Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Przygodny sex a hiv
Autor Wiadomość
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 449
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 02 Gru, 2021   Przygodny sex a hiv

Witam jako iż jestem samotnym samcem i nieraz trafiają mi się przelotne sexy . Jutro wlasnie jestem
umowiony na takie spotkanie umówiłem się przez tinder bierzemy hotel No i wiadomo jak to się skończy - przeraża mnie tez trochę taki typ kobiety No i jaki jest teraz świat bo wiadomo ze ona może mieć co Tydzień takie spotkania. No a ja trochę się wacham co do sexu z nią gdyż boje się jakiegoś tam
zakazenia typu HIV kiła itp . ( jestem trochę na tym punkcie przewrażliwiony) - wiem wiem najlepiej powiecie to odpuść No ale sami wiecie libido tez jest silne …
stosuje prezerwatywy , ale czy to 100 % chroni ? Szczerze nie mam potrzeby jakiejś mocnej aby wybzykać pannę wystarczył by mi sex oralny 69 itp. Wtedy ryzyko nie występuje I chyba właśnie to
jej zaproponuje. Ale wiadomo ze kobieta będzie chciała być przebolcowana i jeżeli tego nie zrobię wyjdę na cipe
jak tO jest u was ? Jak się zabezpieczacie ? I czy tez macie opory przed przelotnym sexem ?
dzieki za odpowiedzi
 
 
Ahojprzygodo 

Dołączył: 21 Maj 2021
Posty: 44
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Czw 02 Gru, 2021   

ΦHej. Przygodny seks jest okej, jeśli wszystkie osoby w nim uczestniczące są odpowiedzialne i świadome konsekwencji.
1) Prezerwatywa nigdy nie chroni w 100%. Zarówno mimo prezerwatywy kobieta może zajść w ciążę, jak i można zarazić się chorobą weneryczną- ale w jednym i drugim wypadku ryzyko jest niewielkie.
2) Pamiętać należy, że przy oralu również występuje ryzyko zarażenia- dlatego zalecają seks oralny również w prezerwatywie.
Jako osoba, która jest w stałym związku, to aktualnie nie przejmuję się takimi sprawami. Będąc singlem- co innego. Seks w prezerwatywie. Raz zdarzyło się bez, to po odczekaniu dostatecznego czasu zrobiłem wszystkie wyniki.
Uważam, że w dzisiejszych czasach pytanie „czy masz aktualne badania na choroby weneryczne” nie powinno być czymś niewyobrażalnym. Osobiście się badam i oczekiwałbym tego od tej innej osoby.
Oczywiście, jeszcze jest PrEP, który często osoby aktywnie seksualne stosują, ale w Polsce chyba nie jest aż tak znany- warto poczytać i przemyśleć tę sprawę.
Reasumując- seks jest fajny xd Decyzja zawsze leży po naszej stronie.
  
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 350
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią 03 Gru, 2021   

Z antykoncepcji jedynie prezerwatywy chronią przed przenoszeniem chorób i nie na 100% tylko dopóki nie pękną.
Przy oralu jest niskie prawdopodobieństwo zarażenia się wirusem HIV ale jest, z innymi chorobami może być wyższe.
Ryzyko jest zawsze. Kobieta to nie przeglądarka internetowa że sprawdzisz sobie historię.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Mateusz2609 

Wiek: 31
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 79
Skąd: kuj pom
Wysłany: Pią 03 Gru, 2021   

Prezerwatywa powinna dać Ci poczucie bezpieczeństwa jeśli jest prawidłowo założona i nieuszkodzona, wówczas ryzyko zakażenia jest naprawdę bardzo nikłe, oczywiście warto rzucić okiem na narządy zewnętrzne czy nie ma jakiś widocznych oznak np. kłykcin kończystych. Przy uprawianiu przygodnego seksu warto co jakiś czas np. co kwartał zrobić sobie badania z krwi właśnie WZW, HIV, kiła, rzeżączka, chlamydia itp.
 
 
kabaret 

Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 24
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 03 Gru, 2021   Re: Przygodny sex a hiv

juansto napisał/a:
przeraża mnie tez trochę taki typ kobiety No i jaki jest teraz świat bo wiadomo ze ona może mieć co Tydzień takie spotkania.


A taki typ mężczyzny Cię nie przeraża?
Niektórzy ludzie są hivfobikami. Po takich spotkaniach analizują każdy moment, czy doszło do jakiejś niebezpiecznej sytuacji (np. robiłem jej palcówkę palcem, który rano skaleczyłem, ale rana była raczej zagojona). I tak siada psychika, zaczyna się piekło. Wynajdują u siebie wszystkie objawy choroby retrowirusowej, nagle pojawia im się nalot na języku, węzły chłonne od ciągłego sprawdzania stają się tkliwe itd. Dwa, trzy miesiące udręki aż do wykonania pewnego testu w kierunku HIV.
Pytanie na które trzeba sobie odpowiedzieć, co jest dla Ciebie ważniejsze i cenniejsze, chwila wątpliwej przyjemności (no bo co to za seks dwóch zimnych ciał ludzi pozbawionych względem siebie uczuć) czy luksus spokoju umysłu, bez lęku i stresu.
Seks jest piękny z osobą, którą się kocha i która kocha Ciebie.
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 422
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro 08 Gru, 2021   

Jak ktoś obawia się HIV to jest jeszcze PrEP (przedekspozycyjna profilaktyka HIV). Podstawowa rzecz przed bajzlami znanymi na cały świat

Więcej informacji na ten temat jest w tym temacie:
http://www.penis.com.pl/f...&highlight=prep
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 10 Gru, 2021   

Cokolwiek byś nie robił, to w takim sporcie zawsze ryzykujesz. Guma, higiena przed i po, do tego odlać się po wszystkim, aby wypłukać cewkę. Zrób “przegląd” panny i zaufaj swojemu instynktowi.
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sob 11 Gru, 2021   

kabaret napisał/a:
A taki typ mężczyzny Cię nie przeraża?

To właśnie miałem napisać :!:

Co do meritum wątku: przypomniał mi się dowcip:
- Jaka jest najlepsza metoda antykoncepcyjna?
- Szklanka zimnej wody
- Przed czy po?
- Zamiast...
 
 
Dekarion 

Dołączył: 03 Lip 2020
Posty: 253
Skąd: Zabrze
Wysłany: Czw 16 Gru, 2021   

Ancymon napisał/a:
kabaret napisał/a:
A taki typ mężczyzny Cię nie przeraża?

To właśnie miałem napisać :!:

Co do meritum wątku: przypomniał mi się dowcip:
- Jaka jest najlepsza metoda antykoncepcyjna?
- Szklanka zimnej wody
- Przed czy po?
- Zamiast...


Medytacja, trening, zainteresowanie światem, książki, dobre filmy, emocje sportowe na żywo - jest tyle zamienników współżycia seksualnego. :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group