Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czy mieliście kiedyś taką sytuację
Autor Wiadomość
Fotograf01 

Dołączył: 16 Maj 2021
Posty: 19
Skąd: Śląskie
Wysłany: Czw 18 Lis, 2021   Czy mieliście kiedyś taką sytuację

Czy mieliście kiedyś taką sytuację w galerii jak sie gapiliscie na kutasa sąsiada i was złapała ochrona?

Co najlepiej robić w takiej sytuacji?
 
 
dziuniox 

Wiek: 31
Dołączył: 14 Mar 2015
Posty: 82
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 18 Lis, 2021   

Opis sytuację? Nie rozumiem co ochrona ma do tego. To przy pisuarach czy w kabinkach? Myślę, że co najwyżej to sam zainteresowany mógłby Ci zwrócić uwagę.
 
 
Fotograf01 

Dołączył: 16 Maj 2021
Posty: 19
Skąd: Śląskie
Wysłany: Czw 18 Lis, 2021   

dziuniox napisał/a:
Opis sytuację? Nie rozumiem co ochrona ma do tego. To przy pisuarach czy w kabinkach? Myślę, że co najwyżej to sam zainteresowany mógłby Ci zwrócić uwagę.
stałem dziś przy pisuarze i poszedł młody chłopak jak sie gaplem zwrócił uwagę a zaraz jak skończył wszedł ochrona i mu to zgłosił ze sie gaplem i zabrał mnie siła i wyrzucił z galerii i powiedział jak dalej będę sie gapił to będziesz miał poważne problemy i będziesz miał zakaz korzystania z toalet w tej galerii mieliście kiedyś taką sytuację?
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 02 Gru, 2021   

Fotograf01 napisał/a:
dziuniox napisał/a:
Opis sytuację? Nie rozumiem co ochrona ma do tego. To przy pisuarach czy w kabinkach? Myślę, że co najwyżej to sam zainteresowany mógłby Ci zwrócić uwagę.
stałem dziś przy pisuarze i poszedł młody chłopak jak sie gaplem zwrócił uwagę a zaraz jak skończył wszedł ochrona i mu to zgłosił ze sie gaplem i zabrał mnie siła i wyrzucił z galerii i powiedział jak dalej będę sie gapił to będziesz miał poważne problemy i będziesz miał zakaz korzystania z toalet w tej galerii mieliście kiedyś taką sytuację?


Dziwna sytuacja. Wydaje mi się, że ochrona przekroczyła tutaj swoje uprawnienia i nie powinna się tak zachować. Rozumiem sytuacje, w której wyprosiliby Cię gdybyś nagabywał słownie czy tym bardziej dotykiem. Ale patrzenie się nie jest nielegalne. Poza tym co w sytuacji w której ta druga osoba by po prostu nakłamała?

Wierzą na słowo?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group