Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czy golicie miejsca intymne?
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 15 Lis, 2021   Czy golicie miejsca intymne?

Jak w temacie!
 
 
mickow94 

Wiek: 29
Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 27
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 15 Lis, 2021   

Tak, lubię mieć gładko. Niestety jak zaczynają odrastać to lekko kują moją panią podczas zabaw.
 
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 427
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 16 Lis, 2021   

Ja tam mam swój złoty standard i przestałem to kminić już dawno temu, gole wszystko po całości maszynką do włosów na 5-6mm,
a później jaja na zero .. Jaja zawsze gole żyletkami z włosem, Nigdy nie dotykam ich maszynką elenktyczną bez nakładki.
Próbowałem, ze 3 razy i tyle samo razy skończyło się to raną na półtorej tygodnia ...
Nie jestem zwolennikiem wszystkiego na zero, bo to strasznie komicznie wygląda, jak facet ma
wygolone kąpielówki...gąszcz..pusto..gąszcz.. im bardziej facet naturalnie owłosiony, tym gorzej to wygląda ..
I straszna lipa wejść z czymś takim na przykład pod prysznic na siłowni..
Co to daje, raz, że pani na dzień dobry dostaje przekaz, że "zająłeś się tym miejscem", więc nie powinna się spodziewać żadnych niespodzianek,

w tym również nieoczekiwanych zapachów, a dwa, że ogolone jaja aż się kuszą żeby wziąć je do buzi ..
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Wto 16 Lis, 2021   

Kiedyś w liceum przez pewien czas goliłem, ale były podrażnienia i po jakimś czasie zrezygnowałem. Na szczęście jestem w tych okolicach bardzo mało owłosiony (tak samo jak i na twarzy).
 
 
dziuniox 

Wiek: 31
Dołączył: 14 Mar 2015
Posty: 82
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 16 Lis, 2021   

bardzo rzadko. nad kutasem przycinam, jajka często golę na łyso. kilka razy chłopak golił mi dziurkę... ogólnie nie lubię na łyso golić wszędzie, bo potem kuje jak odrasta
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 636
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 17 Lis, 2021   

Prawda jest taka, że 90% zależy od partnerki. Gole jajka od wieków, bo jest mi tak wygodnie i moje eks również tak wolały.
Natomiast zdarzały się takie, które wyraźnie dawały znać, że lubią w bokserkach puszczę.
Słowem: podjąć temat z partnerką, spytać, czy woli powierzchnię gładką jak d.... niemowlęcia, czy ma być zarośnięty. I tyle. Zadałem mojej obecnej partnerce takie pytanie na początku współżycia i nie miałem z tym problemów
 
 
sikora92 

Wiek: 31
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 201
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Sro 17 Lis, 2021   

Ja na gładko golę jajka bo tak lubię i moja dziewczyna też, a górę nad penisem przycinam na krótko. Nie miałem nigdy zażaleń. Z resztą też ją zapytałem jak jej by się podobało.
_________________
sikora92
 
 
HornyBoy93 


Wiek: 30
Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 29
Skąd: PL
Wysłany: Sro 17 Lis, 2021   

Jak już jeden z poprzedników napisał- w przypadku kiedy ktoś ma małe owłosienie na nogach, brzuchu i oczywiście miejsc intymnych to dobrze wygląda golenie całości na zero. Gorzej jednak wygląda to, kiedy facet ma mocne (szczególnie czarne) owłosienie nóg i brzucha, wtedy golenie czy depilacja do zera wygląda dość słabo i nieestetycznie wygląda odcięcie na udach i brzuchu (zarost, zero, zarost :wink: ).

Ja jako, że należę do tej drugiej grupy, czyli tych mocniej owłosionych, szczególnie na nogach, a w dodatku mam czarne owłosienie, to wokół penisa przycinam na kilka milimetrów, żeby nie robić dużego kontrastu a mieć "porządek", jajka i te kilka kłaczków które wyrastają już na samym penisie golę na gładko.

Ogólnie- jestem raczej przeciwnikiem czystego naturyzmu w okolicach intymnych i za tak zwanym buszem nie przepadam :roll:
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 18 Lis, 2021   

Golę się pod pachami, trymuję włosy wystające z nosa i depiluję te z uszu.



Zarost na klacie uważam za oznakę męskości.



W miejscach intymnych się nie golę, ale mógłbym to zmienić, gdyby było warto.
 
 
Przeciętny 30 

Dołączył: 25 Paź 2021
Posty: 115
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Sro 01 Gru, 2021   

Nie gołe ale przycinam na bardzo krótko
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 02 Gru, 2021   

Swoją droga polecam depilator ipl, depilacja nie jest bolesna, sama obecnie testuję i widzę dobre rezultaty :)
 
 
Mateusz2609 

Wiek: 31
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 79
Skąd: kuj pom
Wysłany: Pią 03 Gru, 2021   

Wzgórek łonowy, wokół penisa i mosznę golę na zero regularnie maszynkami. Od czasu do czasu zdarza mi się wygolić na zero między pośladkami i wtedy czuje sie czyściej. Pod pachami oczywiście też. Nie lubie być zarośnięty tam na dole.
 
 
Anima2626 

Dołączył: 22 Mar 2020
Posty: 83
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 04 Gru, 2021   

Raz w tygodniu obowiązkowo wokół penisa, mosznę i pachy.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 582
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sob 11 Gru, 2021   

Jajka na zero, góra mocno przycięta.


dkbb napisał/a:
Nigdy nie dotykam ich maszynką elenktyczną bez nakładki.
Próbowałem, ze 3 razy i tyle samo razy skończyło się to raną na półtorej tygodnia

Używam czegoś takiego:
https://www.philips.pl/c-...ore-info_BG2036
i pod tym względem jest całkiem spoko.

Ciekaw jestem tego urządzenia:
https://www.philips.pl/c-m-pe/oneblade
Może ktoś z Was używa? Ten swój trymer kupowałem zanim OneBlade pojawił się na rynku a ciekaw jestem czy ten sprzęt faktycznie się sprawdza.
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 12 Gru, 2021   

Ancymon, ja mam oneblade i jestem z niego całkiem zadowolony. Golę nim zarówno twarz jak i klatę i dół. Jedynie do worka średnio się nadaje.
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group