Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     slipy czy bokserki?
Autor Wiadomość
Damian2006 

Wiek: 24
Dołączył: 28 Sie 2021
Posty: 51
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 14 Paź, 2021   slipy czy bokserki?

Co jest lepsze dla 15 latka? slipy czy bokserki? mam prawie 16 cm, jaja nawet duże i nie wiem co będzie lepsze. do tej pory najczęściej chodziłem w luźnych szortach
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 14 Paź, 2021   Re: slipy czy bokserki?

Damian2006 napisał/a:
Co jest lepsze dla 15 latka? slipy czy bokserki? mam prawie 16 cm, jaja nawet duże i nie wiem co będzie lepsze. do tej pory najczęściej chodziłem w luźnych szortach


Lepsze pod jakim kątem? Prozdrowotnie jest kiedy jest przewiewnie. Ja natomiast w zyciu bym luznych bokserek nie zalozyl bo lubie jak slipki przytrzymuja caly sprzet.
 
 
HornyBoy93 


Wiek: 30
Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 29
Skąd: PL
Wysłany: Czw 14 Paź, 2021   

Dla mnie zdecydowanie dopasowane bokserki, czasami te z wydłużoną nogawką. Luźne rzadko ale też kilka mam. Slipów nie lubię i nie mam, za ciasno mi w nich i z racji, że nogi mam mocno owłosione to slipy tym bardziej odpadają.
 
 
penis.com.pl
viamax
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 15 Paź, 2021   

Tak jak powyżej . Najwygodniejsze są po prostu dopasowane bokserki. Nie obciskaja tak mocno jak slipki tak więc są zdrowsze.
Osobiście rowniez nie lubie luźnych bokserek
 
 
qwerty882 

Wiek: 25
Dołączył: 28 Gru 2016
Posty: 123
Skąd: Mazowsze
Wysłany: Sob 16 Paź, 2021   

Tak na co dzień raczej dopasowane bokserki tak jak koledzy pisali, jak mam ćwiczyć i jest raczej gorąco to jocki bo lepiej się człowiek pozbywa potu, natomiast co do slipów to są dobre np do jeansów bo trzymają wszystko na miejscu a nic się nie podwija, Cóż wiele zależy od indywidualej preferencji i dobrania właściwego rozmiaru
_________________
Snap: kuriso882
 
 
adriano19 

Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 20
Skąd: PL
Wysłany: Sob 16 Paź, 2021   

Każdy musi sam zdecydować...
Ja nigdy nie nosiłem obcisłych majtek.
Potrzebuję swobody i przestrzeni, dlatego noszę wyłącznie bokserki.
 
 
sikora92 

Wiek: 31
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 198
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Sob 16 Paź, 2021   

Ja preferuję dopasowane bokserki. Za luźnymi nie przepadam bo za bardzo wszystko mi lata :P
_________________
sikora92
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 18 Paź, 2021   

sikora92 napisał/a:
Ja preferuję dopasowane bokserki. Za luźnymi nie przepadam bo za bardzo wszystko mi lata :P


Mam podobnie. Za slipami w sumie również nie przepadam.
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Wto 19 Paź, 2021   

Damian2006 napisał/a:
Co jest lepsze dla 15 latka?

Wiek nie ma tu żadnego znaczenia.


Damian2006 napisał/a:
slipy czy bokserki?

Kup sobie po trzy pary luźnych bokserków, obcisłych bokserków z długimi nogawkami, obcisłych z krótszymi nogawkami, slipów, pochodź trochę w każdym rodzaju i sam oceń.
 
 
dziuniox 

Wiek: 31
Dołączył: 14 Mar 2015
Posty: 82
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 21 Paź, 2021   

jako chłopak nosiłem slipy, był to okres kiedy bieliznę kupowali mi rodzice. od kilku lat noszę tylko bokserki, a śpię nago
 
 
lisku 

Wiek: 24
Dołączył: 22 Paź 2021
Posty: 9
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 22 Paź, 2021   

Ja noszę bokserki (boxershorts).
 
 
Damian2006 

Wiek: 24
Dołączył: 28 Sie 2021
Posty: 51
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 31 Paź, 2021   

ok, przez ten czas próbowałem różnych rodzajów bielizny i najlepsze są dla mnie slipy i dopasowane bokserki. Kiedyś nosiłem szorty, ale często mi peni przez nie wystawał
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 03 Lis, 2021   

Damian2006 napisał/a:
ok, przez ten czas próbowałem różnych rodzajów bielizny i najlepsze są dla mnie slipy i dopasowane bokserki. Kiedyś nosiłem szorty, ale często mi peni przez nie wystawał


U mnie podobnie. Ogólnie nie noszę szortów od czasu incydentu na basenie. Chodziłem przez jakiś czas z wystającym :P
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
kamilgroc
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Lis, 2021   

toton napisał/a:
Damian2006 napisał/a:
ok, przez ten czas próbowałem różnych rodzajów bielizny i najlepsze są dla mnie slipy i dopasowane bokserki. Kiedyś nosiłem szorty, ale często mi peni przez nie wystawał


U mnie podobnie. Ogólnie nie noszę szortów od czasu incydentu na basenie. Chodziłem przez jakiś czas z wystającym :P

Jakiego incydentu, opowiedz.
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 05 Lis, 2021   

Penis wyleciał mi z siatki. A przez to, ze były to dość krótkie spodenki to chodziłem praktycznie cała godzinę z główką na wierzchu. I dopiero kumpel mi pod koniec zwrócił uwagę. Nie żebym się jakoś bardzo wstydził ale troche mnie to zażenowało
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group