Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Magia Nagości
Autor Wiadomość
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 10 Paź, 2021   Magia Nagości

Oglądacie Magię Nagości Polska ma Zoom TV? Co myślicie o takiej produkcji? Czynasi rodacy są przygotowani na taki format programu? Czy ten program udowadnia, ze Polacy przestali miec kompleksy wlasnego ciala?
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 11 Paź, 2021   

Nie oglądałem polskiej wersji. Ale oglądałem niemiecką, która jest tam od wielu sezonów. Moim zdanim Polacy nie są przygotowani na takie produkcje, które są dla nich jednak zbyt ekstremalne. Zresztą było sporo kontrowersji na temat tego programu.

Swoją drogą można obejrzeć gdzieś online?
 
 
kamyl90 

Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 13 Paź, 2021   

na yt jest bez cenzury
 
 
penis.com.pl
masturbator
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 296
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Sro 13 Paź, 2021   

Dla mnie jest za późno, ale dotychczasowe odcinki obejrzałem na youtubie. Liczyłem na fajnych facetów w wieku 20-40 lat, ale wpierw pojawili się starsi, a jak byli młodsi to wyglądali strasznie staro. Ja mam sporo kompleksów, ale przy nich uważam, że wyglądam świetnie. Prawie żaden penis mi się nie podobał. :shock: Gdyby byli obrzezani wyglądaliby znacznie lepiej.
 
 
Dekarion 

Dołączył: 03 Lip 2020
Posty: 253
Skąd: Zabrze
Wysłany: Czw 14 Paź, 2021   

Bardziej naturalne są edycje niemieckie
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 14 Paź, 2021   

Oglądałem kilkanaście odcinków edycji UK i Niemieckiej. W większości przypadków powtarzały się stałe schematy. Nawet kaszaloty wybierały chada, który szybko się ulatniał po pierwszej randce albo nawet przed nią. Choć bywały i inne sytuacje, gdzie o wyborze decydowały różne zboczenia, itp.
Spermiarze, brali by prawie wszystko, byle zamoczyć.
Kopalnia beki i cyrk. Prowadząca wszystkim odrzuconym kobietom, nawet wielorybom, powtarzała "jesteś piękna", itp frazesy; na które, wielu wybierających spermiarzy, jeszcze przytakiwało.
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 432
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 19 Paź, 2021   

Też zauważyłem, że stulejarzem to każdy uczestnik programu jest bo nawet jak kobieta jest urody krowy z cyckami do kolan to goście mówią - łał, jaka piękna....
Po obejrzeniu kilku odcinków sądzę, że ludzie lepiej wyglądają w ubraniu niż bez. Wiele, zarówno mężczyzn i kobiet, miała zaniedbane ciała.
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 592
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Wto 19 Paź, 2021   

Prawie nie oglądam telewizji, więc nie widziałem polskiej wersji. Kiedyś rzuciłem okiem na brytyjską.
Myślę, że jednym z celów takich programów jest pokazanie ludziom, że nie wszyscy są idealni, że każdy może się podobać.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 20 Paź, 2021   

Ja się dziwie, ze w Polsce w ogole puścili ten program. Biorąc pod uwagę nasze skostnienie :P
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 592
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Pon 25 Paź, 2021   

onesa napisał/a:
Ja się dziwie, ze w Polsce w ogole puścili ten program. Biorąc pod uwagę nasze skostnienie :P

Im większy opór pewnych środowisk, tym więcej "odważniejszych" programów czy akcji będzie się pojawiać.
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 26 Paź, 2021   

W „Magii nagości” można zauważyć szereg niepokojących zjawisk socjologicznych. Program prowadzony w konwencji poprawności politycznej na która składają się:

- uczestnictwo osób niepełnosprawnych

- uczestnictwo osób szeroko pojętego kręgu LGBT

- międzynarodowe edycje (duńska, angielska, niemiecka a w planach polska)

- uczestnictwo osób z różnych kręgów kulturowych i o różnym statusie społecznym

Ciekawe jednak jest to że suma summarum program wygrywa uczestnik lub uczestniczka wizualnie najbardziej atrakcyjna seksualnie. Wybierający zachowują pozory mówiąc że wybierają kogoś bo ma np. ładny uśmiech albo miły głos, mimo że ewidentnie widać że chodzi o wygląd penisa lub biustu.
 
 
Dekarion 

Dołączył: 03 Lip 2020
Posty: 253
Skąd: Zabrze
Wysłany: Sro 27 Paź, 2021   

Pod względem technicznym jedyną różnicą jest to, że w oryginalnej wersji bohaterowie wybierają spośród sześciu kandydatów i kandydatek, a w rodzimej spośród pięciu, ale to w zasadzie nic nie zmienia. Istotne rozbieżności widać dopiero pomiędzy uczestnikami. W brytyjskiej edycji są oni znacznie bardziej zróżnicowani pod względem narodowości oraz kolorów skóry, u nas występują natomiast same białe Polki i biali Polacy. To nie wszystko. Już w pierwszym odcinku zagranicznego programu pojawił się też mężczyzna z protezą nogi, tymczasem w polskiej nie było żadnej osoby z niepełnosprawnością. W oryginale jedną z bohaterek była także biseksualna kobieta, która wybierała spośród kandydatów i kandydatek obojga płci, a w "Magii nagości. Polska" wszyscy byli ewidentnie heteroseksualni. Rodzima wersja była bardziej różnorodna jedynie pod względem wieku uczestników, bo byli wśród nich także tacy, którzy mieli ponad 60 lat, podczas gdy w pierwszym odcinku brytyjskiej edycji wzięli udział wyłącznie dość młodzi ludzie (starsi szybko pojawiają się jednak w kolejnych odcinkach).
 
 
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 306
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 28 Paź, 2021   

Widziałem dwa odcinki. W polskiej edycji niestety widać pewien brak wyczucia. Na przykład uczestniczka powiedziała wprost ze odrzuca kandydata bo jej rozmiar nie odpowiada. To było prymitywne. Odcinki prowadzone bez humoru i „luzu” który jest wyczuwalny w wersji angielskiej.
 
 
penis.com.pl
viamax
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 29 Paź, 2021   

Można gdzieś w internecie obejrzeć polską edycję?
 
 
jacquage 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 13
Skąd: Wawa
Wysłany: Sob 30 Paź, 2021   

juansto napisał/a:
Można gdzieś w internecie obejrzeć polską edycję?


https://filman.cc/serial-online/4479/magia-nagosci-polska
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group