Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     WAŻNE
Autor Wiadomość
Wiktor222

Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 20
Wysłany: Nie 14 Sty, 2007   WAŻNE

Mam 18 lat mój penis jak stoi miezy 16 cm ale on stoi nie tak jak powinien bo na niektórych fotkach na tym forum widzialem jak stal dęba od czego to zalezy ?
 
 
dick.ens

Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 67
Wysłany: Wto 16 Sty, 2007   

Mówiąc ogólnie - od człowieka, od jednostki. Tak samo jak niektórzy mają nosy proste czy orle nosy. Tak samo i to. Nie ma dwóch takich samych, bo każdy człowiek jest inny. Jak mówisz o pełnej erekcji to według mnie - właśnie taką masz i będziesz mieć. Nie ma sie co łudzic na jakies cwiczenia czy sprzety. Producenci tego badziewia tylko liczą na nasze kompleksy w ktorych czlowiek potrafi wydac pol tysiaca na sprzęt mało warty, a nawet jeśli, to na krótki czas zadowalający.
 
 
Vassil

Wiek: 37
Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 158
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 03 Kwi, 2007   

Jeżeli jak byłeś mały tatuś ci mówił, że wszyscy mężczyźni mają takie same penisy to wprowadzał cię w błąd. Otórz każdy mężczyzna ma innego penisa. Tyle ile mężczyzn tyle różnych członków. Jednemu stoi do góry, innemu prosto i innni mają jak banana. Kutas jak kutas każdy ładny, no prawie każdy :D
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 04 Kwi, 2007   odp

Penisy są rózne ale problemy ich właścicieli te same...
_________________
Ani smutku ani łez moje życie jest the best :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group