Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Krostka na penisie?
Autor Wiadomość
Dokuro94 

Dołączył: 21 Lip 2021
Posty: 3
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Sro 21 Lip, 2021   Krostka na penisie?

Panowie co to może być? Wygląda jak na zdjęciu, jest raczej twarde i właściwie nie pamiętam czy miałem to wcześniej czy pojawiło się niedawno 🙄 wymaga konsultacji lekarza?
https://ibb.co/vVh27GM
Może nie jest to najbardziej wyraźne zdjęci, ale lepszego nie udało mi się zrobić. To coś nie swędzi, nie pieczę, nie boli.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 22 Lip, 2021   

Kiedy się pojawiło?
Mi to wyglada na jakiegoś kaszaka (niegroźna zmiana). Jeśli nie swędzi, nie boli i pojawilo sie niedawno to obserwuj. Jeśli nie zniknie samo, możesz skonsultować się ewentualnie z rodzinnym
 
 
Dokuro94 

Dołączył: 21 Lip 2021
Posty: 3
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Czw 22 Lip, 2021   

onesa napisał/a:
Kiedy się pojawiło?
Mi to wyglada na jakiegoś kaszaka (niegroźna zmiana). Jeśli nie swędzi, nie boli i pojawilo sie niedawno to obserwuj. Jeśli nie zniknie samo, możesz skonsultować się ewentualnie z rodzinnym


Właśnie nie pamiętam czy mam to już od dawna czy teraz zacząłem nagle panikować, ale po serwuje jeszcze i może faktycznie udam się do rodzinnego.
 
 
penis.com.pl
bathmate
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 27 Lip, 2021   

Ja mam coś takiego od dawna, jest to po prostu zwykły kaszak. Nic groźnego ale pokazałem rodzinnemu. Ty rownież tak zrób to będziesz bardziej pewny
 
 
Dokuro94 

Dołączył: 21 Lip 2021
Posty: 3
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Wto 27 Lip, 2021   

michalza napisał/a:
Ja mam coś takiego od dawna, jest to po prostu zwykły kaszak. Nic groźnego ale pokazałem rodzinnemu. Ty rownież tak zrób to będziesz bardziej pewny


No dobra, skoro już byłeś u lekarza to co on powiedział na ten temat? Da się z tym jakoś walczyć czy tylko chirurgicznie? Nie powiem trochę powoduje to u mnie dyskomfort psychiczny 😕
 
 
pelesos 

Wiek: 47
Dołączył: 09 Mar 2016
Posty: 18
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 01 Sie, 2021   

Zrób jeszcze jedno zdjęcie. Może to mięczak zakaźny? masz tylko jedno takie ? czy więcej?
_________________
Lekarz chorób zakaźnych. Choroby przenoszone drogą płciową, weneryczne, kiła, rzeżączka, HPV, kłykciny kończyste - usuwanie, HIV/AIDS, PrEP, PEP, HCV, HBV, leczenie zmian skórnych narządów płciowych www.prepmed.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group