Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nago wśród kilku kobiet
Autor Wiadomość
sochopiotr 

Wiek: 33
Dołączył: 08 Lut 2018
Posty: 22
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 25 Maj, 2021   Nago wśród kilku kobiet

był ktoś z.was nago sam jako mężczyzna i kilka kobiet?? JA jedynie 3 laski.... Dwa razy w saunie raz z dwiema jak graliśmy w rozbieranego.....
_________________
piotr
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 26 Maj, 2021   

Jak sam nigdy, w saunie zdarzało się ale jak było wiele osób. No i nigdy w towarzystwie samych kobiet.
Brałem pod uwagę wybranie się do klubu swingerskiego ale tam chyba też nie ma opcji wybrania samych lasek
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Czw 27 Maj, 2021   Re: Nago wśród kilku kobiet

sochopiotr napisał/a:
raz z dwiema jak graliśmy w rozbieranego.....

Ty je namówiłeś, czy one Ciebie?
 
 
penis.com.pl
masturbator
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Sob 29 Maj, 2021   

Miałem taką sytuację. Brałem prysznic i muzyczka z JBLa sobie grała, przez co nie słyszałem, że ex wróciła do domu z koleżanką (miała sama wrócić :roll: ). Współlokatorki nie było wtedy, wyjechała na weekend do rodziców, także nago wyszedłem z łazienki i udałem się do naszego pokoju, z myślą, że będąc nago nakręcę zaraz moją ex na seks. Drzwi od pokoju były zamknięte, przez co nie słyszałem, że tam siedzą i rozmawiają. Wszedłem, od razu zwróciłem się do niej pieszczotliwie, a tu zdziwienie, bo na sofie siedziała jej koleżanka, a moja ex na fotelu. :oops:
Moja ex zawstydziła się, ja poniekąd też, lecz momentalnie dostałem erekcji, a koleżanka zaczęła się śmiać i skomentowała to jedynie "ulala". :D
Wyszedłem z pokoju, a moja ex podała mi przez drzwi bieliznę, spodenki i koszulkę. :lol:
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 02 Cze, 2021   

One_hour nie sądzisz, ze powinieneś to wykorzystać? Szczególnie, ze pozytywnie zareagowały );)
 
 
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Pon 07 Cze, 2021   

Nie poruszaliśmy już nigdy tego tematu. :P
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sro 09 Cze, 2021   

one_hour napisał/a:
Nie poruszaliśmy już nigdy tego tematu. :P

Czyli pewnie ex nie była zadowolona z tamtej sytuacji. Albo z reakcji koleżanki :P
 
 
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 301
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 15 Cze, 2021   

No wydaje mi się, ze nie. Ex nie wypominala Ci tego?
 
 
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Sro 30 Cze, 2021   

Nie, nie wypominała. To była całkiem losowa sytuacja, także nie miała nawet prawa mi tego wypominać. "Wolnoć Tomku w swoim domku".
 
 
Dawidson1735
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Sie, 2021   

Niestety nie bylem wtedy sam, ale kedy mialem 17 lat a mój brat 13 poszliśmy do sauny. Były tam same kobiety wiec troche sie nakręciliśmy. Widziałem, że młodemu juz stanął pod ręcznikiem, mi stanął tylko trochę. Stwierdzikem ze ściągnę ręcznik, bo tamte dziewczyny siedziały bez ręczników na sobie. Po chwili mi lekko stanął, a brat również ściągnął ręcznik. Po jakimś czasie dziewczyny wyszły, i przyszli jacyś faceci, wiec stwierdziliśmy ze skoro nie ma już kobiet z nami to możemy dobie na spokojnie zwalić konia (oczywiście ja sobie, brat sobie) Po jakiś 10 minutach wyszlismy z sauny
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 125
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 10 Cze, 2022   Re: Nago wśród kilku kobiet

sochopiotr napisał/a:
był ktoś z.was nago sam jako mężczyzna i kilka kobiet?? JA jedynie 3 laski.... Dwa razy w saunie raz z dwiema jak graliśmy w rozbieranego.....


Nie raz grałem z kobietami w rozbieranego i kończyłem taką grę nago , oprócz tego były też inne sytuację nie raz zdarzyło się że podczas opalania kobiety przechodzące obok miejsca gdzie właśnie się tak opalam widziały mnie nago
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group