Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Skarpetki- jakie nosimy?
Autor Wiadomość
kaliberek9 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 18
Skąd: Pomorskie
Wysłany: Sob 22 Maj, 2021   Skarpetki- jakie nosimy?

Jakie nosicie skarpetki ? Białe, czarne a moze różnokolorowe? Krótkie czy długie… pochwalicie sie Waszymi stylówkami! 🙂
  
 
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Nie 23 Maj, 2021   

Pewnie wyjdę na nudziarza: zależnie od okoliczności. Czasem tzw. stopki, czasem krótkie, czasem "normalne". Białe, rzadko czarne, jednokolorowe, rzadko pstrokate.
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 23 Maj, 2021   

To proste. Do sportu białe długie, wyjście ciemne długie. Po pracy spotkania kolorowe krotkie/dlugie.
 
 
penis.com.pl
andropenis
boy_2 

Dołączył: 21 Sie 2015
Posty: 33
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 23 Maj, 2021   

W lato białe /czarne stopki, a tak to długie, kolorowe
 
 
Ahojprzygodo 

Dołączył: 21 Maj 2021
Posty: 44
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Nie 23 Maj, 2021   

Zależy od dnia :D Preferuję kolorowe i te długie i krótkie, ale czasem zdarza mi się chodzić w białych czy czarnych stopkach.
 
 
gotb 

Dołączył: 13 Paź 2020
Posty: 226
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 23 Maj, 2021   

Od mniej więcej 2 lat jestem wielkim fanem stopek. Mam trochę białych, czarnych, szarych, ale też sporo kolorowych. A najtrudniejsze do znalezienia są stopki z grubego materiału: bo to nadal stopki a jak na zewnątrz jest +7, to stopy marzną, ale kostki już nie.
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 24 Maj, 2021   

Noszę głownie ciemne skarpetki, czasami do garnituru jakieś kolorowe.
Do białych butów oczywiście białe.

Raczej tradycyjne, no chyba, ze mam na sobie espadryle to stopki.
 
 
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 301
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 25 Maj, 2021   

Glownie kolorowe. Kupuje w Bytomiu albo w Wólczance. Warto swoją drogą polować na promocje, bywają takie ze mozna kupić sobie parę skarpetek za 5 czy za 7 zł. A jakość zdecydowanie lepsza od tych marketowych.
Nie polecam kupowania w pepko. Jednorazówki
 
 
ByczekTen 

Dołączył: 18 Kwi 2021
Posty: 19
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 25 Maj, 2021   

Ja zazwyczaj w krótkie białe lub czarne, w nich też najwygodniej się czuję, ale zdarza mi się długie kolorowe
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 26 Maj, 2021   

A nosicie do garnituru jakie? W kolorze butow? Garnituru? Czy kolorowe?
 
 
potrzebny 

Wiek: 28
Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 116
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 26 Maj, 2021   

Do garnituru zwykle kolorowe, które nawiązywałyby do koloru poszetki albo krawatu/muchy.
 
 
 
kaliberek9 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 18
Skąd: Pomorskie
Wysłany: Czw 27 Maj, 2021   

A zawsze nosicie czy bywa, że nie zakładacie?
 
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 27 Maj, 2021   

Ja właśnie odebrałem zamówione 14 par identycznych czarnych skarpet Wola Elegant. Na lato to cienkie potrzebowałem. To są bardzo dobre produkowane w Polsce skarpety, 82 % bawełny, reszta to poliester i elastomer, dzięki czemu są mocne. Ściągacz trzyma, ale nie jest taki ciasny, jak często w chińskich, to też mi się podoba. Polecam tę firmę. A cena poniżej 5 zł za sztukę, już wcześniej takie używałem i są wytrzymałe,. Mimo, że cienkie.

A kupuję zawsze dużo par identycznych, by problem braku pary był marginalny , :mrgreen:

[ Dodano: Czw 27 Maj, 2021 ]
kaliberek9 napisał/a:
A zawsze nosicie czy bywa, że nie zakładacie?
Ja mam nadpotliwość stóp, pocą mi się, gdy jest za ciepło, ale też gdy jest za zimno. W butach zawsze kosze skarpety. W sandałach często też. Musi być naprawdę blisko 30 st C bym mógł bez skarpet. Połączenie sandały + skarpety jest dla moich nóg idealne gdy jest ciepło, ale nie wystarczająco upalnie, bo stopa oddycha, pod odparowuje, ale nie jest mi zimno. W butach się tak nie da. Często latem rano ruszam w skarpetach i sandałach, a jak się zrobi upał, to skarpety zdejmuję. Tak, że uważam, że moda jest głupia, bo nie uwzględnia indywidualnych właściwości organizmu.

Pozdrawiam
 
 
penis.com.pl
masturbator
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 27 Maj, 2021   

Ja zwykle zakładam do zakrytych butów z powodów higienicznych. Nosze jedynie czarne. ALbo długe albo stópki.
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Czw 27 Maj, 2021   

DTTPO napisał/a:
Ja właśnie odebrałem zamówione 14 par identycznych czarnych skarpet Wola Elegant.

Audycja zawierała lokowanie produktu ;)

[ Dodano: Pią 28 Maj, 2021 ]
kaliberek9 napisał/a:
A zawsze nosicie czy bywa, że nie zakładacie?

Nie zakładam do klapek czy sandałów.
Do butów kiedyś czasami nie zakładałem, w upalne dni. Teraz noszę choćby stopki, bo mam wrażenie że przy gołych stopach buty się niszczą.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group