Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Depilacja stref intymnych
Autor Wiadomość
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 261
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 14 Maj, 2021   Depilacja stref intymnych

Panie depilują, strzygą, golą swoje miejsca intymne. Jak to wyglada u nas mężczyzn jakie techniki pozbycia się owłosienia preferujecie czy w ogóle pozbywacie się owłosienia?
Czy Wasze partnerki sugerują Wam pozbycie się owłosienia?
Zacząłem od jakiegoś czasu golić owłosienie mojego „przyjaciela” do tego celu używam maszynki elektrycznej, klasycznej się boje szczególnie na jajkach, zacięcie może być problematyczne i po pomoc lekarska trochę dziwnie prosić. Niektóre panie wręcz nalegają na depilacje miejsc intymnych mówiąc ze z włosami to robienie loda jest jak lizanie lizaka z pod szafy. Jakie są Wasze doświadczenia i jak „podchodzicie do tematu” pozbycia się owłosienia?
 
 
MałyPotworek 


Wiek: 27
Dołączył: 27 Lut 2015
Posty: 456
Skąd: Kuj-pom
Wysłany: Pią 14 Maj, 2021   

Nie dziwię się. Kłaki na jajach są po prostu obrzydliwe. Do jajek zawsze maszynka zwykła do golenia. A reszta raczej przycinam na bardzo krótko elektryczną.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 14 Maj, 2021   

Dla mnie owłosione klejnoty wcale nie są obrzydliwe.

Ja tylko skracam nieraz, tak do około 1cm. Jak kiedyś bardziej przyciąłem, to żonę kłuło.
Dla mnie całkiem gołe klejnoty są jakieś takie zbyt dzieciakowate, nienaturalne. A dodatkowo nie wyobrażam sobie by musieć regularnie czas poświęcać na coś innego niż mycie, nawet twarz golębznraz na tydzień, albo przy jakiejś okazji i to też zazwyczaj tylko trymerem, a nie do zera. Mniej podrażnień, szybciej, a za dzień i tak nie widać różnicy.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
MałyPotworek 


Wiek: 27
Dołączył: 27 Lut 2015
Posty: 456
Skąd: Kuj-pom
Wysłany: Pią 14 Maj, 2021   

DTTPO napisał/a:
Dla mnie owłosione klejnoty wcale nie są obrzydliwe.

Ja tylko skracam nieraz, tak do około 1cm. Jak kiedyś bardziej przyciąłem, to żonę kłuło.
Dla mnie całkiem gołe klejnoty są jakieś takie zbyt dzieciakowate, nienaturalne. A dodatkowo nie wyobrażam sobie by musieć regularnie czas poświęcać na coś innego niż mycie, nawet twarz golębznraz na tydzień, albo przy jakiejś okazji i to też zazwyczaj tylko trymerem, a nie do zera. Mniej podrażnień, szybciej, a za dzień i tak nie widać różnicy.


To rozumiem, że również nie obcinasz paznokci, nie używasz kosmetyków itd? Skoro nie wyobrażasz sobie regularnie poświęcać czas na coś innego niż mycie :D
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 427
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 14 Maj, 2021   

Się paniom nie dziwię. Chciałbyś lizać zarośniętą pizdę?
Ja tam się golę, jaja sunę żyletką jednorazówką i ani razu się nie zaciąłem, więc nie ma co przesadzać. Poza tym busz jest mało higieniczny.
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 14 Maj, 2021   Re: Depilacja stref intymnych

Czerwikss napisał/a:
Panie depilują, strzygą, golą swoje miejsca intymne. Jak to wyglada u nas mężczyzn jakie techniki pozbycia się owłosienia preferujecie czy w ogóle pozbywacie się owłosienia?
Czy Wasze partnerki sugerują Wam pozbycie się owłosienia?
Zacząłem od jakiegoś czasu golić owłosienie mojego „przyjaciela” do tego celu używam maszynki elektrycznej, klasycznej się boje szczególnie na jajkach, zacięcie może być problematyczne i po pomoc lekarska trochę dziwnie prosić. Niektóre panie wręcz nalegają na depilacje miejsc intymnych mówiąc ze z włosami to robienie loda jest jak lizanie lizaka z pod szafy. Jakie są Wasze doświadczenia i jak „podchodzicie do tematu” pozbycia się owłosienia?


Jak się obawiasz zaciecia to sprobuj kupic krem do depilacji. Kladziesz go szpatulka w rekawiczkach a potem splukujesz i wrqz kremem zegnasz wlosy
 
 
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 306
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 15 Maj, 2021   

Ja elektryczną na taki trzydniowy zarost, tak na 100% to nie lubię. Kiedyś miałem nadpalony naskórek przez krem.

Jajka to najgorzej, fakt że to jedyne zmarszczki na ciele faceta, które kocha kobieta, ale ile człowiek się urobi.
Oleg nie nadpala Ci ten krem skory?
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 16 Maj, 2021   

betor napisał/a:
Ja elektryczną na taki trzydniowy zarost, tak na 100% to nie lubię. Kiedyś miałem nadpalony naskórek przez krem.

Jajka to najgorzej, fakt że to jedyne zmarszczki na ciele faceta, które kocha kobieta, ale ile człowiek się urobi.
Oleg nie nadpala Ci ten krem skory?


Nie, mysle, ze to kwestia czasu utrzymania kremu na skorze.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 16 Maj, 2021   

dkbb napisał/a:
Się paniom nie dziwię. Chciałbyś lizać zarośniętą pizdę?
Ja tam się golę, jaja sunę żyletką jednorazówką i ani razu się nie zaciąłem, więc nie ma co przesadzać. Poza tym busz jest mało higieniczny.


Ja lubię lizać zarośniętą cipkę i regularnie to robię. Przypominam, że włosy są dookoła cipki.

Niektóre kobiety nie z ich winy mają bardzo mocny i sztywny zarost, ogar ujęcie tego bez laserowej depilacji za grube pieniądze jest nie do zrobienia, bo odrastanie to koszmar, to już wtedy lepiej mieć naturalne owłosienie, które gdy jest długie, to tak nie drapie, ani nie kłuje.

Swoją drogą Maria Peszek kiedyś o tym śpiewała, w poniższym utworze.
"Kobiety pistolety
Tekst
Są kobiety pistolety
I kobiety jak rakiety
Chude, długie i wysokie
Z wydepilowanym krokiem
Są kobiety bezzmarszczkowe
Fit kobiety luksusowe
Pielęgnacji wciąż oddane
Z samych siebie odessane
Są kobiety pistolety
Pielęgnacji wciąż oddane
Z samych siebie odessane
A ja dla własnej wygody
Zapuszczam swe ogrody
I kolekcjonuje wzwody
I ja, metr pięćdziesiąt dwa
Dziko rosnącego nieba
Są kobiety pistolety
I kobiety jak rakiety
Chude, długie, opalone
Z wydepilowanym łonem
Są kobiety doskonałe
Z wyrzeźbionym gładkim ciałem
Odmłodzone, odbarwione
Całkiem z wieku odsączone
A ja dla własnej wygody
Zapuszczam swe ogrody
I kolekcjonuje wzwody
Ja, metr pięćdziesiąt dwa
Dziko rosnącego nieba
Lubię skóry mojej smak
I fakt, że zawsze jestem na tak
I…"

Bez przesady z tym mało higienicznym buszem. Wystarczy się umyć regularnie...

Swoją drogą, ta nagonka na tym forum na golenie się, to zwykła dyskryminacja. Bo zamiast powiedzieć, że MI się to nie podoba, to wmawiacie bzdury, że nieładne, niehigienicznie. Do każdego zdjęcia z zarostem, że lepiej ogolić, DLA WAS, może i lepiej, ale nie dla wszystkich.
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 16 Maj, 2021   

DTTPO napisał/a:

...Swoją drogą, ta nagonka na tym forum na golenie się, to zwykła dyskryminacja. Bo zamiast powiedzieć, że MI się to nie podoba, to wmawiacie bzdury, że nieładne, niehigienicznie. Do każdego zdjęcia z zarostem, że lepiej ogolić, DLA WAS, może i lepiej, ale nie dla wszystkich.


Nie przesadzasz z tą nagonką?

To jest kolejny raz kiedy zaglądamy komuś w spodnie. Jak ktoś lubi zarośnięte to niech ma. Drugi lubi spocone, niech ma. Co to komu przeszkadza? Oczywiście, przycięte kłaki lepiej, bo estetyczniej, wyglądają na zdjęciu. Trochę też jest tak, że lubimy krytykować a jak możemy "niby" anonimowo, to już w ogóle. Jak publikujecie swoje przyrodzenia w wersji "na dziko" no to trzeba się liczyć, że się spotka komentarz dotyczący braku zadbania.
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 17 Maj, 2021   

dkbb napisał/a:
Się paniom nie dziwię. Chciałbyś lizać zarośniętą pizdę?
Ja tam się golę, jaja sunę żyletką jednorazówką i ani razu się nie zaciąłem, więc nie ma co przesadzać. Poza tym busz jest mało higieniczny.

1. Jak wygłądałby ogolony na zero lew?

2. Co ty wiesz o tym co panie chcą lizać?

Zwierzały ci się?
W koszmarnych marzeniach nie śniło ci się co IM się marzy.
Pisałem z kilkoma to wiem.
Pieprzyłem się też z - eee - kilkoma.
3. Dla mnie ogolona p wyglądała jak oskubane kurczaki w sklepie garmażeryjnym albo p 12-latki a to kojarzyło się z pedofilią.

Jednak z konieczności nauczyłem sie godzić z tym, że znaleźć zarośniętą jest trudniej niż znaleźć kwiat paproci.
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 17 Maj, 2021   

michalza napisał/a:

Jednak z konieczności nauczyłem sie godzić z tym, że znaleźć zarośniętą jest trudniej niż znaleźć kwiat paproci.


Kwiat paproci? Pięknie, ale nie wpadłbym, hehe ♥
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 18 Maj, 2021   

Poeta na forum :D
 
 
penis.com.pl
masturbator
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 18 Maj, 2021   

A i tak jako offtop polecam depilator ipl. Jeśli oczywiście chcecie się pozbć włosow bezboleśnie oraz jednoczenie bardziej trwale bez odrastania. Drogie urządzenie, ale testuję od prawie 3 miesiecy . Na nogach włosów już nie mam. W okolicach bikini zostało jakies 30 %, dalej jednak walczę :)
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 640
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 19 Maj, 2021   

Do dłubania w zębach mam nić dentystyczną, cipka musi być na 0, ewentualnie lekki odrost.
Swój osprzęt golę pod prysznicem porządną jednorazowką. Najlepiej delikatnie naciągnąć skórę i wykonywać krótkie ruchy ostrzem. Konieczna jest kratka w spływie, inaczej zatkasz brodzik/wannę/co tam masz.
Nie raz się zaciąłem, ale to tylko draśnięcie naskórka. Nie bój się, nic sobie nie obetniesz. Może swędzieć jak włosy będą odrastać, ale wtedy maszyneria w ruch i po kłopocie. Po wielu depilacjach nie czuję żadnego swędzenia, kwestia przyzwyczajenia skóry.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group