Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Napletek cofa się przy erekcji
Autor Wiadomość
specjal222 

Dołączył: 13 Maj 2021
Posty: 11
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 13 Maj, 2021   Napletek cofa się przy erekcji

Cześć. Mam taki problem, że mój napletek podczas erekcji nie zsuwa się sam tylko w pełni przykrywa żołądź. Dodatkowo większym problemem jest to, że po zsunięciu go palcami wraca z powrotem do góry. Podczas seksu w prezerwatywie podwija mi się ona pod napletek. Podczas seksu bez prezerwatywy napletek zabiera mi odczucia, muszę trzymać penisa palcami i trzymać naciągniętą skórę, żeby główka była odsłonięta i żebym cokolwiek czuł podczas penetracji. Jest to też jedyny sposób na orgazm. Ręką podczas masturbacji lub podczas zabaw z dziewczyną ręką lub oralnie dochodzę normalnie. Czy czeka mnie obrzezanie, czy jest inne wyjście? Czy to prawda, że po obrzezaniu penis staje się mniej wrażliwy na dotyk?
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 13 Maj, 2021   Re: Napletek cofa się przy erekcji

specjal222 napisał/a:
Cześć. Mam taki problem, że mój napletek podczas erekcji nie zsuwa się sam tylko w pełni przykrywa żołądź. Dodatkowo większym problemem jest to, że po zsunięciu go palcami wraca z powrotem do góry. Podczas seksu w prezerwatywie podwija mi się ona pod napletek. Podczas seksu bez prezerwatywy napletek zabiera mi odczucia, muszę trzymać penisa palcami i trzymać naciągniętą skórę, żeby główka była odsłonięta i żebym cokolwiek czuł podczas penetracji. Jest to też jedyny sposób na orgazm. Ręką podczas masturbacji lub podczas zabaw z dziewczyną ręką lub oralnie dochodzę normalnie. Czy czeka mnie obrzezanie, czy jest inne wyjście? Czy to prawda, że po obrzezaniu penis staje się mniej wrażliwy na dotyk?


Zanim operacje proponuję wizytę u urologa i niech Ci przepisze maści ze sterydami. Trzeba często smarować i dosłownie naciągać napletek. Po kilku tygodniach powinieneś czuć różnicę.
 
 
naroznik01 

Wiek: 29
Dołączył: 14 Lut 2014
Posty: 97
Skąd: Opole
Wysłany: Pią 14 Maj, 2021   

Trudno powiedzieć po samym opisie. Mozesz mieć za krótkie wędzidelko, albo rzeczywiście za długi napletek. Lekarz Ci powie co zrobić najlepiej. Nie jest to raczej wskazanie do obrzezania (ale można je zrobić - ja mialem podobny problem i się na nie zdecydowałem).
Jeśli to za krótkie wedzidelko to zazwyczaj robi się plastyke albo usunięcie, bo to grozi czasem zerwaniem go - lekarz oceni.

Czy po obrzezaniu staje się mniej wrażliwy na dotyk? W pewnym sensie tak, ale moim zdaniem to w niczym nie przeszkadza. Nie tracisz przez to przyjemności ;)
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 306
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 15 Maj, 2021   

Trudno jest tutaj doradzić czy jest to coś złego czy nie. Po Twoim opisie w sumie niewiele widac. Sprawia CI to ból? Bo jeśli nie sprawia bólu to nie wiem czy jest sens iść do lekarza i na zabieg.
 
 
specjal222 

Dołączył: 13 Maj 2021
Posty: 11
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 17 Maj, 2021   

Bólu nie sprawia, ale to trochę frustrujące, że każdy seks muszę kończyć za pomocą ręki. Dotyk napletka nie sprawia mi przyjemności, muszę czuć go bezpośrednio na odkrytej żołędzi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group