Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wasz najmocniejszy wytrysk
Autor Wiadomość
boy_2 

Dołączył: 21 Sie 2015
Posty: 33
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 08 Mar, 2021   Wasz najmocniejszy wytrysk

Tak jak w temacie.
Jak najdalej od penisa znalazła się wasza sperma po wytrysku?
Ile najwięcej pulsów spermy udało się wam wystrzelić podczas jednego wytrysku?

Pytam gdyż ostatnio pobiłem swój rekord i strzeliłem na 1,70 m. A strzeliłem najwięcej 11 pulsów.
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 08 Mar, 2021   Re: Wasz najmocniejszy wytrysk

boy_2 napisał/a:
Tak jak w temacie.
Jak najdalej od penisa znalazła się wasza sperma po wytrysku?
Ile najwięcej pulsów spermy udało się wam wystrzelić podczas jednego wytrysku?

Pytam gdyż ostatnio pobiłem swój rekord i strzeliłem na 1,70 m. A strzeliłem najwięcej 11 pulsów.


Nigdy nie myślałem o tym, hehe. Przypominam sobie strzał na brodę no i nie więcej niż 5-6 pulsów.
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Mar, 2021   

Szczerze to nie mierzyłem długości wytrysków, głównie dlatego że trzymam chusteczkę tak aby niczego nie pobrudzić :D
Ale wydaje mi się, ze metr był :D
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Mateusz_95 

Wiek: 29
Dołączył: 28 Gru 2018
Posty: 25
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro 10 Mar, 2021   

Myślę że ok 2 metrów. Jeśli jestem mega podniecony to max. 15 strzałów a tak normalnie 10. Wiadomo im więcej strzałów tym więcej spermy i lepsze doznania.... 😃
  
 
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 11 Mar, 2021   

Mateusz_95 napisał/a:
Myślę że ok 2 metrów. Jeśli jestem mega podniecony to max. 17 strzałów a tak normalnie 10. Wiadomo im więcej strzałów tym więcej spermy i lepsze doznania.... 😃


Liczba pulsów - jestem pod wrażeniem. Co do tego co dla Ciebie wiadome, tj. więcej strzałów więcej spermy, to co miałeś na myśli? Ilość wypływającego ejakulatu?
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 350
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 11 Mar, 2021   

Chyba maksymalnie metr, nigdy nie liczyłem. Mateusz szacun za tak daleki wytrysk
 
 
mickow94 

Wiek: 29
Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 27
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 11 Mar, 2021   

Strzałów nie liczyłem nigdy, czas to sprawdzić. A na odległość stojąc to metr na pewno był. Leżąc bez problemu do twarzy dolatuje.
 
 
 
Mateusz_95 

Wiek: 29
Dołączył: 28 Gru 2018
Posty: 25
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią 12 Mar, 2021   

Oleg_1981 napisał/a:
Mateusz_95 napisał/a:
Myślę że ok 2 metrów. Jeśli jestem mega podniecony to max. 17 strzałów a tak normalnie 10. Wiadomo im więcej strzałów tym więcej spermy i lepsze doznania.... 😃


Liczba pulsów - jestem pod wrażeniem. Co do tego co dla Ciebie wiadome, tj. więcej strzałów więcej spermy, to co miałeś na myśli? Ilość wypływającego ejakulatu?


Zgadza się rekordy liczyły od 10 do nawet 20 ml ale to się zdarzyło tylko kilka razy po czym później bolały mnie jądra.

[ Dodano: Pią 12 Mar, 2021 ]
fenis napisał/a:
Chyba maksymalnie metr, nigdy nie liczyłem. Mateusz szacun za tak daleki wytrysk

Dzięki 😊
 
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 12 Mar, 2021   

Mateusz_95 napisał/a:
Zgadza się rekordy liczyły od 10 do nawet 20 ml ale to się zdarzyło tylko kilka razy po czym później bolały mnie jądra.


Po ŻADNEJ ejakulacji nie powinny boleć jądra! Mam nadzieję, że fantazjowałeś tutaj bo jak nie to szczerze bym nie zwlekał z wizytą u lekarza.
 
 
Mateusz_95 

Wiek: 29
Dołączył: 28 Gru 2018
Posty: 25
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią 12 Mar, 2021   

Oleg_1981 napisał/a:
Mateusz_95 napisał/a:
Zgadza się rekordy liczyły od 10 do nawet 20 ml ale to się zdarzyło tylko kilka razy po czym później bolały mnie jądra.


Po ŻADNEJ ejakulacji nie powinny boleć jądra! Mam nadzieję, że fantazjowałeś tutaj bo jak nie to szczerze bym nie zwlekał z wizytą u lekarza.

To było po naprawdę długiej masturbacji gdzie się masturbowałem prawie dochodzilem czekałem znowu sie masturbowalem i tak kilka razy przy mega podniecie i wtedy byl tez i mega wytrysk (20ml).
Przy zwykłej masturbacji nic nie boli i nic się nie dzieje 😉
 
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 12 Mar, 2021   

Czyli miewasz mocniejsze wytryski za każdym kolejnym razem? U mnie odwrotnie. Każdy kolejny przy masturbacji i przy seksie jest mniejszy.
 
 
Mateusz_95 

Wiek: 29
Dołączył: 28 Gru 2018
Posty: 25
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią 12 Mar, 2021   

Nie nie. Masturbuje się ale nie pozwalam dojść do wytrysku. Balansuje na cienkiej granicy pomiędzy wytryskiem a zaprzestaniem walenia i tak robię kilka razy i kiedy wkoncu "czuję" mega ciśnienie spermy to walę i się obficie spuszczam i po takim waleniu "bolą" mi jądra
 
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 13 Mar, 2021   

Ja nie mam mocnych wytrysków. Sperma na ogół wypływa z kutasa ewentualnie słabo strzela
 
 
 
penis.com.pl
andropenis
dam2000 

Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 51
Skąd: dolnyslask
Wysłany: Sob 13 Mar, 2021   

redman32 napisał/a:
Ja nie mam mocnych wytrysków. Sperma na ogół wypływa z kutasa ewentualnie słabo strzela


No w co jak w co, ale ze ty masz słabe wytryski to nie uwierzę😂😈
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 16 Mar, 2021   

Redman z takim dużym sprzętem? ;) Też nie wierzę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group