Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czy większy to lepszy
Autor Wiadomość
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 02 Lut, 2021   Czy większy to lepszy

Pewnie, niektórzy napiszą, że nie ma sensu o tym myśleć, każdy facet ma jakiego ma i nic z tym nie zrobi. Poniekąd prawda, ale wiadomo jakie są realia i w pewnym zakresie rozmiar na pewno ma jakieś znaczenie i jest jakieś „minimum”, które chociażby umożliwia stosunek. Ciężko w to uwierzyć, że jakiś wacek np. 7-8cm by wystarczył jakieś kobiecie bo sam facet jest cudowny, umie dobrze zrobić minetkę i takie tam.



Wracając do tematu można by powiedzieć, że to pytanie bardziej do kobiet, ale jak wiadomo, one bardzo często uwielbiają koloryzować, wymyślać, manipulować.



Wiadomo, że często można usłyszeć w sieci, że im większy tym lepszy. Niektórzy będąc hojnie obdarzonymi popadają w taki samozachwyt, że nie starają się w łóżku, są nudni, powolni, czy może szybko kończą i w oczach partnerek są beznadziejnymi kochankami mimo dużego rozmiaru.

Można też usłyszeć, że nie różdżka a czarodziej się liczy.

Na korzyść mniejszego można dać to, że można robić nim co się chce, nie zadając partnerce bólu co przy większym rozmiarze może powodować ból, dyskomfort przy niektórych pozycjach.



A jakie jest Wasze zdanie na ten temat i doświadczenia?



Od siebie mogę powiedzieć, że jakoś hojnie obdarzony przez naturę nie jestem, szczere 13-14cm i 12,5-13cm obwodu więc ta „średnia krajowa” (mógłbym przecież tu napisać że mam więcej ale nie o to chodzi).

Oczywiście liczone poprawnie, od strony brzucha a nie gdzieś z boku czy od dołu gdzie wychodzi dodatkowe 2cm więcej - wspominam o to bym bo faceci różnie sobie mierzą.



Dla jednej partnerki to już było za dużo, była ciasna i czuła ból przy różnych pozycjach, kazała zwalniać mimo że była mokra, podniecona.

W drugą można było wsadzać po same jajca, nie czuła żadnego bólu.

Inna dla odmiany opowiadała o swoim EX - który ponoć nie wstydziłby się konkurować z jakimś czarnoskórym Mokebe. Podczas sexu stękała, jęczała, mówiła, że jest jej lepiej ze mną niż ze swoim EX - czy kłamała z tym, czy jego rozmiarem, tego nie mam pojęcia.

W każdym bądź razie z każdą z tych pań było więcej niż raz a nawet dłuższe relacje z niektórymi.

Jeszcze kiedyś byłem świadkiem, jak grupa dziewczyn rozmawiając o jakimś chłopaku, mówiąc, że ma i to 15cm to „niewiele”.
 
 
zbycho6868 

Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 66
Skąd: lubelskie
Wysłany: Wto 02 Lut, 2021   

Liczy się jakość a nie rozmiar
 
 
Severti 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 64
Skąd: pl
Wysłany: Wto 02 Lut, 2021   

Powiem tak, mam podobny rozmiar, czyli ok 14-16 cm w zależności od podniecenia. Obwód ok 13,5.
Nie ukrywam że chciał bym mieć ok 17-18, no ale co z tego ?. Mam jaki mam i szkoda mi się zastanawiać czy kobiety wolą taki czy inny. Coś co ja robię to staram się dbać o siebie, czyli dieta, aeroby. Ostatnio zacząłem ćwiczyć kegla, nie wiem czy to od tego ale czuje zmiany i jest tak jak by lepiej napompowany.( żyłki wychodzą ).
Druga sprawa, bardzo lubię anala a do tego sexu mój rozmiar mi bardzo pasuje bo nie muszę się dużo bawić z podnieceniem partnerki.
Ciesz się z tego co masz bo zawsze mogło być gorzej, ciesz się życiem :) .
ps. staram sie nie chwalić ale przez to że mam mniejszego niż bym chciał stałem się specjalista od lizania :D haha
Pozdrawiam
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 02 Lut, 2021   

Severti napisał/a:
Powiem tak, mam podobny rozmiar, czyli ok 14-16 cm w zależności od podniecenia. Obwód ok 13,5.
Nie ukrywam że chciał bym mieć ok 17-18, no ale co z tego ?. Mam jaki mam i szkoda mi się zastanawiać czy kobiety wolą taki czy inny. Coś co ja robię to staram się dbać o siebie, czyli dieta, aeroby. Ostatnio zacząłem ćwiczyć kegla, nie wiem czy to od tego ale czuje zmiany i jest tak jak by lepiej napompowany.( żyłki wychodzą ).
Druga sprawa, bardzo lubię anala a do tego sexu mój rozmiar mi bardzo pasuje bo nie muszę się dużo bawić z podnieceniem partnerki.
Ciesz się z tego co masz bo zawsze mogło być gorzej, ciesz się życiem :) .
ps. staram sie nie chwalić ale przez to że mam mniejszego niż bym chciał stałem się specjalista od lizania :D haha
Pozdrawiam


Fajnie sie czytało do momentu kiedy oceniles sie, przy 14-16 cm, jako malego, gdzie w rzeczywistowci wybiegasz rozmiarem ponad srednia. Fajny tekst ale przez to niespojny bo piszesz ze wszystko w porzadku, nawet czasami bardziej, ale dodatkowe cm to mimo wszystko chetnie. To ja sie pytam po co?? Po co, skoro kobieta jest zadowolona. Kogo chcesz jeszcze zadowolic. Samego siebie? Chyba dobrze te Twoje cm w ręku i bez zadnego powiekszania, leżą? ;-)
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 03 Lut, 2021   

Ja zacytują moją koleżankę - rozmiar nie ma znaczenia, ale fajnie, że masz dużego.
 
 
 
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 301
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 03 Lut, 2021   

Sory ale to nie mały penis ale po prostu średnia.
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 422
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 04 Lut, 2021   

To ja tak mimochodem:
Duże jest zawsze lepsze.
Jeśli duże nie jest lepsze to znaczy że nie jest wystarczająco duże.
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 449
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 05 Lut, 2021   

Długość ma takie znaczenie, że jak jest za długi to ją boli gdy uderza o coś tam (chyba macicę?). Z kolei za krótki czyli nie wiem, 9 cm? nie dotrze do końca pochwy i nie połechta jej tam. Te 15 cm że niby mały czyli za mały według kobiet, to chyba nieprawda.
To co się liczy dla nich to GRUBOŚĆ. Penis długi na 14-15 cm jeżeli jest gruby 15-16 cm to jest dla nich bardzo OK. A długość i grubość nie zawsze idą w parze.
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 350
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 09 Lut, 2021   

Nie ma znaczenia jeżeli mieścisz się w widełkach normy. Jednak jest niewielka grupa kobiet (kilka %), które dochodzą dopiero, gdy są stymulowane w okolicy szyjki macicy - czyli w tej sytuacji przydaje się dłuższe prącie.

Zresztą zapomniałeś o podstawowej zasadzie - dla nas seks jest bardziej mechaniczny, a dla kobiet emocjonalny i wieloczynnikowy.
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 10 Lut, 2021   

Duży fiut = przeważnie duża poziom testosteronu u samca. W dodatku penis działa jak pompa przy stosunku wyciąga ewentualny niechciany wkład poprzednika. Jak myślisz przy wielu partnerach kto miał największe szanse przekazania genów dalej dużofiutowcy czy małofiutowcy?

[Znałem to z czegoś innego jakiś Discovery niż to https://kobieta.wp.pl/dlaczego-penis-ma-taki-ksztalt-naukowa-odpowiedz-6270182615656577a]
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 10 Lut, 2021   

michalza napisał/a:
Duży fiut = przeważnie duża poziom testosteronu u samca. W dodatku penis działa jak pompa przy stosunku wyciąga ewentualny niechciany wkład poprzednika. Jak myślisz przy wielu partnerach kto miał największe szanse przekazania genów dalej dużofiutowcy czy małofiutowcy?

[Znałem to z czegoś innego jakiś Discovery niż to https://kobieta.wp.pl/dlaczego-penis-ma-taki-ksztalt-naukowa-odpowiedz-6270182615656577a]


Trudno znalezc dowody na to, ze rozmiar przyrodzenia jest uzalezniony od poziomu testosteronu. Co innego jądra czy łysina - te są skorelowane dodatnio, tj. wyzszy poziom to z reguły większe jądra czy częstsze występowanie łysiny. Testosteron odpowiada rowniez za owlosienie ciała, niższy- głębszy głos, które też jest dodatnio skorelowane.

O wyciaganiu nasienia czlonkiem to rzeczywiscie, są owady w Krolestwie Zwierzat, ktorych samce to potrafią a wynika to z faktu, że samica kopuluje z wieloma samcami. Natomiast człowiek nie posiada takich umiejetnosci. Nie wiem skąd to wziales???

Długość członka, o ile nie mówimy o takim pon. 8-9 cm we wzodzie, ma takie same szanse na zapłodnienie jak jego większe odpowiedniki. A to dlatego, że wystarczy dostarczyć materiał do macicy a stamtad "plemniki same już poruszają się w poszukiwaniu jaja" I nie, głebsze umieszczenie, nie zwieksza szans na zaplodnienie. Serio, tutaj też nie wiem skąd Ty bierzesz takie "newsy"??!!
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 11 Lut, 2021   

Na garso wypowiadały się na ten temat panie prostytutki. Generalnie panowie z gigantem w spodniach nie są ich wymarzonymi klientami ;) Tym bardziej jak zażyczą sobie anal lub głębokie gardło xD

Oleg_1981 jak widzisz powyzszy news był na kobieta wp.
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 11 Lut, 2021   

toton napisał/a:
Na garso wypowiadały się na ten temat panie prostytutki. Generalnie panowie z gigantem w spodniach nie są ich wymarzonymi klientami ;) Tym bardziej jak zażyczą sobie anal lub głębokie gardło xD

Oleg_1981 jak widzisz powyzszy news był na kobieta wp.


Nie powtarzajmy bzdur, prosze.
 
 
penis.com.pl
bathmate
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 422
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro 17 Lut, 2021   

Korzystając z okazji utworzonego tematu, chciałbym poruszyć sprawę "męskiego przyrodzenia".
Jaki powinien być, czy zawsze taki jak prezentuje się w "filmach przyrodniczych" - do samej góry w gotowości?

Czy zawsze tak w życiu jest, jak sprawa powinna wyglądać?
Co jest normą, a nad czym powinniśmy się już głębiej zastanowić?
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 19 Lut, 2021   

Teraz tak naprawdę wypadałoby ustalić co znaczy krótkofiutowiec, a raczej ile cm. A jest to raczej niewykonalne, bo dla jednej Pani 12cm będzie okej, a dla innej 14cm za mały.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group