Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Probowanie mleka
Autor Wiadomość
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 29 Sty, 2021   Probowanie mleka

Tak mnie zastanowia, że spora czesc panow ma marzenie/fantazje polyku finalnalnego mleka przez partnerke/partnera. Jednoczesnie, wielu deklaruje, ze wlasnego mleka nie probowala. Jak to jest Panowie? Dajecie bez samodzielnego sprawdzenia co dajecie czy raczej to kwestia postawy hetero, ze przyznac sie ze sie wlasnej produkcji sprobowalo to niegodne? ;-)
 
 
dam2000 

Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 51
Skąd: dolnyslask
Wysłany: Sob 30 Sty, 2021   

Ja jak jestem mega podjarany przy zabawie solo, to klade na sie plecach i tryskam prosto w usta :twisted: :twisted: polecam
 
 
potrzebny 

Wiek: 28
Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 31 Sty, 2021   

Też mi się zdarzyło połknąć własną spermę przy okazji selfsuck'a :D
 
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Severti 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 64
Skąd: pl
Wysłany: Nie 31 Sty, 2021   

Nie mam z tym problemu, czasami próbuje z ciekawości ( testuje dietę :P ) ( jestem hetero ).
Ostatnio mnie naszło na to by się spuścić w cipkę a później to polizać.
Zdaje sobie sprawę że to może być wyższa szkoła jazdy ale nigdy nie zrozumiem kolesi co się brzydzą całować kobiety po tym jak mu zrobi loda, o co w tym chodzi ?, brudne kutasy macie czy co ?.
 
 
Alfredo 

Wiek: 30
Dołączył: 05 Maj 2016
Posty: 46
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 01 Lut, 2021   

Nigdy w sumie nie próbowałem tak żeby strzelić sobie do ust. Może jakaś nowa inspiracja będzie 😀
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 01 Lut, 2021   

Haha już myślałam, ze chodzi o mleko z piersi :D
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 01 Lut, 2021   

Też byłem pewien, że będzie o piciu z piersi...

To się nazywa sperma, nasienie, ejakulat... Smakuje inaczej niż mleko... :wink:

Myślałem, że wątek o własnym nasieniu już gdzieś jest... Chyba juz o tym pisałem.

Ja próbowałem i próbuje własnego nasienia regularnie. Strzelenie sobie w usta jest dla mnie super.
Gdy walę w jakiś niekorzystnych warunkach i nie chce nabrudzic, a nie ma czym wytrzeć, to na dłoń, a potem wylizać. Trzeba szybko, bo jak podniecenie przechodzi, to i Ochota też. :wink:

Mimo wszystko smak nie rozpieszcza.

Ciekawe byśmy mieli kulturę seksualna i kulinarną, gdyby sperma, ludzka i nie tylko smakowała np. Jak miód... Albo jeszcze lepiej, byłyby chodowle specjalnych samców na przysmak. A może gdzieniegdzie w niektórych plemionach może i niewolnicy na "miód"... I by wszystkim się to normalne wydawało, bo zawsze tak się robiło 😜
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 02 Lut, 2021   

Sam probowałem, pamiętam, ze smak był neutralny. Potem już nie próbowałem. Do tej pory jeszcze nie udało mi się strzelić prosto do ust. Udaje Ci się wycelować?
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 02 Lut, 2021   

Cytat:
Udaje Ci się wycelować?

Tylko w pozycji "świeca", gdzieś przy ścianie, z nogami i tułowiem nad głową. Tzn. Może nie świecą, bo to bardziej taki ślimak, bo nogi za głową opierają się o ścianę. Wtedy gdy się na koniec skupię, to dość sporo potrafi trafić do ust, reszta na twarz, brodę i szyję 😉

Ps.

O taką mniej więcej pozycje chodzi. https://www.xvideos.com/v...um_in_his_mouth
 
 
dam2000 

Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 51
Skąd: dolnyslask
Wysłany: Sro 03 Lut, 2021   

O ja robie dokladnie tak samo... tzn moze nie dokladnie, bo az tak wygimnastykowany nie jestem żeby go polizać, ale staram sie ucelowac zeby jak najwiecej wleciało prosto do buzi.
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 427
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 04 Lut, 2021   

Nieźle, szczerze powiedziawszy to sam jeszcze w tej pozycji nie próbowalem walić. Ciekawa opcja ;D
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 455
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 18 Mar, 2021   

Ananas to mit. Na smak spermy owszem, może wpływać dieta, ale na pewno nie raz zjedzony ananas. Poprawić smak powinno zdrowe odżywianie i ogólny tryb życia, odstawienie wszelkich używek. Natomiast nie da się zagwarantować, że cokolwiek na pewno pomoże.
 
 
Severti 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 64
Skąd: pl
Wysłany: Wto 21 Gru, 2021   

O 2 miesięcy dieta ketogeniczna, regularne ćwiczenia.
Ostatnio robiła mi pewna kobieta loda z połykiem.
Pierwszy raz usłyszałem że moja sperma jest zajebiście dobra.
Po tej sytuacji sam sprawdziłem i faktycznie poprawiła się w smaku i to bardzo :)
 
 
penis.com.pl
andropenis
chillout91 

Dołączył: 09 Lis 2021
Posty: 43
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 21 Gru, 2021   

Tez smakuję i to często. :) nic nienormalnego.
 
 
Anima2626 

Dołączył: 22 Mar 2020
Posty: 83
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 28 Gru, 2021   

Sperme probowałem, jest niedobra, nie smakuje mi. Ale preejakult podczas walenia czy pierwsze wytryski podczas edgingu są całkiem całkiem :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group