Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wasze najbardziej chore akcje
Autor Wiadomość
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 591
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Wto 28 Wrz, 2021   

dkbb, :shock: :?:
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 261
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 29 Wrz, 2021   

dkbb napisał/a:
A i jeszcze jedno mi się przypomniałoDwa dni po tym, jak już wiedziałem, że moja ex rozgrywa przeciwko mnie fałszywe oskarżenie o handel ludźmi i że rękami siostry wezwała do mojego mieszkania ekipę "czarnych", kupiłem dupny bukiet czerwonych róż, wypisałem elegancką kartkę, że jest jedyną miłością mojego życia i zamówiłem do domu suszi.



Kiedy już sobie wróciła do domu późnym wieczorem, nie mówiąc ani cześć ani gdzie i z kim była, niemalże na kolanach błagałem ją o przebaczenie (do dziś nie wiem o co) i próbowałem nakłonić, by przyjęła kwiaty i mój liścik. Kwiatów ani listu nie przyjęła a suszi zjadłem sam. Dzień później wspomniani czarni wyprowadzili mnie z mieszkania w kajdankach na oczach i ku satysfakcji mojej ex małżonki. Po powrocie do domu z dołka zastałem podarowane jej róże wrzucone po chamsku do kubła na śmieci. A mimo to przez parę miesięcy za nią rozpaczałem :D



Białorycerskie to było jak ch....j, ale była też w tym odrobina metody. Kwiaty, suszi i liścik sfotografowałem i dołączyłem do pokaźnego pakietu wcześniejszych paragonów, wypisów lekarskich i innych dowodów, jakie od pewnego czasu gromadziłem, przeczuwając, że coś bardzo złego się święci. W jakiś sposób uratowało mi to potem dupę.



Z wcześniejszego gwiazdorzenia w zakutym hełmie pamiętam najbardziej:

- dwuletnie comiesięczne łożenie na nią i na jej afrykańską familię,

- że kiedy puściła się z innym facetem, zachodząc z nim w ciążę a mi mówiąc, że zgwałcił ją lokalny szaman (sic k... ja pieprzę!) - uwierzyłem bez słowa tłumaczeń po czym wynająłem jej dość luksusowy, jak na ich warunki apartament (by sobie mogła odpocząć od stresów), zafundowałem jej zestaw badań na HIV i choroby weneryczne (no bo przecież ofiara gwałtu), zafundowałem leczenie w innym kraju (bo mieli podobno dużo lepszą służbę zdrowia - gówno prawda jak się później okazało, ale wakacje zaliczyła za darmo) a dwa miesiące później się z nią chajtnąłem.

Przypomnij... Która to obecnie Twoja żona? ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group