Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Seks po używkach
Autor Wiadomość
ICoTeraz 

Dołączył: 09 Lip 2020
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 26 Gru, 2020   Seks po używkach

Cześć. Ciekawi mnie jakie macie doświadczenia związane z seksem po używkach. Alkohol, narkotyki itp. Czy często Wam się zdarza? Czy lubicie? Jak używki wpływają na Wasze odczucia podczas seksu?
Ja po alko czasem mam problemy z utrzymaniem erekcji. Po marihuanie mogę się kochać bardzo długo bez wytrysku choć czasem jest to frustrujące. Po innych (amga, mefedron) mam homoseksualne ciągoty.
A jak jest u Was? Mam nadzieję że temat nie wywoła jakiś strasznych negatywnych emocji.
 
 
pisio 


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 67
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pon 28 Gru, 2020   

Ja mam doświadczenie tylko z alkoholem. I w sumie lubię być na bani bo wtedy mogę długo bez spustu a trzeźwy to i dwóch minut nie wytrzymam :lol: Podsunąłeś mi fajny pomysł z tą marichaniną... :D
 
 
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Nie 03 Sty, 2021   

Kilka razy po trawce. Całkiem inne doznania. 8)
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 04 Sty, 2021   

U mnie podobnie. Po alkoholu wchodzę w stan znużenia oraz często jedyne na co mam ochotę to po prostu spanie ;)

Trawki nie lubię, nie jestem przeciwnikiem ale równiez mnie usypia. Nawet lepiej niż alkohol.
 
 
ICoTeraz 

Dołączył: 09 Lip 2020
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 04 Sty, 2021   

Kobiety z którymi paliłem trawkę zazwyczaj podczas seksu odczuwały większą wrażliwość na bodźce oraz bardziej 'wczuwały się' podczas stosunku. Choć zdarzały się i takie sytuacje, kiedy byliśmy kompletnie zjarani i jedyne na co mieliśmy ochotę to śmiać się całą noc.
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 452
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 05 Sty, 2021   

Alkohol oczywiście obniżenie erekcji. Czasami mam ochotę na seks ale co z tego jak potem nie mam mozliwości :P
Marihuana już bardziej, seks jest dłuższy. Aczkolwiek czesto wiekszą ochotę niż na seks mam na jedzenie :P
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 422
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro 13 Sty, 2021   

Alkohol słabo, mam po tym zabuzenia erekcji.
Trawy o dziwo jeszcze nie próbowałem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group