Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Lod z połykiem
Autor Wiadomość
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 03 Gru, 2020   Lod z połykiem

Panowie, czy Wasze żony/narzeczone/dziewczyny robią Wam loda z połykiem albo przynajmniej pozwalają kończyć w ustach?
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 03 Gru, 2020   

Moja już nie. Chyba z 3 razy skończyłem w jej ustach i stwierdziła, że jej się cofa.
 
 
Truwonder92 

Wiek: 32
Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 03 Gru, 2020   

Miałem w życiu 3 stałe dziewczyny, 2 z nich uwielbiały wręcz połykać. Przelotne partnerki raczej nie połykały. Co jest zrozumiałe.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Pią 04 Gru, 2020   

Dwie partnerki chętnie połykały, nie sprawiało im to problemu.
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 422
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 04 Gru, 2020   

Gdy byłem w narzeczeństwie czasami i 3 razy dziennie brała z połykiem. Po ślubie olała moją pałe, schemat 😁Nawet dupe wystawiała "od łaski" 😀
Po rozwodzie dopiero zaczął się połyk, z innymi laskami. Praktycznie każda dostawała do dzioba i wysysała do ostatniej kropli.
Paradoksalnie teraz jestem w związku LAT i kobieta jest nie za bardzo skora ssać fujarę co mnie delikatnie niepokoi.
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 04 Gru, 2020   

dkbb napisał/a:
Gdy byłem w narzeczeństwie czasami i 3 razy dziennie brała z połykiem. Po ślubie olała moją pałe, schemat 😁Nawet dupe wystawiała "od łaski" 😀
Po rozwodzie dopiero zaczął się połyk, z innymi laskami. Praktycznie każda dostawała do dzioba i wysysała do ostatniej kropli.
Paradoksalnie teraz jestem w związku LAT i kobieta jest nie za bardzo skora ssać fujarę co mnie delikatnie niepokoi.


Czy się odwdzięczasz? Czy ona 3x dziennie czuje Twój język penetrujący jej wnętrza? :wink:
Może to Cię naprowadzi naprowadzi? ;-)
 
 
Dekarion 

Dołączył: 03 Lip 2020
Posty: 253
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pon 07 Gru, 2020   

Nie można by tego subtelniej napisać ? Seks oralny z finałem w ustach ?

Nie mam obecnie partnerki ale wiele dziewczyn się przewinęło i nie wiele z nich nie chciało finału w usta, Ale nie każda połykała. Później mają specyficzny zapaszek z ust i chyba każdy samiec który się spuszczał partnerce w usta z połykiem by to poznał.
Jak panna idzie sama na party powinno im się kazać obciągnąć z połykiem wcześniej
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 350
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 08 Gru, 2020   

Kobieta to k... (diva) jak dobrze zakręcisz to masz co chcesz i kiedy chcesz to połyk , na buzie w pipe i dupę , Głupie pytanie każda zrobi co chcesz i jak chcesz kiedy Ciebie pragnie . Kiedyś jedna idiotka mówiła mi , że pierwszy raz robi loda , a opierdoliła lepiej niż te niby doświadczone do czego zmierzam jak sobie pościelisz tak się wyśpisz
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 09 Gru, 2020   

Moja pierwsza związkowa najpierw ochoczo, po mniej więcej roku związku zaczęło się wypluwanie (korelacja z tym, jak stawałem się coraz bardziej misiaczkiem). Obecnie uważam, że jest to doskonały test sprawdzający zaangażowanie Pani, jak nie ma połyku, to dalsza relacja nie ma sensu.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 09 Gru, 2020   

Moja w zasadzie nigdy nie lubiła połykać tzn w ogóle wytrysku w ustach. Mówiła, że ma odruch wymiotny, co w sumie było prawdą. Tak, że nie zmuszałem i lodzika nie kończę w ustach.
 
 
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 301
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 11 Gru, 2020   

Raczej wszystkie połykają lub przyjmują na twarz.

Tylko 1 odmówiła w dodatku "pierwsza"
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 14 Gru, 2020   

Wydaje mi sie, ze dużo tutaj zalezy również od smaku. Warto jest postarać się zmienić dietę, tak aby sperma była smaczniejsza. Moze dzieki temu łatwiej namówicie swoje kobiety do polykania.
 
 
dziuniox 

Wiek: 31
Dołączył: 14 Mar 2015
Posty: 82
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 15 Gru, 2020   

Ja u swoich partnerów lubię połykać. Zawsze pozwalałem kończyć do ust. Ale jeden z moich chłopaków miał okropną spermę, była gorzka (być może od lekarstw), i nawet dla mnie, jako dla faceta, czasami ciężko było przełknąć...
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 16 Gru, 2020   

W sumie połykanie spermy ma wiele zalet:
1. W ten sposób pokażesz partnerowi, że w pełni go akceptujesz.
2. Spełnisz jedną z jego największych seksualnych zachcianek.
3. Nasienie zawiera w sobie pozytywne dla organizmu enzymy, witaminy i białko.
4. W spermie zawarte są również hormony, które zdaniem niektórych specjalistów wpływają na lepsze samopoczucie.
5. Obecny w nasieniu testosteron zwiększa kobiece libido.
6. Regularne połykanie spermy ma zabezpieczać przed osteoporozą.
7. U ciężarnych kobiet obniża ciśnienie matki, jak i rozwijającego się w łonie dziecka.
8. Zawarta w ejakulacie spermidyna spowalnia procesy starzenia.
9. Uważa się, że nasienie działa na niektóre kobiety niczym antydepresant.
10. Urozmaica życie seksualne.
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 449
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 23 Gru, 2020   

Na poprawę smaku nasienia warto stosować sok anansowy przy jednoczesnym unikaniu alkoholu. Jak Pani spróbuje takiego smaku może nabrać ochoty. Sprawdzone i potwierdzone przez Kobiety.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group