Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Pamiętacie swojego pierwszego loda?
Autor Wiadomość
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 19 Paź, 2020   Pamiętacie swojego pierwszego loda?

Jak w tytule. Pamiętacie swojego pierwszego orala, czyli że panna wzięła do buzi?.

Sam zarzucę, lata ok 85, ja 20 lat, poznałem pannę , Monika miała na imię. Znajomość z knajpy. Ona lekka patolka, związek parę randek.

Kumpel ze stoczni wypożyczył mi pokój. Mariola fajna, pamiętam że wlazła pod kołdrę i nie wiedziałem co się działo. Zorientowałem się że wzięła do buzi.

Było mi wstyd bo się nie umyłem, a tu taka niespodzianka. Odciągnąłem głowę, zacząłem przytulanki, ech k..., jaja mnie bolały do domu...
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 350
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 19 Paź, 2020   

18. Moja laska. Długo się wstydziła to zrobić, ale któregoś razu przytrzymałem głowę tak bezpardonowo że nie miała wyjścia. A poźniej, tak jej się spodobało...Ale i tak najlepsza jest pozycja 69
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 422
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 19 Paź, 2020   

Niestety pamiętam :D choć to było dawno temu, trochę przed osiemnastką. Byłem wtedy chyba największym białym rycerzem jakiego świat widział. Że też moja ówczesna, bardziej doświadczona ode mnie dziewczyna chciała to znosić to jej serdecznie współczuję...
Gdy zjechała w dół i czułem, że zaraz weźmie mnie ustami zatrzymałem ją i sakramentalnie oznajmiłem, że "jak nie chce niech tego nie robi"... i zrobiło się na moment bardzo dziwnie, niezręcznie bo to zabrzmiało jakby sobie miała zrobić jakąś wielką, nieodwracalną krzywdę zrobić.
Byłem wtedy święcie przekonany, że jej to nie może sprawiać przyjemności. I myślałem, że robi mi wielką łaskę zaspakajając mnie w tak wyuzdany sposób... bo jest przecież tak cudowną, nieskalaną, anielską istotą
 
 
penis.com.pl
viamax
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 19 Paź, 2020   Re: Pamiętacie swojego pierwszego loda?

michalza napisał/a:
Jak w tytule. Pamiętacie swojego pierwszego orala, czyli że panna wzięła do buzi?.

Sam zarzucę, lata ok 85, ja 20 lat, poznałem pannę , Monika miała na imię. Znajomość z knajpy. Ona lekka patolka, związek parę randek.

Kumpel ze stoczni wypożyczył mi pokój. Mariola fajna, pamiętam że wlazła pod kołdrę i nie wiedziałem co się działo. Zorientowałem się że wzięła do buzi.

Było mi wstyd bo się nie umyłem, a tu taka niespodzianka. Odciągnąłem głowę, zacząłem przytulanki, ech k..., jaja mnie bolały do domu...


Pamietam, ze facet zrobil mi loda jeszcze na studiach. Pamietam, ze bylo to w akademiku podczas imprezy :-) Dziewczyna zrobila mi loda na urodzinach kumpla. Wszystko w latach 90 :-)

Panna nigdy laski mi nie zrobiła ale nie wiedziałem, że stan cywilny ma znaczenie.

Mysle, ze zrobienie laski przez faceta czy laske nie robi roznicy. Grunt zeby wiedzieli co robia :-)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 20 Paź, 2020   

Tak z ciekawości ten kolega z akademika był homo czy hetero? ;)
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 21 Paź, 2020   

Nie pamiętam ile miałem lat ale poniżej 18. Ona dużo starsza a ja wtedy najebany.
Była na jakimś obozie lub na innych wczasach. O tym, że wzięła do buzi dowiedziałem
się kilka lat później, gdy znalazła mnie na GG (ktoś to jeszcze używa?) i darła ze mnie
łacha, że tak szybko doszedłem
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 452
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 21 Paź, 2020   

Ja 25 lat, ona 24. Śliczna blondynka, miłość z liceum. Pożyczyłem od znajomego klucze do mieszkania w miejscowości turystycznej. Był nastrój, muzyczka... Panna patrzy mi w oczy i mówi - odpręż się, teraz ja... i swoje blond włosy zarzuca za głowę. No więc ja nagrzany salto na plecy od razu a ona bierze go do buzi po czym wyciąga i mówi - dawno tego nie robiłam. Myślę sobie - urocze, świeżynka. I robi dalej... zamknąłem oczy, przeszedł mnie dreszcz, ale coś nie halo. Otwieram i patrzę a tam ona z penisem w ustach z prędkością pierwszej na świecie maszyny parowej, z dotykiem motyla i wyrazem twarzy jak weganka, którą ktoś zmusił do zjedzenia podwawelskiej (na raz oczywiście :D ). Myślę sobie - dejże spokój już - i wziąłem ją rzuciłem na łóżko i powiedziałem - teraz ja! Reszta historii na kanale premium :D .
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 21 Paź, 2020   

onesa napisał/a:
Tak z ciekawości ten kolega z akademika był homo czy hetero? ;)


Nie pytałem :-) czym innym byłem zajety :-)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 22 Paź, 2020   

Oleg_1981 napisał/a:
onesa napisał/a:
Tak z ciekawości ten kolega z akademika był homo czy hetero? ;)


Nie pytałem :-) czym innym byłem zajety :-)


A jak poźniejsze kontakty? Powtórzyliście zabawę?
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 22 Paź, 2020   

onesa napisał/a:
Oleg_1981 napisał/a:
onesa napisał/a:
Tak z ciekawości ten kolega z akademika był homo czy hetero? ;)


Nie pytałem :-) czym innym byłem zajety :-)


A jak poźniejsze kontakty? Powtórzyliście zabawę?


Potem byl koniec studiow i kazdy poszedl w swoja strone :-)
Generalnie, tutaj heteryków oburzę, że nie ma znaczenia płeć przy ciągnięciu druta. Głebokie gardło to jest to co się liczy :-)
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 23 Paź, 2020   

Super wątek.

Ja konkretnie pierwszego razu nie pamiętam, bo było to z moją jedyną i obecną partnerka i u nas odkrywanie naszych ciał szło powoli, pewno pierwszym razem pocałowała, później trochę polizał, kolejnym wzięła w usta na chwilkę, jeszcze później na dłużej.
W ogóle dziewczyna na początku mówiła, że penis jej wcale nie podnieca i szczególnie się nie podoba, ale też jej nie odrzucał nigdy, z czasem to się zmieniło, już wspominała, że jest śliczny, i coraz częściej i chętniej go dotykała, chwytała mnie za krocze, nawet w ubraniach, czy wkładała rękę w majtki.
 
 
Dekarion 

Dołączył: 03 Lip 2020
Posty: 253
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pią 23 Paź, 2020   

Zaproponowała, że obciągnie. Poszliśmy za róg, pory w dół i cały czar prysł - chyba nigdy w gębie faji nie miała i chciała po prostu poczuć jak to mieć fajfusa w japie.

Po paru ruchach głową rozplakała się, że mnie to nie kręci i że "jest dziwkom".

Pobiegłem za nią wmawiać jej, że nie jest HEHEHE

To były czasy...
 
 
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Nie 25 Paź, 2020   

Mój pierwszy lodzik? Z pewnością z moją pierwszą ex, w wieku 14 lat. Biedna nie potrafiła zrobić loda. Nie ssała go w ogóle, tylko objęła wargami i góra/dół, delikatnie momentami pomagając sobie językiem. Zębami zahaczała, pomagała sobie dłonią (za mocno ściągała napletek :? ) lecz jakoś udało się jej doprowadzić mnie do wytrysku. :oops: Zdziwiło mnie to, że zechciała połknąć. Stwierdziła, że skoro pierwszy raz obciąga, to również połknie wszystko, bo podnieca ją to*. :P
Nie mam jej tego za złe, bo to jej i tak samo mój pierwszy oral. Z czasem niewiele bardziej poprawiła się "jakość usługi". Jedynie to, że nie haczyła zębami o niego. :lol:
Oczywiście nie mam jej tego za złe, bo sam mistrzem minetki nie byłem, ani jebaczem/rąbaczem. 5 minut to już był szczyt możliwości. :lol:

* Ciekawostka - loda zrobiła mi dopiero po trzecim/czwartym wspólnym seksie. Straciła ze mną dziewictwo, ja z nią przeżyłem swój pierwszy raz. Nie chciała nawet spróbować z początku. Sztywno twierdziła, że nie umie, nie chce i brzydzi ją to. :|
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 26 Paź, 2020   

No coż. Mloda dziewczyna tak wiec mozna było zrozumieć jej zachowanie :) dobrze jednak, ze się przełamała.

Czasami warto jest dziewczynie podsunąć filmiki na youtube, gdzie dokładnie jest pokazane jak wyglada dobre robienie lodzika.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 26 Paź, 2020   

Ok, nie każdej można filmik, pokazać, jak mojej pokazałem, to do teraz mam przykrości, bo albo się śmieje, albo ma wrażenie, że głupio wygląda. Zadziałał bardzo antykoncepcyjne. Ogólnie strasznie skrytykowała kobietę, która na jakimś przedmiocie pokazywała jak ssać i lizać... Może wybrałem kiepski filmik, ale mi się podobał... Kobieta poważnie do tematu podchodziła w przeciwieństwie do mojej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group