Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Kegel i inne sprawy
Autor Wiadomość
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 03 Sie, 2020   Kegel i inne sprawy

Trening mięśni Kegla jest bardzo pomocny w procesie PP.

Przynajmniej dwa cenne ćwiczenia wykorzystują Kegla.
Pierwsze to DLD BLASTER
https://www.maleenhanceme...he-dld-blaster/

Drugie to AM3, które opisywałem wielokrotnie.

Problem polega na tym, że łatwo te mięśnie sforsować i może pojawić się chroniczny ból miednicy, który przeradza się w ciężką nerwicę lękową.
https://www.youtube.com/watch?v=oo1XV5XhdaU
Doświadczałem tego przez wiele lat, dlatego ostrzegam.

Są jednak sposoby, aby uniknąć nieprzyjemności.
Natychmiast po zakończonych ćwiczeniach trzeba podjąć relaks tych mięśni.
Dla mnie najlepszym sposobem jest zastosowanie masażera, który polecam na rozgrzewkę przed sesją PP.
http://www.opinie.senior....2571,47423.html

Czasem korzystam z usług domowego lekarza, czyli kota europejskiego. Układam go na genitaliach. Kocie mruczenie i ciepło działają jak najlepszy masaż.

Również kąpiel w siarczanie magnezu daje dobre efekty.
Jest też cały zestaw ćwiczeń gimnastycznych stosowanych przy „pelvic floor pain”.

Wiedząc o tym, można podjąć ćwiczenia proste Kegla, przeplatając je z odwrotnymi (penis maksymalnie do przodu, symulujemy wypychanie moczu, pośladki zaciśnięte).

Kegel prosty najlepiej ćwiczyć na leżąco. Jedną ręką odciągamy „męskość” do góry, palce drugiej ręki kontrolują w kroku skurcze mięśni. Jest to konieczne dla markowania siły zacisku.
Zaleca się odpoczynek następnego dnia.
Objawy przetrenowania to:
osłabione poranne stójki, pogorszony sen, kiepskie samopoczucie.

Polecam też inne ćwiczenia na mięśnie krocza. Poprawiają sylwetkę, podnoszą testosteron, wzmacniają erekcję.

Przykładowo:
https://www.youtube.com/watch?v=bihtKDp8iKg

Warto też spróbować „podciągania jąder” wg Mantak Chia, czy zwykłych wyskoków z wymachem rąk.

Jeszcze raz przypominam o solidnej rozgrzewce przed każda sesją PP ( a nawet w trakcie). Ja używam w/w masażera. Moc promieniowania IR to 13 W.
Nie wiem, czy jest osiągalny, bo ja go kupiłem 20 lat temu, kiedy miałem problemy z kręgosłupem.
Oczywiście, nie mogę zagwarantować pełnego bezpieczeństwa. Każdy ćwiczy na własne ryzyko.

Wadą tego typu rozgrzewki jest zwiększona wrażliwość penisa. Łatwo doprowadzić do niekontrolowanego wytrysku. Był czas, że musiałem posiłkować się małą dawką viagry (12,5 mg), aby temu zapobiec.

Na koniec historyjka dla tych, którzy wahają się, czy przystąpić do klubu PP:

https://www.pegym.com/for...inner-read.html

Powodzenia, koledzy !
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 04 Sie, 2020   

Tom dzięki wielkie za kompleksowy opis!
 
 
Severti 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 64
Skąd: pl
Wysłany: Wto 04 Sie, 2020   

Dzięki :D
 
 
penis.com.pl
masturbator
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 04 Sie, 2020   

Masażer, który polecam ma trzy funkcje:
-grzanie podczerwienią
-wibrowanie
-grzanie + wibrowanie

Funkcja trzecia ( grzanie z wibracją) jest zalecana przed ćwiczeniami.
Funkcja wibrowania powinna być użyta na zakończenie treningu oraz w dzień wolny od ćwiczeń dla przyspieszenia rekonwalescencji.

Oczywiście, nic nie zastąpi mruczącego futrzaka w roli lekarza i masażysty.
Mój kot to szarobury tygrysek z białym krawatem, białym brzuszkiem i skarpetkami.
Być może, inne umaszczenie też działa, ale nie gwarantuję.

Pisałem o suplementacji spiruliną, którą zaleca Tom Candow w „PE Remedy”, ale nie pamiętam czy wspominałem o dziele Johna Collinsa „PE Bible”. Ten z kolei namawia na zażywanie hormonu wzrostu.
HGH rzeczywiście działa, pobudzając męski członek do rozwoju, ale skutkiem ubocznym jest łysienie. I tu jest pies pogrzebany.
Chociaż uważam, że każdy centymetr przyrodzenia jest na wagę złota, to jednak bardzo sobie cenię moją czuprynę. (Kąpiel w siarczanie magnezu doskonale ją konserwuje).

Cóż, panowie! Cierpliwości!
Tak jak wynalazek viagry (przypadkowy) uratował życie seksualne ogromnej rzeszy mężczyzn, tak można żywić nadzieję na rewolucję w kształtowaniu męskiej anatomii.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 05 Sie, 2020   

Czy stosowanie masażera wzbudza podniecenie? I erekcję?
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 05 Sie, 2020   

Tak jak pisałem, masażer zwieksza wrazliwość seksualną i poprawia krązenie, co przekłada się na silniejszą erekcję.
Nie można przesadzić z nagrzewaniem, bo efekt będzie odwrotny.
Bardzo ważne, aby masować całe krocze, pachwiny, uda w górnej części, obszar wokół odbytu, czyli te mięśnie, które angaazuje Kegel prosty i odwrotny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group