Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Obrzezanie CM Damiana Koneser - Wawa
Autor Wiadomość
mariuszxman 

Wiek: 29
Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 09 Lip, 2020   Obrzezanie CM Damiana Koneser - Wawa

Cześć, kilka godzin temu i ja dołączyłem do grona obrzezanych. Dodam nareszcie. Poprzednie podejście na NFZ jak wiecie nie doszło do skutku ale może to i lepiej.

Zabieg wykonany w CM Damiana Koneser w Warszawie.

Co do samego zabiegu wszystko przebiegło sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Sam operator mega sympatyczny informował na bieżąco o postępie. Rozwiał wszelkie wątpliwości przed w trakcie i po zabiegu.

Na te kilka godzin po jest ok prawie nie boli, na początku jak puszczało znieczulenie nie powiem było niezbyt miło.

W miarę gojenia się rany będę dodawał kolejne zdjęcia dla zainteresowanych.

Tak to wyglądało przed samym zabiegiem.

https://imgur.com/a/9J3qzeX
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Czw 09 Lip, 2020   

Super. Rozumiem, że wybrałeś obrzezanie pełne. Hight&tight? Życzę szybkiego i ładnego gojenia się i satysfakcji z obrzezanego członka.
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 09 Lip, 2020   Re: Obrzezanie CM Damiana Koneser - Wawa

mariuszxman napisał/a:
Cześć, kilka godzin temu i ja dołączyłem do grona obrzezanych. Dodam nareszcie. Poprzednie podejście na NFZ jak wiecie nie doszło do skutku ale może to i lepiej.

Zabieg wykonany w CM Damiana Koneser w Warszawie.

Co do samego zabiegu wszystko przebiegło sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Sam operator mega sympatyczny informował na bieżąco o postępie. Rozwiał wszelkie wątpliwości przed w trakcie i po zabiegu.

Na te kilka godzin po jest ok prawie nie boli, na początku jak puszczało znieczulenie nie powiem było niezbyt miło.

W miarę gojenia się rany będę dodawał kolejne zdjęcia dla zainteresowanych.

Tak to wyglądało przed samym zabiegiem.

https://imgur.com/a/9J3qzeX


A co było nie tak, że dałeś swoje przyrodzenie pod nóż? Na zdjęciach nie widać żadnych wskazań do zabiegu
 
 
penis.com.pl
viamax
mariuszxman 

Wiek: 29
Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 09 Lip, 2020   

Wskazaniem do zabiegu było krótkie wędzidełko, które się zerwało plus stulejka czynnościowa. W mojej opinii obrzezany penis wygląda lepiej, ale to już kwestia gustu.

Co do wersji obrzezania to chyba Low and Tight. Szczerze mówiąc to już sam nie wiem :D jestem dziś mega zakręcony...
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 10 Lip, 2020   

Mariusz gratuluję udanego zabiegu. Gojenie powinno przebiegać szybko, aczkolwiek pamiętaj o dbaniu o rany pooperacyjne.

Jakie masz zalecenia?
 
 
mariuszxman 

Wiek: 29
Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 10 Lip, 2020   

Wczoraj rano przed zabiegiem antybiotyk, który ma kontynuować jeszcze dziś.

W dniu dzisiejszym odmoczyć opatrunek, zdjąć go i delikatnie odciągnąć napletek. W sumie nie bolało.

Codziennie przemyć Octaniseptem, pokryć przez jałowy gazik Detromecyną i osłonić gazikiem naciągnięty napletek. Zakładać na świeży opatrunek uprasowane gorącym żelazkiem slipki. Jeśli boli to 2x paracetamol 500mg. Myć się przez 2 tygodnie pod prysznicem. 3 tygodnie wstrzemięźliwości sexualnej. Jeśli krwai uciskać przez 3 minuty to miejsce.

Info, że do 8 tygodni szwy powinny się wchłonąć.

Dodatkowo 5 dni zwolnienia od pracy.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 13 Lip, 2020   

Szwy sie wchłaniają, aczkolwiek jeśli będziesz czuł nieprzyjemne ciągnięcie, zawsze możesz skonsultować się z lekarzem albo pielęgniarką w gabinecie zabiegowym i jak wszystko się wygoi, powinni Ci te szwy ściągnąć (ściąganie szwów jest całkowicie bezbolesne). Wiele osob odczuwa po tym sporą ulgę.
 
 
mariuszxman 

Wiek: 29
Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 13 Lip, 2020   

Hej, nic nie ciągnie i nie boli dziś tj 4 dzień po zabiegu wygląda to tak:

https://imgur.com/a/YSBZGbo

Mam nadzieję że to dobry znak i będzie ok.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 14 Lip, 2020   

Wyglada bardzo dobrze, widac, ze nic się złego nie dzieje. Z dnia na dzień będzie coraz lepiej.
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Sro 15 Lip, 2020   

Patrząc na przebieg obrzezania w wieku dorosłym odechciewa mi się go. :(
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 16 Lip, 2020   

Niby tak, ale z drugiej strony chyba lepiej być świadomym wykonania zabiegu? Szczególnie jesli wykonuje się go ze względów kosmetycznych ale nie ze względów zdrowotnych. Poza tym to tylko strasznie wyglada ale sam zabieg nie jest bolesny. Jest wykonywany w znieczuleniu. A okolica szybko sie goi.
 
 
mariuszxman 

Wiek: 29
Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 16 Lip, 2020   

onesa napisał/a:
Niby tak, ale z drugiej strony chyba lepiej być świadomym wykonania zabiegu? Szczególnie jesli wykonuje się go ze względów kosmetycznych ale nie ze względów zdrowotnych. Poza tym to tylko strasznie wyglada ale sam zabieg nie jest bolesny. Jest wykonywany w znieczuleniu. A okolica szybko sie goi.


Każda ingerencja chirurga wyglada w pierwszych dniach źle. Z dnia na dzień wyglada to lepiej. A im pacjent młodszy tym szybciej się regeneruje. Gdybym wstawił zdjęcie swojej twarzy po korekcie przegrody nosowej to dopiero wyglądało strasznie 😉
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 17 Lip, 2020   

Dobrze wyglada, w końcu to dopiero pierwsze dni. Swoja drogą gratuluje odwagi!
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
mariuszxman 

Wiek: 29
Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 17 Lip, 2020   

toton napisał/a:
Dobrze wyglada, w końcu to dopiero pierwsze dni. Swoja drogą gratuluje odwagi!


Stwierdzam, że zwlekałem zbyt długo powinienem zrobić to już kilka lat temu... czekam już zniecierpliwiony na efekt końcowy...
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 20 Lip, 2020   

Kiedy masz konsultację u urologa?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group