Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Swingowanie
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 07 Lip, 2020   Swingowanie

Hmm..czlowiek cale zycie bywa zaskakiwany czyms nowym.czytalam artykul o niewinnym tytule Swingersi.Myslalam ,ze to o swingu,muzyce temat..a tu okazalo sie,ze chodzi o SEKS. I to taki specyficzny,bez zahamowan,szalenczy wrecz i zwierzecy uprawiany w specjalnym klubie( w Polsce tez!!!), w ktorym gromadza sie ludzie z roznych stron Polski..kobiety samotne i malzenstwa no i mieszjaa sie sie ze soba cala noc bez krepacji...Tylko w tym celu sie spotykaja,bez dalszych konsekwencji.
Uczestnicy tych sesji mowia ze swingowanie jest jak nalog..kto raz zacznie,nie moze przesytac..ze to bardzo kreci uprawianie seksu z nieznajomym,z kims absolutnie przypadkowym.
Hmm co myslicie o takim zjawisku????
 
 
Dekarion 

Dołączył: 03 Lip 2020
Posty: 253
Skąd: Zabrze
Wysłany: Sro 08 Lip, 2020   

Wszystko jest indywidualną kwestią. Jedni są bardziej liberalni drudzy mniej. Sam bym w sumie nie chciał aby moja kobieta chodziła na swing, przynajmniej taka z którą jestem na dłuzej.
To jest układ dla luźnego związku partnerskiego, który chce poszaleć. I razem się godzicie na coś takiego. Dla małżeństwa jest to chory układ. Który przyniesie więcej minusów niż plusów. No chyba że są to stare zboczuchy
 
 
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 301
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 09 Lip, 2020   

Moim zdaniem, takie zabawy rozluźniają relację między partnerami, rozmywa się granica...To co sprawia, że kobieta jest mężczyzny, a mężczyzna kobiety jak już nawet seks nie jest zmonopolizowany? To stąpanie, po kruchym lodzie, bo nie wiadomo kiedy jest zabawa, a kiedy już zdrada.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 09 Lip, 2020   

betor napisał/a:
Moim zdaniem, takie zabawy rozluźniają relację między partnerami, rozmywa się granica...To co sprawia, że kobieta jest mężczyzny, a mężczyzna kobiety jak już nawet seks nie jest zmonopolizowany? To stąpanie, po kruchym lodzie, bo nie wiadomo kiedy jest zabawa, a kiedy już zdrada.


No własnie, bo jak się buduje związek na seksie a nie na relacji z drugą osobą, to jak sie zdarzy swing to się relacja chwieje. Panowie, jak za plytkie te ralacje sa, to ciezko o jakis wieloletni zwiazek. Poza tym, o czym Wy z tymi paniami gadacie jak juz sie naruchacie? Jest w ogole o czym pogadac czy tylko sie w lozku spotykacie a po lozku kazde swoje zycie singla prowadzi pod jednym dachem?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 10 Lip, 2020   

O ile jestem w stanie zrozumiec wizyty w takim klubie singli ( osoby takie często są otwarte na nowe doznania) to faktycznie trudno jest mi zrozumiec wizytę pary. Nie czułabym się swojo mając świadomośc, ze mój partner uprawia seks obok z inną kobietą.
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 11 Lip, 2020   

onesa napisał/a:
O ile jestem w stanie zrozumiec wizyty w takim klubie singli ( osoby takie często są otwarte na nowe doznania) to faktycznie trudno jest mi zrozumiec wizytę pary. Nie czułabym się swojo mając świadomośc, ze mój partner uprawia seks obok z inną kobietą.


Bo to nie Twój fetysz ... widać też yraktujesz seks jak element wyłączny dla Ciebie i Twojego partneta ale jest wiele par, dla ktorych sex jest zabawai chetnie zapraszaja innych do łóżka. Te pary są trwałe gdy ich zwiazek bazuje na wartościach innych niż łóżko.
Moje przemyślenia potwierdzają białe małżeństwa, które w ogole sexu nie uprawiają. Ich związki są wyjątkowe, nie kierowane pociągiem seksualnym, cenią bliskość, dopasowanie intelektualne, wspólność zainteresowań.
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 11 Lip, 2020   

Są różne dziwne fetysze. Ja kiedyś miałem taki przypadek, że na jednym portalu erotycznym napisał do mnie jakiś facet, że zapłaci mi za wyruchanie jego żony. Najlepsze jest to, że ja go rozpoznałem. To był mój znajomy ze szkoły, a ja byłem na ich ślubie... :shock: On mnie nie rozpoznał (chyba). W każdym razie ja odmówiłem i też nigdy znajomym nie mówiłem, jak oni lubią się bawić. Problem w seksie z nieznajomym polega na tym, że ten nieznajomy jednak może okazać się znajomy.
 
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 13 Lip, 2020   

Dlatego tez bardzo wiele osob, które bawia sie w swing, nie swinguje w swoim mieście, ale wybiera sie na kilka dni do zupełnie innego miasta, na drugi koniec Polski. Tak aby spotkac się z innymi osobami.

Poza tym można nakładać na siebie maski. Za granica jest jeszcze więcej klubów ze swingowaniem niż w Polsce, tak wiec pewnie wiele osób wybiera sie za granicę.
 
 
degu432 

Wiek: 28
Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 11
Skąd: Polska ;0
Wysłany: Wto 14 Lip, 2020   

Moim zdaniem, jeśli byłbym z kobietą nie do końca na poważnie, może głównie dla przygody/wspólnej przyjemności i oboje byśmy rozumieli założenia naszego związku , to w sumie czemu nie, mogłoby być to ciekawe doświadczenie. Jednak jeśli byłbym z kimś na stałe i planowałbym z tą osobą przyszłość, no to sorry ale nie dotykaj jej, bo będziesz oddychał krzywym nosem. :lol:
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 15 Lip, 2020   

Teraz moze Ci się tak wydaje ;) Bardzo wiele na takich imprezach jest własnie par z długim stażem z uwagi na to, ze szukają dla siebie urozmaiceń.
 
 
degu432 

Wiek: 28
Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 11
Skąd: Polska ;0
Wysłany: Sro 15 Lip, 2020   

Możliwe, ja jeszcze gówniarz jestem żeby mowic o tym zwiazkach z długim stażem, mówię patrząc z mojej perspektywy :wink:
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 16 Lip, 2020   

Poza tym może się to wydawać dziwne, ale są mężczyźni, którzy mają fantazje o tym, jak to inny facet obraca ich kobietę ;)
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 16 Lip, 2020   

degu432 napisał/a:
Możliwe, ja jeszcze gówniarz jestem żeby mowic o tym zwiazkach z długim stażem, mówię patrząc z mojej perspektywy :wink:


Masz racje, do wszystkiego trzeba dorosnac...
 
 
penis.com.pl
viamax
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 17 Lip, 2020   

W sumie podobnie jest z seksem analnym. Na początku fuj, jak tak można. A potem wiele par w koncu odważa się spróbować.
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 17 Lip, 2020   

Na dzieńdobry czy na dowidzenia, ja po 17 latach cierpiałabym gdybym widziała pożądanie w oczach partnera do kogoś innego, a co dopiero pozwolenie czy uczestniczenie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group