Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czego się boicie?
Autor Wiadomość
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 14 Cze, 2020   Czego się boicie?

Panowie hetero,

1. czego się boicie w trojkącie 1K (het) + 2M (het)?

2. Skąd u Was pewność, że lepiej w trojkacie 2K (bi) + 1 M podołacie?
 
 
Severti 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 64
Skąd: pl
Wysłany: Nie 14 Cze, 2020   Re: Czego się boicie?

Oleg_1981 napisał/a:
Panowie hetero,

1. czego się boicie w trojkącie 1K (het) + 2M (het)?

2. Skąd u Was pewność, że lepiej w trojkacie 2K (bi) + 1 M podołacie?



Ad1. Jedyne co to nie chciał bym być bzykany przez faceta ani się z nim całować. Reszta mi nie przeszkadza.

Ad2. no jakoś sobie poradziłem.
 
 
potrzebny 

Wiek: 28
Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 116
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 14 Cze, 2020   

Ad. 1. Podobnie jak wyżej. Nie chciałbym zostać wyruchany przez faceta, ale nie przeszkadzałby mi w stosunku z kobietą.

Ad. 2 Pewności co do wielu rzeczy nigdy nie ma, ale warto spróbować. :lol:
 
 
 
penis.com.pl
andropenis
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 15 Cze, 2020   

Czy nie dochodzi tutaj również kwestia zazdrości? Zauważyłam, że mężczyźni znacznie lepiej tolerują intymne kontakty pomiędzy dwiema kobietami niż pomiedzy kobietą a innym mężczyzną.
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 15 Cze, 2020   

Nie korzystalem z czegoś takiego ale się zastanawiam. Najbardziej w sumie nie chciałbym być dotykany przez innego faceta. Reszta w sumie jest ok.

Panowie a był ktoś moze w klubie dla swingersow?
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 15 Cze, 2020   

toton, podczas seksu 1k + 2m no moze zdarzyc się, ze przy podwojnej penetracji sie dotkniecie. Ba, bedziesz czul jego fiuta kiedy obaj bedziecie tę samą dziurkę penetrować. I własnie zaden z Was nie odpowiedzial na pytanie w czym Wy problem widzicie? Czy to jest problem spoleczny, tzn. macie tak "wyprane mózgi", ze dotkniecie drugiego faceta moze być pojmowane jako przejaw zachowan homo, że mentalnie Was to odrzuca czy może jest inny problem/ograniczenia, kyorym podlegacie? Moze boicie sie, ze podswiadomie sie Wam spodoba? :wink:
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 449
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 16 Cze, 2020   

No właśnie sam chciałem ostatnio namówić swoja panne do takiego trojkąta 1 K plus 2M, ale ona sama nie chce. Mówi, ze nie czułaby się pewnie.
 
 
Nagi 

Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 17
Skąd: Śląsk
Wysłany: Wto 23 Cze, 2020   Re: Czego się boicie?

Oleg_1981 napisał/a:
Panowie hetero,

1. czego się boicie w trojkącie 1K (het) + 2M (het)?

2. Skąd u Was pewność, że lepiej w trojkacie 2K (bi) + 1 M podołacie?


Wydaje mi się, że jeśli pytasz facetów hetero, może chodzić o to, że po co facetowi hetero drugi facet obok z którym jeszcze ma się dzielić jedną kobietą. Wydaje mi się sprawą oczywistą, że facet hetero woli mieć "do dyspozycji" sam dwie kobiety, niż dzielić się jedną z innym facetem, z którego obecności nie czerpie żadnych korzyści. Osobiście, chociaż niestety nigdy nie byłem w takiej sytuacji, nie miałbym obaw czy podołam z dwoma kobietami, myślę, że tak. Jednak i wersji z punktu 1. też bym chętnie spróbował - mi akurat drugi facet obok w ogóle by nie przeszkadzał.
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 24 Cze, 2020   Re: Czego się boicie?

Nagi napisał/a:
Oleg_1981 napisał/a:
Panowie hetero,

1. czego się boicie w trojkącie 1K (het) + 2M (het)?

2. Skąd u Was pewność, że lepiej w trojkacie 2K (bi) + 1 M podołacie?


Wydaje mi się, że jeśli pytasz facetów hetero, może chodzić o to, że po co facetowi hetero drugi facet obok z którym jeszcze ma się dzielić jedną kobietą. Wydaje mi się sprawą oczywistą, że facet hetero woli mieć "do dyspozycji" sam dwie kobiety, niż dzielić się jedną z innym facetem, z którego obecności nie czerpie żadnych korzyści. Osobiście, chociaż niestety nigdy nie byłem w takiej sytuacji, nie miałbym obaw czy podołam z dwoma kobietami, myślę, że tak. Jednak i wersji z punktu 1. też bym chętnie spróbował - mi akurat drugi facet obok w ogóle by nie przeszkadzał.


Zadałem pytanie bo jestem prawie pewien, rozmawiając z szeregiem heteropozytywnych, że:
1) mają kompleksy i nagość z drugim facetem traktują konkurencyjnie. Obawiają się, że nie wypadną tak jak "konkurencja". Czasmi do tego stopnia, że nie mogą osiagnąć erekcji.
2) że sex nie jest traktowany wyłącznie jak zabawa. Jest związany z dażeniem uczucia co w przypadku towarzyszącego zbliżeniu faceta się chyba wyklucza. Piszę wyklucza bo nie wiem czy sex 2 przyjaciól z dziewczyną byłby tak samo krępujacy.
3) czy to jest samolubne? On chce 2 Panie a nie 2 panow?? A może trzeba by zapytać co ona chce?
4) występuje problem społeczny, tj. model macho, który nie toleruje konkurencji w łóżku w rzeczywistości narzucony panom, którzy chcieliby przede wszystkim spróbować.
5) cały czas występujacy w społeczeństwie brak szacunku do mniejszosci seksualnych. Zrobienie czegoś "gejowskiego" jest jak obrzucenie mentalnym łajnem.
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 28 Paź, 2020   

Czego sie obawiam? W sumie niczego bo jestem pewny siebie ale nie wiem czy chciałbym oglądać jak jakiś typ posuwa moją kobietę.
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 29 Paź, 2020   

michalza napisał/a:
Czego sie obawiam? W sumie niczego bo jestem pewny siebie ale nie wiem czy chciałbym oglądać jak jakiś typ posuwa moją kobietę.


... czyli patrz pkt 2 powyżej :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group