Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Długość stosunku
Autor Wiadomość
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 350
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 04 Cze, 2020   Długość stosunku

Ile powiennien trwac stosunek sexualny? Moj ostatnio wynosil jakies 15 minut...:) To takze zalezy od dyspozycji partnerki, emocji I ogolnie umiejetnosci...Co jak stosunek trwa minute badz dwie? Podobno panie preferuja bardziej gre wstepna niz sam stosunek wtedy dostaja orgasm za orgazmem, nie wiem jak to wyglada w statystykach ale spora czesc pan preferuje gre wstepna bardziej niz sam sex..
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 05 Cze, 2020   

Myślę, ze jest to norma. Wszystko tutaj zależy od nastroju. Czasami ma sie ochotę na dłuzej, czasami na krócej ;)
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 05 Cze, 2020   

Powinien trwać tyle, by obydwoje partnerzy byli zaspokojeni i zadowoleni. U nas zazwyczaj trwa więcej niż kilkanaście minut. Bo ja wolno dochodzę, jak mi się nie spieszy, a zazwyczaj nie spieszy mi się.
 
 
penis.com.pl
bathmate
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 05 Cze, 2020   

Za długo też nie można bo potem laskę cipka boli :P
 
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 08 Cze, 2020   

Jeśli jest to 15 minut nieprzerwanej penetracji to nic dziwnego i faktycznie może boleć pipka ;) Najlepszy jednak moim zdaniem jest seks urozmaicony oraz taki w którym robimy sobie różnego rodzaju przerwy. Czyli kilka minut seksu tradycyjnego, kilka minut pieszczot, kilka minut seksu oralnego. Dzięki temu można również oddalać ryzyko przedwczesnego wytrysku.
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 09 Cze, 2020   

Panowie - co do bzykania - to po pierwsze - zrzuccie z siebie odpowiedzialnosc za kobiecy orgazm! Nie mam tutaj na mysli tego ze macie sie nie starac czy nie przejmowac przyjemnoscia naszych pan! Ale - sa kobiety (i to sporo!) ktore chocbyscie sie zersrali i na uszach staneli - nie dojda! Mozecie zrobic tyle ile mozecie i to nie Wasz problem ze kobieta ma problemy w glowie i nie chce sobie pozwolic (psychicznie) na orgazm. Przerobilem to wielokrotnie - pytam - czy sie onanizujesz, czy potrafisz siebie sama doprowadzic do orgazmu (jestem naprawde bardzo otwarty i potrafie wzbudzic atmosfere otwartosci zaufania) - sporo kobiet odpowiedzialo mi ze nie, same nie potrafia doprowadzic sie do orgazmu! To jak ja lub Wy macie to zrobic? Wiem ze czasami sie uda, ale to niczego nie zmienia w temacie! Nie jestescie odpowiedzialni za kobiecy orgazm! Mozecie go wyzwolic przypadkowo w skrajnych przypadkach, mozecie kobiecie pomoc ale jak ona nie jest gotowa mentalnie to to nie jest Wasz problem! Zaden z nas nie jest jebanym Supermenem i nie musicie udawac ze nim jestescie.



Co do dlugosci stosunku - przez ten pieprzony sterotyp o dlugosci stosunku ja miewalem problemy z dojsciem - nauczylem sie jak powstrzymywac wytrysk ale potem bzykasz, bzykasz, czlonek staje sie coraz mniej wrazliwy na bodzce i po 30 - 40 minutach po prostu nie mozesz dojsc. Jeszcze w dodatku wiekszosc kobiet tez nie lubi zbyt dlugiego stosunku bo to jest meczace! Pierdoli sie w mediach na temat tantry itd. ale to szczegolne warunki. Srednio stosunek trwa siedem minut wiec jak zrobicie 12 to jest i tak duzo. Oczywiscie przed stosunkiem najlepiej obopolne pieszczoty, mizianie, lizanie, przygryzanie - tu mozna sie bawic i przez godzine (ale zanim Waclaw Prężny trafi do Słodkiej Dziurki bo w tej chwili wszysto co sluży przedluzaniu stosunku jest sprzeczne z natura, gdyz natura to ---> czlonek w pochwie ----> wyladuj nasienie.)

To tak pokrotce moje doswiadczenia i przekonania (bez szczegolow).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group