Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Zabawki
Autor Wiadomość
lichkingdalaran 

Dołączył: 24 Maj 2020
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 01 Cze, 2020   Zabawki

121212
  
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 02 Cze, 2020   

Kilka zabawek z facetem w szafce nocnej mamy. W ostatnim czasie używamy czesto i zastanawiamy się nad jakimś nowym urozmaiceniem do sypialni, chętnie sobie poczytam Jesli chodzi o sztuczną pochwę to nie mielismy.
Ciekawi mnie jakie jest różnica pomiedzy sztuczną pochwa a prawdziwą. W sensie jesli chodzi o odczucia.
 
 
lichkingdalaran 

Dołączył: 24 Maj 2020
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 02 Cze, 2020   

121212
  
 
 
penis.com.pl
masturbator
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 03 Cze, 2020   

Raczej standard. Wibrator, róznego rodzaju nakładki na penisa.

Zastanawiałam sie nad takim wibratorem dla dwojga. Z tego co widzę to ma kilka zastosowań. Jakich gadżetów Ty używaleś do tej pory?
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 09 Cze, 2020   

Kupiłem Fleshlight ,,Stoya" czy coś takiego, nie wiem dokładnie jaki to jest model bo szczerze mówiąc ostatni raz używałem tego w tamtym roku :)

Polecam kupić do tego lubrykant na bazie wody (najlepiej duża tuba) :D

Jak już kupować taki masturbator to za kilkaset złotych bo te tańsze to strata kasy,



Najlepiej jak np. robisz sobie przerwę z 1 tydz od fapania i do tego ciągle ćwiczysz mięśnie kegla wtedy naprawdę można mieć z tym odlot,

Cała zabawa polega na tym by nie trzymać tego w dłoniach, umocuj to gdzieś czy jak.



Plusy:

* materiał jest naprawdę zbliżony do prawdziwej pochwy

* możesz zalewać formę kilka razy dziennie i nie będzie dwóch kresek ;)

* istnieje możliwość podgrzania fleshlighta przed zabawą dla bardziej realistycznych doznań

* jeżeli uważasz, że seks z prostytutką to czysto mechaniczna zabawa to taka zabawka będzie świetnym zamiennikiem (koszt jednorazowej wizyty u divy a użytkowanie nawet kilkuletnie)

* możliwość regulacji ciasnoty

* jak jest się prawiczkiem (albo i nie) to można poćwiczyć przed prawdziwym seksem (jak uprawiałem seks z dziewczyną pierwszy raz w życiu to nie mogła uwierzyć, że jestem prawiczkiem a to wszystko dlatego, że ćwiczyłem na tej chorej zabawce 😆)

* realistyczny wygląd (zachowanie łechtaczki, warg itp.)



Minusy:

* Niestety trzeba się zaopatrzyć w specjalny puder, który przywraca początkowe właściwości takiej pochwy (bez niego materiał zacznie się coraz bardziej lepić)

* po kilku miesiącach wnętrze zabawki wygląda na dosyć wyeksplatowane (w swojej nawet zrobiłem małe dziurki)

* trzeba co jakiś czas nawilżać lubrykantem podczas zabawy

* a po wszystkim -> rozkręcanie, czyszczenie, suszenie, składanie.. - zabiera trochę czasu i wtedy przychodzą myśli ,,a w dupę z tym.. normalnie biorę papierek i jadę na ręcznym"

* niestety nie jest to kobieta więc dalej będzie ,,czegoś" brakowało.



Przez ten Twój temat chyba poszukam gdzie zostawiłem swoją... :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group