Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Dwa lata po zabiegu, problem
Autor Wiadomość
Arekank 

Wiek: 33
Dołączył: 18 Maj 2020
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 20 Maj, 2020   Dwa lata po zabiegu, problem

Witam wszystkich forumowiczów.
Długo się zbierałem żeby napisać ten post.
Na początku 2018 roku miałem przeprowadzony zabieg zbyt krótkiego wędzidełka. Przed zabiegiem byłem na konsultacjach. Zapytałem czy nie będzie trzeba wykonać dodatkowego zabiegu, ponieważ skóra pod żołędziem wydaje mi się sklejona. Lekarz stwierdził, że nie będzie tego wykonywał.

W dzieciństwie miałem stulejkę, przyjmowałem wtedy maść sterydową lecz nie do końca stulejka została zaleczona.

Moje wędzidełko faktycznie było za krótkie i przeszkadzało mi czasami podczas stosunku( ból, ciągnięcie). Po zabiegu, wszystko bardzo dobrze się goiło. Nie było żadnej opuchlizny. Szwy szybko wypadły.
I tutaj zaczynają się problemy. Powstała według mnie bardzo brzydka blizna. Występują na niej grudki, dodatkowo wydaje mi się że wędzidełko nadal nie jest aż tak długie jak powinno być.
Miejsce wędzidełka stało się przez to bardzo czułe. Przez co ciężko mi zaspokoić swoją partnerkę. Wystarczy chwila żebym doszedł. Jest to bardzo irytujące oraz krępujące.

-Czy powinienem udać się na jeszcze jeden zabieg skrócenia wędzidełka lub poprawienia tej blizny?
-Czy skóra która jest pod żołędziem faktycznie jest przyklejona i jest to pozostałość po stulejce?
-Czy może warto wykonać obrzezanie? Nie znam się dokładnie jak to wygląda i czy mój przypadek jest odpowiedni do tego zabiegu dlatego liczę na waszą pomoc.

Poniżej wstawiam dokładne zdjęcia. Proszę o ocenę oraz pomoc w tej sprawie. Pozdrawiam oraz dziękuję za każda odpowiedź.

https://imgur.com/a/HfIQSPg

Ostatnie 3 zdjęcia dokładnie przestawiają według mnie sklejoną skórę.
 
 
kamilgroc
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Maj, 2020   

Jak na moje oko to każdy lekarz powie Ci ze wszystko z nim w porządku i wygląda bardzo dobrze. Ja osobiście nie widzę żadnego problemu.
PS. Fajny penis 😉👌
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 21 Maj, 2020   

Nie jestem w stanie dostać się do zdjęcia, nie wczytuje się.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Arekank 

Wiek: 33
Dołączył: 18 Maj 2020
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 21 Maj, 2020   

onesa napisał/a:
Nie jestem w stanie dostać się do zdjęcia, nie wczytuje się.


Mi zdjęcia otwierają się poprawnie, ale podsyłam jeszcze jeden link gdzie zamieściłem te same fotografie. https://imgur.com/a/xkcJ921 :)
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Czw 21 Maj, 2020   

Przyłączam się do opinii kolegi kamilgroc. Fajny penis, nie widzę w nim nic niewłaściwego. Owszem są ślady po interwencji lekarza, ale one nie zmieniają mojej opinii. Nie są szpecące. Rozmaite grudki i inne "defekty" (miejscowo nabrzmiałe żyły, drobne naczynia - "pajączki", "żylaki", pomarszczoną skórę, jakieś nieciągłości, nierówności itp.) ma prawie każdy z nas.
Jeśli bym poszedł do lekarza to po to, aby zasięgnąć opinii dlaczego teraz to miejsce jest tak wrażliwe (i jak tę wrażliwość zmniejszyć) i dlaczego tak szybko dochodzisz (jeśli w ogóle jest tu związek, bo zwykle to sprawa psychiki).
Pozdrawiam, życzę rozwiązania wszystkich kłopotów.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 22 Maj, 2020   

Szczerze powiedziawszy niczego tutaj nieprawidłowego nie widzżę, wyglada bardzo dobrze. Podejrzewam, ze druga osoba, jakby nie wiedziała o zabiegu to nawet nie zobaczyłaby tych śladów. Które są widoczne dopiero z bliska i jeśli się dobrze o tym wie.... Grudki, żyłki oraz inne tego typu dodatki sa na penisach standardem (zobacz sobie zdjęcia tutaj na forum). i moim zdaniem nie ma sie co tym przejmować bo nie jest to absolutnie brzydkie!

Wybrałabym się na pewno do lekarza z pytaniem o wrazliwość. Przedwczesny wytrysk da sie natomiast opanować ćwiczeniami, prezerwatywami. Albo po prostu uprawiać seks na dwa razy, ten drugi zawsze jest dłużzy.
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 24 Maj, 2020   

Penis bomba. Na prawdę nie ma do czego się przyczepić. Główka fajnie ukształtowana. Żadnych nieprawidłowych fałd, krostek itp nie widzę. Można jedynie trochę pozazdrościć, że Cię matka natura tak dobrze wyposażyła.

Co do szybkości dochodzenia, proponuję zmienić strategię w łóżku. Najpierw mocno się nią zajmujesz a dopiero wchodzisz przy końcu zabawy. Obie strony zadowolone.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 25 Maj, 2020   

Bardzo ładny penis, z powodu estetyki, nic bym nie poprawiał.

Co do wczesnego dochodzenia, to są na to inne metody niż skalpel. Zresztą nawet nigdy nie słyszałem, by te przypadłość skalpelem naprawiać.

Jak Oleg powyżej napisał, zmienić schemat. Może trochę więcej masturbacji ;) żeby się trochę przyzwyczaić, do dotyku, tylko nienorzechokowac w drugą stronę.

Powodzenia!
 
 
Arekank 

Wiek: 33
Dołączył: 18 Maj 2020
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 26 Maj, 2020   

Dziękuję Panowie za wszystkie odpowiedzi, uspokoiliście mnie.
Nigdy nie patrzyłem na swojego penisa jak na ładnego dlatego chciałbym podziękować za każdy miły komentarz.

Co do przedwczesnego wytrysku to zacznę wykonywać ćwiczenia aby to spowolnić.
Również słyszałem, że można ćwiczeniami (i nie tylko) powiększyć trochę swój sprzęt :D

Jeżeli miałby ktoś czas i ochotę podesłać mi w wiadomości prywatnej rozpiskę ćwiczeń lub jakiś post innego doświadczonego forumowicza to byłbym bardzo wdzięczny. Nie chce pisać tutaj żeby nie zaśmiecać forum.

Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam :)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 02 Cze, 2020   

Arekank napisał/a:
Dziękuję Panowie za wszystkie odpowiedzi, uspokoiliście mnie.
Nigdy nie patrzyłem na swojego penisa jak na ładnego dlatego chciałbym podziękować za każdy miły komentarz.

Co do przedwczesnego wytrysku to zacznę wykonywać ćwiczenia aby to spowolnić.
Również słyszałem, że można ćwiczeniami (i nie tylko) powiększyć trochę swój sprzęt :D

Jeżeli miałby ktoś czas i ochotę podesłać mi w wiadomości prywatnej rozpiskę ćwiczeń lub jakiś post innego doświadczonego forumowicza to byłbym bardzo wdzięczny. Nie chce pisać tutaj żeby nie zaśmiecać forum.

Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam :)


Polecam zajrzeć sobie do tego działu:
http://www.penis.com.pl/forum/viewforum.php?f=5

Na stronie jest bardzo wiele opisanych doświadczeń na temat powiększania członka jak również recenzje tabletek oraz kremów. Z tego co czytałam ,wielu forumówiczów jest w stanie powiększyć członka do 3 cm. Aczkolwiek wymaga to cierpliwości jak również determinacji. Na pewno nie da się tego osiągnąć w miesiąc.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group