Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Skręt penisa
Autor Wiadomość
Zoogyone 

Wiek: 24
Dołączył: 06 Kwi 2020
Posty: 12
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro 20 Maj, 2020   Skręt penisa

Siema mam pytanie czy podczas mycia można go jakby skręcić podczas 360 robię tak żeby dokładniej przemyć woda ta część gdzie przyczepia się wędzidełko chyba tak to się fachowo nazywa można tak robić? Czasami odczuwa krótki intensywny ból nie wiem czy to przez to
_________________
Spoko morda
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 20 Maj, 2020   

Nie powinieneś robić niczego na silę. Jeśli odczuwasz ból, to znaczy, ze powinieneś przestać. I że coś nie jest w porządku.
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 24 Maj, 2020   Re: Skręt penisa

Zoogyone napisał/a:
Siema mam pytanie czy podczas mycia można go jakby skręcić podczas 360 robię tak żeby dokładniej przemyć woda ta część gdzie przyczepia się wędzidełko chyba tak to się fachowo nazywa można tak robić? Czasami odczuwa krótki intensywny ból nie wiem czy to przez to


Pytanie po co wykręcasz wacka podczas mycia. Umycie go rękoma nie wymaga żebyś na niego patrzył. Przekręceanie go o 360 ... wow ... mam nadzieję, ze tylko tak napisałeś a nie, że tego na prawdę dokonałeś. Nie rób tak. Twój, jak i każdego z naszych braci, kutas jest mocno ukrwiony i unerwiony, zawiera szereg ciał jamistych, które napełniają się krwią podczas zwodu. Takie skręcanie mogą go niepotrzebnie narazi na jakieś kontuzje.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 25 Maj, 2020   

Jeśli wykręcany jest bez wzwodu, i wtedy nie czuć bólu, to nic to nie szkodzi. Miękkiego, to i więcej niż 360st mogę wykręcić bez najmniejszego bólu. Jeśli wykrecasz na wzwodzie, to ja odradzam.

A od czego Cię nieraz boli to nie wiem, nie wiem też przy czym Cię nieraz boli.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group