Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Masażer prostaty
Autor Wiadomość
Naturalny85 

Wiek: 38
Dołączył: 07 Maj 2020
Posty: 35
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 08 Maj, 2020   Masażer prostaty

Panowie mam pytanie, co myślicie o masażerach prostaty?
A może ktoś używa?
Podzielcie się wrażeniami.
 
 
Koliber94 

Wiek: 30
Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 172
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 11 Maj, 2020   

Naturalny85, pewnie są tutaj lepsi specjaliści w tej dziedzinie. Ja nigdy nie używałem, jednak z tego co czytałem to coraz bardziej popularna rzecz. Coraz więcej mężczyzn tego używa. Na pewno dzięki temu zapewnisz sobie sporo przyjemności ( podobno masaż prostaty potęguje orgazm) i wpłyniesz na zdrowie. Prz siedzącym trybie pracy pomaga.
Trzeba też wiedzieć od czego zacząć, żeby sprzet był dla początkujących? Koledzy ktoś używał? Jakie macie opinie?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 12 Maj, 2020   

Mało osób o tym wie, ale takie masowanie prostaty ma również swoje zastosowanie w medycynie oraz jest zlecena w wielu sytuacjach. Można samodzielnie masować prostatę ( masujesz wtedy punkt pomiedzy odbytem a moszną). Pomaga to w problemach z osiągnięciem erekcji. Masaż wewnętrzny pomaga w walce z problemami z prostatą.

Najczęściej jednak taki masaz wykorzystywany jest w celach seksualnych. Można dzięki niemu odkryć punkt G. Jest to dość zaawansowana praktyka i wiele osob odkrywa ja dopiero jak zaczyna eksperymentować z własną seksualnoscią
 
 
penis.com.pl
andropenis
Naturalny85 

Wiek: 38
Dołączył: 07 Maj 2020
Posty: 35
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 12 Maj, 2020   

Też o tym czytałem, tylko myślałem że może ktoś z obecnych tutaj używa i pochwali się doznaniami
 
 
naroznik01 

Wiek: 29
Dołączył: 14 Lut 2014
Posty: 97
Skąd: Opole
Wysłany: Wto 12 Maj, 2020   

Naturalny85, niedawno zamówiłem coś takiego. Dam znać gdy przetestuje co to za zabawka ;)
 
 
Naturalny85 

Wiek: 38
Dołączył: 07 Maj 2020
Posty: 35
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 12 Maj, 2020   

naroznik01 Dzięki czekam na wiadomość
 
 
din1987 

Wiek: 36
Dołączył: 23 Kwi 2020
Posty: 25
Skąd: Mysłowice
Wysłany: Sro 13 Maj, 2020   

Ja szybciej dochodzę jak mi ktoś w trakcie sexu lub oralu włoży paluszek w dupkę wiec cos w tym jest :roll:
_________________
DiN
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 350
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro 13 Maj, 2020   

Uzywacie tego masażera podczas seksu?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 14 Maj, 2020   

Można w ramach gry wstępnej. W wielu przypadkach pomaga przełamać rutynę w sypialni.
 
 
naroznik01 

Wiek: 29
Dołączył: 14 Lut 2014
Posty: 97
Skąd: Opole
Wysłany: Nie 28 Cze, 2020   

Dobra, przyszedł czas na małą relację :P Nie wiem, Naturalny85, czy o to Tobie chodziło, no ale korek analny czy masażer to zasada mniej więcej taka sama.

Kupiłem dwa modele "basic" bo nie wiedziałem czy mi się to będzie podobać i czy jest sens przepłacać :P



Na pewno jakieś zabawy analne nie są stworzone dla każdego. jedni lubią innym nie sprawia to żadnej przyjemności, niektórzy muszą się przekonać. Ja chyba należę do tej ostatniej grupy. Ku mojemu zaskoczeniu z odrobiną żelu powoli wsunąłem sobie oba korki bez większego problemu.

Później kilkanaście minut sobie z nimi chodziłem, grzebałem nimi trochę głębiej żeby pomasować prostatę i anusa. Sporo przyjemności daje ściskanie korka mięśniami - raz tak nawet doszedłem :P no i generalnie jak dochodzisz i anus kmimowolnie kurczy się wokół korka to fajne uczucie i wszystko potęguje orgazm. Jeszcze nie próbowałem korzystać z tego podczas stosunku.

Gdyby ktoś potrzebował bardziej dynamicznej zabawy to moim zdaniem korek się do tego nie nadaje. Lepiej zaopatrzyć w jakieś dildo (np. z przyssawką) :P

Korzystając z takich zabawek na pewno trzeba pamiętać o higienie żeby nie mieć przykrych niespodzianek. Czasami trzeba ogarnąć sobie jakąś płytką lewatywę a po zabawie dokładnie wyczyścić korki :wink:


Tyle ode mnie. Ktoś jeszcze korzystał z takiego sprzętu? Jak wrażenia?
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 02 Lip, 2020   

Ja kupiłem taki sztywny plastikowy z kółkiem z jednej strony do trzymania. I Trochę się go boję używać. Tzn używałem i nawet było przyjemnie. Ale jak za mocno przechyle, czy źle wepchne to boli, usiąść z nim też się nie da. Chyba bardziej wolę korek silikonowy jednak, można usiąść spokojnie.

A przy masturbacji to jednak bardzirej lubię ręcznie, kciukiem, masować prostatę, trudno dosięgnąć, bo się muszę lekko do tyłu wygiąć, ale daje radę.

Nieraz jak już długo jestem podniecony, i się wydzieli dużo spermy, to jak kciukiem mocniej przycisnę, to wyduszamm nasienie do cewki. Śmieszne uczucie :-D

Korek też lubię nieraz mieć. I z korkiem dojść, ale stymulacja kciukiem najlepsza.
 
 
sway83 

Dołączył: 03 Gru 2021
Posty: 35
Skąd: pomorze
Wysłany: Sob 04 Gru, 2021   

Jakiś czas temu kupiłem masażer prostaty taki z wibracjami i jestem zadowolony, lubię go używać podczas masturbacji, odczucia są intensywniejsze, mocniejsze orgazmy i obfitsze wytryski
 
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 05 Gru, 2021   

sway83, jaki model wybrałeś i gdzie kupiłeś?
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Przeciętny 30 

Dołączył: 25 Paź 2021
Posty: 114
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Nie 05 Gru, 2021   

Też jestem ciekawy jaki to model
 
 
sway83 

Dołączył: 03 Gru 2021
Posty: 35
Skąd: pomorze
Wysłany: Nie 05 Gru, 2021   

https://parlamourshop.com/produkt/svakom-vick/

Nie był najtańszy ale warty swojej ceny i mogę polecić.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group