Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Erekcja podczas wysiłku
Autor Wiadomość
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 08 Maj, 2020   Erekcja podczas wysiłku

Panowie mam pytanie. Czy również coś takiego macie? . Gram w pilke nozna ale np podczas treningow czy np meczu czesto mam erekcje, choc nie mysle o sexie. TO dla mnie problem bo czesto to niezrecznie wyglada, wiadomo że spodenki nie przytrzymają erekcji tak jak jeansy. poradzcie czy jest spos zeby podczas meczu szczegolnie tak nie miec. Czy wy tez tak macie?
 
 
Koliber94 

Wiek: 30
Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 172
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 08 Maj, 2020   

Mi też się zdarza, choć bardzo rzadko. Przy bardzo ostrym wysiłku raczej mi nie stoi. Co do erekcji, to myślenie o seksie tu nie ma nic do rzeczy. Bo naprzykład, jak rano jak się budzę to mi przeważnie stoi, a nie zawsze w śnie myślę o seksie :) Pewnie ćwicząc produkujesz sporo testosteronu i tak działa na twój sprzęt. Druga sprawa, czy często spuszczasz z niego zawartość ( czy masz częste wytryski?). Bo jeśli nie to może też tak reagować. To normalne, niektórzy mają erekcję w najmniej oczywistych sytuacjach. I mi też się to zdarza :mrgreen:
 
 
pawel5 

Wiek: 36
Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 21
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 08 Maj, 2020   

Też tak mam szczególnie po treningu. Czym większy wycisk tym mocniej. W czasie wysiłku ciało produkuje min endorfiny (hormony szczęścia) dodatkowo wytwarzany jest tlenek azotu pomagający dotlenić mięśnie i powodujący lepszą pracę serca i ukrwienie. Serce pracuje na wysokich obrotach ciśnienie wzrasta. Jeżeli przyjmujesz jakieś preparaty około treningowe z argininą to ona powoduje tzw efekt pompy mięśniowej (wszystkich mięśni i tkanek :D ). To zupełnie normalne. Nie na darmo osobom z problemami zaleca się zdrową dietę i dużo ruchu na świeżym powietrzu. Dodatkowo jak biegasz to powodujesz ocieranie w wiadomej okolicy. Nie ma się czym przejmować tak działa nasz organizm.
 
 
penis.com.pl
viamax
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Sob 09 Maj, 2020   

U mnie wprost przeciwnie. Przy wysiłku (sport albo jakaś praca fizyczna) z mojego penisa schodzi cała krew do reszty narządów a on robi się malutki. Na dodatek powstaje efekt zmarszczonego napletka, co mi się bardzo nie podoba dlatego chcę poddać się obrzezaniu.
 
 
Powiększony
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2020   

Hej.

Ja korzystałem z produktu EROS, tego prawdziwego a nie jednego z wielu podrób na rynku.
Początkowo byłem sceptyczny, ale spróbowałem bo wiadomo że człowiek chce się ratować.
Mój penis urósł o 5cm w długości, ale jego objętość także się zwiększyła. Co jeszcze zaskakujące moja potencja zwiększyła się na tyle że 6 krotny stosunek jednego dnia nie sprawiał mi problemu. Skóra mojego penisa od tego żelu stała się też bardziej elastyczna, dzięki czemu nie ma żadnego uczucia tarcia podczas stosunku i po nim nie występują żadne podrażnienia.

Ja zamawiałem z tego linku --> worldbestmedicine.com/l/eros

Polecam każdemu którzy już próbowali wszystkiego, a także tym co dopiero chcą spróbować. Serio pomaga, jest warty swojej ceny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group