Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Obrzezanie
Autor Wiadomość
sebaXseba

Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 6
Wysłany: Pią 12 Sty, 2007   Obrzezanie

witam!
juz od dlugiego czasu zastanawiam sie nad obrzezaniem mojego czlonka.
duzo o tym czytalem, o metodach, stylach itd.
doszedlem do wniosku, ze metody typu chirurgiczne sa dla mnie zbyt brutalne i przez przypadek na zagranicznych forach wpadlem na metode bezbolesna , bezkrwawa i nawet :shock: bez konsultacji z lekarzem (wg. strony internetowej ponizej) lub jego interwencji.
jest to metoda circ-ringa :arrow: http://www.zhenxi-europe.com/index.html
ta metoda mozna nawet "wybrac sobie" styl obrzezania, chcialbym zeby to bylo w moim przypadku styl moderate :arrow: http://halfclip.dyndns.info/style/index.html

moim pytaniem jest: czy mial lub ma ktos stycznosc z taka metoda cirumcision (obrzezanie).

prosil bym o nie zadawania mi pytan typu: po co chcesz to zrobic lub cos w tym stylu. po prostu chce, bo zawsze chcialem.
z gory dzieki za opinie i pozdrawiam

nie jestem gejem!
 
 
mmm333 

Dołączył: 09 Maj 2006
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 12 Sty, 2007   

a jak chcesz to zrobić bezkrwawo wydaje mi sie że nie da sie tego tak zrobić
 
 
sebaXseba

Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 6
Wysłany: Sob 13 Sty, 2007   

no, jest napisane i pokazane na stronie w fotkach. w sumie nawet ten co nie ma pojecia o medycynie wie, ze tam gdzie zamykasz krazenie krwi, cialo i tkanka obumiera czyli traci nerwy. wtedy zostaje docieta lub odpada sama.
na linku w zdjeciach jest wszystko dokladnie pokazane.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 13 Sty, 2007   

Kiedyś czytałem o tej metodzie obrzezania, ale rezultatów nie widziałem. Teraz obejrzałem fotki na tej stronie, którą podałeś i musze przyznać, że rezultaty są naprawdę dobre, o całe lata świetlne lepsze od tradycyjnej chirurgicznej metody, po której zostają straszne przerośnięte blizny po szwach i brzydka nierówna granica w miejscu cięcia. Tu wszystko jest ładne, równe i bez blizn. Pytanie tylko, czy zawsze tak ładnie wychodzi czy też pokazali jedynie najlepsze rezultaty?

W każdym razie zdecydowanie odradzam ci robienie tego samemu, bez lekarza. To chyba jednak trochę zbyt poważna sprawa - co będzie jak utniesz sobie tej skóry trochę za dużo albo żle założysz ring i krew nie będzie dochodziła nie tylko do napletka ale i do żołędzi? :shock: Najlepiej poszukaj na necie lekarzy w Polsce, którzy robią zabiegi tą metodą. A tak w ogóle to jestem w szoku, że przy takich rezultatach ta metoda nie wyparła jeszcze klasycznego chirurgicznego cięcia... Może jest w tym jakiś haczyk?
 
 
cocaine

Dołączył: 17 Wrz 2005
Posty: 49
Wysłany: Sob 13 Sty, 2007   

Kto wam powiedział, że po tym zostają brzydkie blizny. Dziś po przycięciu krawędź skóry jest laserem lekko traktowana, przez co tamuje się krew i goji się w kilka dni.
 
 
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 13 Sty, 2007   

O laserze też nie wiedziałem... Widziałem kiedyś parę zdjęć po cięciu chirugicznym zszytym następnie nićmi. Rezultat był nieciekawy...

Sam się parę razy zastanawiałem nad "minimalnym" obrzezaniem. Mam dość długi napletek i przy pełnej erekcji skóra na trzonie penisa jest trochę luźna. Nie sprawia mi to żadnych problemów, ale wydaje mi się, że ładniej by to wyglądało, gdyby była naciągnięta... No ale to już takie dywagacje na tle estetycznym, a nie chcę, żeby z powodu nieudanej operacji upiększającej mój mały wyglądał jak Frankenstein :wink:
 
 
cocaine

Dołączył: 17 Wrz 2005
Posty: 49
Wysłany: Sob 13 Sty, 2007   

Teraz już się nie używa nici chirurgicznych przy takich operacjach, a także urzywa się specjalnych maści, które powodują, że blizna jest prawie niewidoczna lub w ogóle jej nie ma.
 
 
sebaXseba

Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 6
Wysłany: Nie 14 Sty, 2007   

zgodze sie z przedmowca ze sa mozliwosci na redukcje blizn i przyspieszanie gojenia sie ran ale jest tez metoda, obrzezanie laserem, ta metode uzywa sie w usa w europie jest ona prawie w ogole nie stosowana.
nic dziwnego :twisted: z laserem na "malego" tez bym sie bal.
rozumiem, ze nikt z was nie spotkal sie z ta metoda obrzezania o ktorej zaczalem pisac.
wiadomo, ze nie zaczne experymentowac z moim "malym" jakimikolwiek domowymi metodami bez uzgodnienia z doktorem :!: tyle oleju w glowie to mam.
 
 
szopenn 

Dołączył: 09 Maj 2007
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 11 Maj, 2007   

Ciekawe czy ktoś próbował takiej metody ? może by się z nami podzielił doświadczeniami ?
 
 
Dean Thomas 

Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 11
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: Czw 16 Sie, 2007   

Ile kosztuję taki Circ-Ring i gdzie go kupić :?:
 
 
adrian81

Dołączył: 16 Sie 2005
Posty: 2
Wysłany: Czw 01 Lis, 2007   

A ja znalazłem coś takiego w sieci http://www.sunathrone.com/home.htm są tam zdjęcia i sklep , fotografowany jest cały przebieg zabiegu www.sunathrone.com/PhotoG...2006/index.html

Co o tym sadzicie ?
 
 
spilihp 

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 18 Kwi, 2008   

Byłbym ostrożny przed takimi metodami ale jeśli podczas noszenia nie boli tzn wszystko jest ok, i zawsze 700 stówek zostaje w kieszeni tylko jak dłygo trzeba to nosić i czy skóra sama odpada ( nie trzeba odcinać) ,no ciekawe ciekawe :roll:
 
 
PakBak

Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 2
Wysłany: Sob 17 Maj, 2008   

Mam taki mały dylemat, polega na tym, że lekarz zaproponowal mi zabieg "pol obrzezania" czyli wycięcia polowy napletka - do polowy głowki. Moje pytanie jest takie czy ktoś z Was mial robiony taki lub podobny zabieg i jeśli tak to prosze mi cos na ten temat wiecej powiedzieć, ile sie goja rany, jak pozniej jest ze sprawnością i robótkami ręcznymi itp ;)
 
 
penis.com.pl
andropenis
M-H 

Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 261
Skąd: <(^_^)>
Wysłany: Nie 18 Maj, 2008   

Ja sie sam wlasnie zastanawiam nad calkowitym usunieciem napletka. Po prostu jest wygodniej podczas sexu, latwiej utrzymac higiene no i co chyba jest najlepsze mozna przedluzyc byzkanko dlatego, ze zoladz jak nie ma napletka to sie uodparnia na swiatlo dotyk itp.
Co do zabawy reka, to po calkowitym usunieciu wiadomo, ze troche bedzie gorzej niz z napletkiem, bo bedzie trzeba czyms nasmarowac malego. Jak usuniesz czesciowo to raczej nie bedzie problemu wtedy.
Goic ci sie bedzie do miesiaca. Zalezy jak bedziesz dbal.
  
 
 
kapcius 

Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 258
Skąd: xxx
Wysłany: Nie 18 Maj, 2008   

Was chyba porąbało :| | ee naprawde zaaal, kto by chcial sobie napletka samemu z wlasnej woli obcinać jak żyd jakiś albo murzyn, pf.
_________________
szukam sponspora
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group