Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Prostytucja
Autor Wiadomość
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 24 Kwi, 2020   Prostytucja

Jakie jest wasze podejście do tematu prostytucji, powinna być legalna? Jeśli tak to w jaki sposób opodatkowana i czy wogóle.
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 24 Kwi, 2020   Re: Prostytucja

toton napisał/a:
Jakie jest wasze podejście do tematu prostytucji, powinna być legalna? Jeśli tak to w jaki sposób opodatkowana i czy wogóle.


Jak? Za przykład niech posłuzy Francja.

Oczywiscie ze powinny bo:
1. Kontroluje sie zdrowie uslugodawczyn i uslugogawcow
2. Panie i Panowie placą podatki
3. Panie i Panowie objeci są świadczeniami emerytalnymi
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 27 Kwi, 2020   

Powinna byc legalna. Państwo by zarobiło, panie do towarzystwa rownież byłyby zadowolone, ze mogły wyjść z podziemia oraz płacić zusy i podatki.

Byłam w tym roku w Niderlandach. Tam prostytucja jest legalna od wielu stuleci i raczej nie doprowadziło to do rozpadu państwa.

Chociaż przyznam, ze wizyta w dzielnicy czerwonych latarni w Amsterdamie była dla mnie nieco krępująca.... Panie łapią wzrokowy kontakt. Pierwszy raz byłam w takim miejscu.
 
 
penis.com.pl
andropenis
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 350
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 28 Kwi, 2020   

W życiu tego nie wprowadzą. W Polsce?

Ło panie ile byłoby jęczenia.
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 28 Kwi, 2020   

fenis napisał/a:
W życiu tego nie wprowadzą. W Polsce?

Ło panie ile byłoby jęczenia.


Myślę, że jeszcze 20 lat i nowe pokolenie nie bedzie miala takich zachamowań ...
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 29 Kwi, 2020   

Ja 20 lat temu myślałem, że z nowym pokoleniem Polska się zmienia i d.... 20 lat minęło, a ja zmienilrm poglądy, że kolejne pokolenia Polaków wcale nie zmieniają się, a na pewno nie wystarczająco. Tak, że co do prostytucji, też wątpię by się coś zmieniło przez kolejne pokolenie. Moim zdaniem powinno.
 
 
Koliber94 

Wiek: 30
Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 172
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 29 Kwi, 2020   

Ja też jestem zdania, że to powinno być prawnie uregulowane. Osoby uprawiające ten zawód by miały stabilniejszy byt, bo kontrola zdrowia, legalny lokal i lepsze warunki pracy. Jak ktos będzie chciał skorzystać to teraz nie problem, zawsze znajdzie. A tak to chociaż państwo trochę zarobi i bardziej wszystko stabilniej funkcjonuje.
Tylko niestety u nas długo tego nie wprowadzą, bo raz nie będzie przyzwolenia społecznego, a dwa znając życie nawet jeżeli by to wprowadzili, to i tak nałożyli by tyle podatków, że czarny rynek by kwitł. Taki mamy klimat ... 8)
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 350
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro 06 Maj, 2020   

W sumie macie racje. Jeszcze 10 lat temu wydawało mi sie, że są jakieś przemiany obyczajowe, ale aktualnie jak widzę co dzieje się w polityce to tych przemian nie widzę zupełnie i raczej nie zapowiada się aby się to zmieniło w przyszłości. W temacie kościoła, związków partnerskich, lgbt, prostytucji, marihuany.
Polska to beton na tle innych krajów europejskich. A szkoda bo wprowadzając bardziej liberalne prawa, moglibyśmy wiele zyskac.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group