Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Penis w zwisie za duży !?
Autor Wiadomość
Nagi 

Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 17
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pią 15 Lis, 2019   Penis w zwisie za duży !?

Wszędzie czyta się tylko o powiększaniu penisa, a czy jest ktoś kto wolałby mieć mniejszego penisa? Mój penis w spoczynku ma 12 do 14 cm długości a grubość - w obwodzie 11 cm (we wzwodzie mam ok. 17 cm, a grubość 13 cm w obwodzie). Wydaje mi się, że jest zbyt duży jak zwisa i przeszkadza mi to. Jak chodzę nago np. czasami na saunie huśta mi się na lewo i prawo i głupio mi z tym, albo pod prysznicem basenowym, bo pewnie niektórzy mogą pomyśleć, że mam częściowy wzwód. Na co dzień jak siedzę zawija mi się pod worek, albo gdzieś na bok i uwiera, jest niewygodnie, muszę sobie go poprawiać. Z tego co zaobserwowałem zdecydowana większość facetów ma znacznie mniejsze w zwisie. Jakby się dało chętnie zmniejszyłbym sobie penisa o jakieś 3 cm, nawet jeśli byłby też wtedy mniejszy we wzwodzie. Czy to jest normalna sytuacja? Jak to jest u was? Jakie macie rozmiary penisa gdy zwisa? I czy jesteście z tych rozmiarów zadowoleni?
Za to mam chyba mały worek mosznowy który zwisa tylko na jakieś 5-6 cm od ciała, czyli mój penis jest jakieś 7-8 cm dłuższy od worka mosznowego w zwisie, a jak to jest u was?
 
 
potrzebny 

Wiek: 28
Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 116
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 16 Lis, 2019   

Nagi, przede wszystkim witaj na forum. 😉

Jak nie trudno się domyśleć, pewnie niejeden facet chciałby mieć Twój problem. 😂 Raczej nie znajdziesz tutaj żadnej metody na pomniejszenie penisa. Rada ode mnie, jeżeli kego zwis faktucznie Ci przeszkadza- może spróbuj nosić inny typ bielizny? Gdybyś używał bardziej dopasowanej, to może udawałoby Ci się utrzymać Twój sprzęt na wodzy.
Co do rozmiaru worka mosznowego, to jest akurat tak bardzo zmienny, że ciężko mówić o jednym rozmiarze/wielkości. On bardzo mocno reaguje a dotyk i temperaturę, więc rozmiar zależy od kilku okoloczności. Poza tym Twój worek może się wydawać mały, jeżeli masz dłuższego niż inni penisa w zwisie, bo proporcje wizualnie inaczej się rozkładają i normalny worek przy sporym penisie może wyglądać na mały. Jeżeli wszystko się w nim mieści, to nie ma powodów do obaw.

Na koniec nie pozostaje mi nic innego jak tylko pogratulować pięknego rozmiaru!
 
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 16 Lis, 2019   

Nagi napisał/a:
Jakby się dało chętnie zmniejszyłbym sobie penisa o jakieś 3 cm


Użytkownicy zazwyczaj na forum chcą powiększyć a nie zmniejszyć :)
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 17 Lis, 2019   

Pokaż fotkę jak wygląda ten wielki zwis :)
 
 
 
Nagi 

Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 17
Skąd: Śląsk
Wysłany: Nie 17 Lis, 2019   

onesa, właśnie jak wcześniej napisałem, też zauważyłem, że tematy o powiększaniu można znaleźć wszędzie, natomiast nie znalazłem ani jednego, gdzie ktoś pisałby, że chciałby mieć mniejszego penisa, dlatego też piszę tutaj.
potrzebny, również Cię witam i dzięki za rady, jakoś staram się radzić sobie z utrzymaniem sprzętu na wodzy z pomocą bielizny, chociaż nie lubię obcisłych slipów, które to jedynie są w stanie całkowicie utrzymać mojego ptaka w jednym miejscu. Poza tym rozmiar przeszkadza mi też np. w saunie gdzie są faceci i kobiety, albo pod prysznicem basenowym z innymi facetami, gdzie zdecydowana większość facetów ma zdecydowanie mniejsze od mojego, i wcale dobrze się w tym nie czuję. Co do worka mosznowego, masz rację, ale efekt wizualny może też być odwrotny - przy małym rozmiarze worka penis wizualnie wydaje się dodatkowo dłuższy. Do tego np. po wyjściu z chłodnej wody worek kurczy mi się tak bardzo, że właściwie go nie widać, a jądra właściwie wciągane są jakby do środka, za to penis już nie tak bardzo się zmniejsza.
Dlatego chciałbym wiedzieć ile osób ma podobne rozmiary penisa i worka do moich i czy to im jakoś w czymś przeszkadza, czy przeciwnie, co o tym myślą inni faceci. Chodzi o wymiary w spoczynku, a nie we zwodzie do których nie mam zastrzeżeń.
Chętnie poznam też opinie płci pięknej co Wam się bardziej podoba – mówiąc o stanie w zwisie – czy mały penisek – taki który jest krótszy, równy, albo niewiele dłuższy od worka mosznowego i sobie na nim leży, czy raczej zwisający długi penis (który jest prawie tak długi jak u niektórych we wzwodzie – ok. 13 cm) ?.
 
 
potrzebny 

Wiek: 28
Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 116
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 17 Lis, 2019   

Nagi, to normalna reakcja organizmu na zmiany temperatur. Pewnie lepiej byłoby nam ocenić sytuację, jakbyśmy faktycznie zobaczyli zdjęcia.

Nie wiem czy powinienem się jeszcze wypowiadać, bo zapytałeś o zdanie kobiet, ale wydaje mi się że one rzadko widzą nasze sprzęty w spoczynku. Jednak kobiety są zainteresowane naszymi orłami głównie kiedy rozwiają skrzydła, a Ty nie masz na co narzekać nawet w stanie erekcji, a też krzywdy kobiecie nim nie zrobisz z powodu długości, więc wydaje mi się że możesz być spokojny.
 
 
 
miro123 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 193
Skąd: krk
Wysłany: Wto 19 Lis, 2019   

Nagi, zostaw jak jest! masz dużego ciesz się! :)
 
 
adi87 

Dołączył: 03 Gru 2016
Posty: 18
Skąd: Czestochowa
Wysłany: Sro 20 Lis, 2019   

Nagi, Ty mnie chyba chcesz zdenerwować haha 😄 Ma penisa w spoczynku jak mój w zawodzie i narzeka. To wyobraź sobie jak ja widząc takiego jak Ty czuje się z taką małą sikawką... Potem trafisz na kobietę która była poprzednio z takim jak Ty i patrzy na Twojego penisa jakbyś był nastoletnim chłopcem 🤔
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sob 23 Lis, 2019   

To chyba bait.
Nagi, wrzuć zdjęcia z pomiarami/linijką
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 24 Lis, 2019   

Nagi, zostań przy obecnym rozmiarze
 
 
miro123 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 193
Skąd: krk
Wysłany: Wto 26 Lis, 2019   

Nagi, i co zmieniłeś zdanie ?
 
 
Nagi 

Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 17
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw 12 Gru, 2019   

miro123 napisał/a:
Nagi, zostaw jak jest! masz dużego ciesz się!

onesa napisał/a:
Nagi, zostań przy obecnym rozmiarze

miro123 napisał/a:
Nagi, i co zmieniłeś zdanie ?


Chyba nie mam wyboru, zmniejszyć się chyba nie da, więc i zdania nie mam do czego zmieniać.
Z jednej strony jestem zadowolony, że nie mam problemu w drugą stronę, czyli za małego,
ale nie zmienia to też faktu, że rozmiar w zwisie trochę mi przeszkadza.
A do tych co chcą fotki oglądać, wasze sprzęty w zwisie gdzieś można zobaczyć ?
Jeśli tak to swoje też mogę wrzucić.
 
 
potrzebny 

Wiek: 28
Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 116
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 12 Gru, 2019   

Nagi, świetna decyzja!
W zasadzie, możesz wrzucić zdjęcie tutaj, bo to przecież Twój wątek. ;)
Ale jest też osobna galeria naszych sprzętów w spoczynku: http://www.penis.com.pl/f...r=asc&start=930
 
 
 
penis.com.pl
andropenis
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 13 Gru, 2019   

Nagi, zobacz linka który podaje potrzebny znajdziesz tam zdjęcia o jakie pytasz :)
 
 
Nagi 

Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 17
Skąd: Śląsk
Wysłany: Nie 15 Gru, 2019   

potrzebny, tylko nie widzę tam twojego zdjęcia pod tym linkiem, może też jednak coś wrzucisz jako przykład.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group