Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Priapizm a wieszanie ciężarków / Peptydy
Autor Wiadomość
Maciek1993 

Dołączył: 05 Lis 2019
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 05 Lis, 2019   Priapizm a wieszanie ciężarków / Peptydy

Cześć!
Pytanko mam, nie wiem czy to forum jeszcze żyje, ale warto spróbować ;)
Ćwiczę już drugi miesiąc, wieszając tylko ciężarki. Aktualnie jestem na 3 kg. z 10.5 cm wzrost do 12.2 cm podczas erekcji (mierzone od wzgórka/góry - nie od kości). Na grubości mi nie zależy (pogrubiłem go trochę sam kwasem hialuronowym). W tym samym czasie jak rozpocząłem ćwiczenia, zacząłem aplikować testosteron (ponoć coś pomaga przy PE;) ). Dodatkowo codziennie w celu zmiękczania tuniki smaruje penisa maścią z Isoptinu.

1) Czy ktoś z Was używał Peptydów? Chodzi mi o aplikowany w penisa IGF1? Ciężko się dokopać do informacji na ten temat, ale kilka wzmianek się pojawiło - osoby, które to robiły + wieszanie ciężarów zauważały wzrost ok. 1' (2.5 cm~) w miesiąc. Ale potem słuch o nich i ich ćwiczeniach zaginał (może za dużo wstrzyknęli i zeszli ;d ). Chodzi o to, że igf oprócz tego, że powoduje wzrost istniejących komórek to jeszcze tworzy nowe.

2) Co jakiś czas robię JELQ. Zawsze przed aplikuje pewną substancję w penisa - mam erekcję, a raczej priapizm 2-3 h, w zależności od tego kiedy chcę, aby ustał (okład z lodu przez 10 min, a potem 10 min szybkiego chodzenia po schodach). Pytanie: czy podczas priapizmu - ciała jamiste wypełnione krwią, ciało gąbczaste i żołądź miękkie można spróbować wieszać obciążenia? Na logikę powinno to poszerzać komórki, które wypełnią się dodatkową krwią, a więc szybciej się uelastycznią i powiększą. Ale jak to wygląda w praktyce? Ktoś coś wie? Ewentualnie ma jakieś informacje/domysły?

Jak ktoś jeszcze tu zagląda to niech się odezwie ;)
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Wto 05 Lis, 2019   

Zagląda, zagląda. Ja się akurat na tych sprawach nie znam, ale są tu tacy co trochę tak. Ktoś na pewno pomoże.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 05 Lis, 2019   

Maciek1993, musisz cierpliwie poczekać na odpowiedzi :)
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Rybos 

Wiek: 32
Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 22
Skąd: Pomorze
Wysłany: Pon 09 Gru, 2019   

Maciek1993 jak u ciebie te wieszanie ciężarków wpłynęło na erekcje osłabiła się ? ja próbowałem wieszać i mój penis był jakiś taki umęczony i słaba erekcje miałem. może coś źle robiłem.

Maciek1993 napisał/a:
Na grubości mi nie zależy (pogrubiłem go trochę sam kwasem hialuronowym)


w jaki sposób sam pogrubiłeś kwasem haluronowym ?

Cytat:
Zawsze przed aplikuje pewną substancję w penisa - mam erekcję, a raczej priapizm 2-3 h

możesz powiedzieć co to za substancja ?
_________________
Rybos
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 09 Gru, 2019   

Rybos, samemu to lepiej sobie nie wstrzykiwać nic :P
 
 
Rybos 

Wiek: 32
Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 22
Skąd: Pomorze
Wysłany: Sro 18 Gru, 2019   

zbychwawawa napisał/a:
Rybos, samemu to lepiej sobie nie wstrzykiwać nic :P


a jak by tak smarować penisa kwasem hialuronowym ?
_________________
Rybos
 
 
Adaggio 

Wiek: 39
Dołączył: 23 Cze 2017
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 20 Gru, 2019   

ćwiczę Jelq już długi czas czyli rok czasu i nie mam rezultatów w długości poza tym, że usprawniłem krążenie, penis jest bardziej nabrzmiały, przed cwiczeniami 10min ciepły okład, 10min rozciągania i 500 jelq i ćwiczenia wykonuje 3dni w tygodniu czasem 4dni tak wygląda mój terning.

Myślę o ciężarkach stąd proszę powiedzcie czy jest to metoda skuteczna? jest ktoś kto po wieszaniu cięzarków odnotował wzrost na długości ?
 
 
miro123 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 193
Skąd: krk
Wysłany: Pią 20 Gru, 2019   

Rybos napisał/a:
a jak by tak smarować penisa kwasem hialuronowym ?


Ale w jakim celu?

Znalazłem coś takiego jeżeli chodzi o właściwości kwasu do wcierania
Cytat:
Kwas hialuronowy zastosowany przed nałożeniem kremu działa jak ekspresowy lifting – napina skórę, wygładza drobne zmarszczki i nierówności. Ze względu na właściwości higroskopijne, potrafi zachować nawilżenie w skórze. Doskonale przygotowuje również skórę na przyjęcie substancji aktywnych z kremu.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Pią 27 Gru, 2019   

Rybos napisał/a:
a jak by tak smarować penisa kwasem hialuronowym ?


nigdy nie słyszałem o takim sposobie ?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 29 Gru, 2019   

Rybos, ale skąd taki pomysł gdzie o czymś takim słyszałeś? czytałeś?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group