Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     MAŁY PENIS PROBLEM ZE SKÓRKA
Autor Wiadomość
Anonimek99 

Wiek: 24
Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 07 Paź, 2019   MAŁY PENIS PROBLEM ZE SKÓRKA

witam mam 20lat. moge pisać dość chaotycznie gdyż jest to ciężki temat. ściąganie skórki sprawia mi lekki dyskomfort w opadzie jesli namoczę penisa wodą np podczas kąpieli skórka schodzi bez problemu natomiast w zwodzie czuje lekko ból i dyskomfort :( natomiast jak sciągne w opadzie i następnie mi stanie jest raczej wszystko okej. po sciągnięciu skórki jest ona strasznie ciasna i ciężko mi ją naciągnąć spowrotem zwlaszcza gdy jest ona sucha. nie wiem co z tym zrobić druga sprawa rozmiar... w zwodzie ma zaledwie 12-12.5cm co sprawa u mnie też ogromny kompleks zarówno problem z sciagnieciem jak i jego długość. gdy poruszam się ze sciągnietym napletkiem w opadzie gdy lekko mi sie ociera o uda albo bokserki czuje lekki ból nie na żołędziu lecz lekko pod nim gdyż mam strasznie dlugą skóre i podczas sciagniecia jest onna lekko spuchnieta dzieki czemu tworzy sie lekki pierscien ze skórki pod napletkiem. O co chodzi ? i jak mam zwiększyć jego dlugość są jakieś sposoby prosze o pomoc
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pon 07 Paź, 2019   

Moim zdaniem masz nie tylko długi napletek, ale też przyciasny. Świadczą o tym problemy z powrotnym naciąganiem skórki na żołądź, jak i też ten charakterystyczny dla niedużej stulejki pierścień, który tworzy się pod żołędzią. Próbuj codziennie rozciągać swój napletek, tak jak to robisz, najlepiej podczas ciepłej kąpieli. Jeśli to nie przyniesie poprawy przez najbliższe miesiące zalecałbym wizytę u chirurga-urologa. Prawdopodobnie będzie potrzebna tzw. plastyka napletka. Specjalne nacięcie, aby poszerzyć jego światło, możliwe, że też lekkie skrócenie. W takiej sytuacji, jak Twoja, jestem przekonany, że pełne lub nawet tylko częściowe obrzezanie nie będzie konieczne. Najpierw jednak cierpliwie popróbuj domowych sposobów. One często przynoszą oczekiwany skutek i interwencja lekarza nie będzie konieczna.

Prawie 13-centymetrowy penis to absolutnie nie powód do kompleksów. To raczej średniej wielkości członek i z pewnością w zupełności wystarczający do satysfakcjonującego życia płciowego. Głowa do góry! Takim kutaskiem można zdziałać cuda. Nawiasem mówiąc, nie byłoby na świecie prawie ośmiu miliardów ludzi, gdyby tylko posiadacze dużych penisów mogli mieć udany seks. :)

Nie stresuj się tak. Wszystko jest z Tobą ok. A problem z napletkiem nie jest poważny i jest do stosunkowo łatwego przewalczenia. Pozdrawiam.
 
 
Anonimek99 

Wiek: 24
Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 10 Paź, 2019   

Dzisiaj sa straszne czaay kobiety bardzo duzo wymagaja bawia sie uczuciami faceta i oczekuja od nich czegos wielkiego wiele razy doznalem zabawy uczuciamk i jakby spojrzeli na niego moim zdaniem by mnie wysmialy... Tabletki ktore wszedzir sa reklamkwane nie dzialaja prawdopodobnie... Do 21 roku zycia ju raczej nic sie nie zmieni nie urosnie mi... Bylem u urologa i niedlugo mam krotki zabieg bo mam prawdopodobnie zbyt krotkie wiazadelko jesli oddam sie zabiegowi ktory mam juz w wtorek to jest szansa ze on sie zwiekszy? ale czy to sprawi ze bedzie mogl w stanie urosnac moze jest szansa ze to go blokuje? Nie dzialaja tabletki moze sa jakies domowe sposoby na zwiekszenie go chociaz o 1 centymetr to i tak bedzie smiesznie wygladalo ale jednak dla mnie to bardzo wazne czy jest jakas szansa ze on sie zmieni czuje sie ukarany przez los to odbiera mi ogolna pewnosc siebie jak i to jakie sa kobiety w tych czasach i nie zrozumieja ze to nie zalezy od faceta jaki ma rozmiar przyrodzenia....
 
 
penis.com.pl
viamax
miro123 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 193
Skąd: krk
Wysłany: Czw 10 Paź, 2019   

Anonimek99, 12,5 cm to nie jest mały penis. Widocznie trafiłeś na niewłaściwe osoby w swoim życiu. Ale co to będzie za zabieg ?
 
 
Anonimek99 

Wiek: 24
Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 11 Paź, 2019   

mam raczej za krótkie wędzidełko tak jak wyżej napisałem :( i stad moje pytanie cos slyszalem ze jest taka możliwość ze to wędzidełko go blokuje przez to gdy poddam sie operacji moj penis może jeszcze urosnąć jest taka szansa ? ten kompleks jest dla mnie strasznie ciezki w zyciu bym nie wyslal jego zdj zadnej kolezance
 
 
sneakerfan 


Wiek: 50
Dołączył: 06 Sty 2014
Posty: 37
Skąd: Zakopane
Wysłany: Pią 11 Paź, 2019   

Bardzo duża jest szansa koniecznie zrób zabieg a bedziesz miał spokój i konfort nawet w masturbacji . Czy urośnie ? ale jak bedziesz często się masturbował to tak
_________________
sneakerfan
 
 
 
tcq 

Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 58
Skąd: Wlkp
Wysłany: Pią 11 Paź, 2019   

sneakerfan napisał/a:
Bardzo duża jest szansa koniecznie zrób zabieg a bedziesz miał spokój i konfort nawet w masturbacji . Czy urośnie ? ale jak bedziesz często się masturbował to tak

Borze dębowy... gdyby penis rósł od masturbacji to wierz mi na słowo, że ja moim już mógłbym burzyć budynki. Skąd ludzie biorą takie legendy miejskie?
 
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 13 Paź, 2019   

sneakerfan napisał/a:
ale jak bedziesz często się masturbował to tak


ska masz takie informacje ? przeprowadzano takie badania gdzieś ? :D
 
 
miro123 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 193
Skąd: krk
Wysłany: Sob 19 Paź, 2019   

sneakerfan, naprawdę ? skąd ty masz takie pomysły ? :shock: :shock: :shock:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group