Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Obrzezanie opinia Szpital Szaserów.
Autor Wiadomość
mariuszxman 

Wiek: 29
Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 18 Wrz, 2019   Obrzezanie opinia Szpital Szaserów.

Cześć,
Chciałbym zapytać Was o opinie. Otrzymałem skierowanie na obrzezanie do Szpitala na Szaserów. Czy któryś z forumowiczów wykonywał tam zabieg i może coś powiedzieć o swoich doświadczeniach z tym podmiotem?
 
 
miro123 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 193
Skąd: krk
Wysłany: Sro 18 Wrz, 2019   

mariuszxman, masz więcej info może jakiś lekarz czy coś ?
 
 
mariuszxman 

Wiek: 29
Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 18 Wrz, 2019   

Niestety nie. Na ten moment mam tylko skierowanie tam i czekam na chwile żeby tam podjechać i się umówić.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 19 Wrz, 2019   

mariuszxman, musisz cierpliwie poczekać na odpowiedź, może któryś z użytkowników robił tam taki zabieg.
 
 
miro123 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 193
Skąd: krk
Wysłany: Czw 26 Wrz, 2019   

mariuszxman, coś się dowiedziałeś ? na kiedy masz w ogóle to skierowanie ?
 
 
mariuszxman 

Wiek: 29
Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 27 Wrz, 2019   

Dowiedziałem się poza forum, że mają tam dobrych specjalistów. Niestety na zabieg będę czekał aż do 03.2020 chyba ze się coś zwolni wcześniej.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 29 Wrz, 2019   

mariuszxman, to teraz pozostaje spokojnie poczekać na termin, no i oczywiście zapraszamy do napisania oceny/wrażenia po zabiegu. Opinia może się komuś przyda na przyszłość.
 
 
miro123 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 193
Skąd: krk
Wysłany: Pon 30 Wrz, 2019   

mariuszxman, dokładnie napisz swoją opinię tutaj komuś się jeszcze przyda!
 
 
mariuszxman 

Wiek: 29
Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 27 Lut, 2020   

Cześć,

pół roku zleciało w mgnieniu oka i we wtorek mój "wielki dzień", Panowie jakieś rady na przed zabiegiem i po zabiegu ? W sensie jak się dobrze przygotować i jak przetrwać czas gojenia się rany..
 
 
naroznik01 

Wiek: 29
Dołączył: 14 Lut 2014
Posty: 97
Skąd: Opole
Wysłany: Sob 29 Lut, 2020   

Hej,
a ustalałeś albo będziesz ustalał z lekarzem jaki to będzie typ obrzezania?

Przed zabiegiem nie musisz się szczególnie przygotowywać. Trzeba tylko ogolić dokładnie pole operacyjne ;)

Gojenie rany to kwestia bardzo indywidualna. Natomiast z takich rzeczy, które lekarz mi powiedział od razu to:
1) starać się trzymać pierwszy opatrunek nawet do 48h.
2) opatrunek powinien zakrywać w zasadzie całego penisa (mi lekarz polecał kompresy jałowe 10x10 i zwykły przylepiec) lecz umożliwiać normalne sikanie.
3) opatrunek zmieniać po każdym przemoczeniu go moczem lub mocnym przesiąknięciu krwią ew. płynem surowiczym
4) penisa w opatrunku przytwierdzać przylepcem do podbrzusza - ma być uniesiony do góry, co zapobiega przede wszystkim obrzękowi, ale też hamuje trochę erekcję (której trzeba unikać żeby szwy dobrze trzymały i zrost rany był prawidłowy)
5) nosić przylegającą bieliznę
6) od samego początku normalnie brać prysznic + dodatkowo przemywać ranę wodą utlenioną/octaniseptem;
7) przez 3-5 dni po zabiegu nałożyć na ranę Altabactin - dość grubą warstwę i dopiero stosować opatrunek.

No a poza tym jakiś obrzęk czy "wędrujące siniaki" to norma, zwłaszcza przy znieczuleniu miejscowym.
Dla mnie czas po zabiegu praktycznie w ogóle nie był uciążliwy, poza tym, że np. w pracy trzeba było być przygotowanym na zmianę opatrunku.
Po wyciągnięciu szwów (rozpuszczalne powinny same wyjść, a jeśli zostają, można je wyciągnąć po ok 14 dniach) było już tylko lepiej.

Jak gdzieś pisałem, ja miałem całkowite obrzezanie hight&tight z usunięciem wędzidełka i jestem mega zadowolony.

Powodzenia i czekam na relację, a w razie pytań, pytaj :D
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 03 Mar, 2020   

mariuszxman, i jak się czujesz po zabiegu?
 
 
mariuszxman 

Wiek: 29
Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 03 Mar, 2020   

Cześć, nie miałem kiedy napisać, do zabiegu nie doszło, bo lekarz który miał wykonywać zabieg stwierdził, że go nie zrobi bo nie widzi wskazań do zabiegu na NFZ (ale już prywatnie owszem). Wybaczcie nie będę się rozpisywał i opisywał całego procesu bo mam dość dzisiejszego dnia i całej tej sytuacji. Także temat do zamknięcia, dziękuję wszystkim którzy się odezwali w tej sprawie.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 11 Mar, 2020   

Jsk zmienisz zdanie to pisz odblokuję temat

Póki co zamykam
 
 
penis.com.pl
masturbator
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group