Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Pierwszy raz
Autor Wiadomość
tomtom15 

Dołączył: 26 Wrz 2015
Posty: 28
Skąd: dom:)
Wysłany: Sob 14 Wrz, 2019   Pierwszy raz

Cześć. Spotykam się z pewnym znajomym od jakiegoś czasu i zaczyna mi przechodzić przez głowę że chciałbym go poczuć w sobie, zobaczyć jak to jest.
Zwracam się do was Panowie (ewentualnie Panie) jakie to uczucie jest mieć penisa w tyłku?
Czy to MUSI boleć czy dobrze przygotowany odbyt przyjmie paczkę bez problemu?
Jakie są odczucia kiedy już jest on w nas?
Chciałbym się dowiedzieć ponieważ serio czuje się napalony na to a mimo tego mam jednak pewne pochamowania ;)

Oczywiście wszystko safe 100%
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Nie 15 Wrz, 2019   

Nie, to nie musi boleć. Jedynie na początku trochę może w stopniu, który łatwo znieść, o ile dziurka jest rozluźniona (dobrze jest wcześniej palcówkę na przykład zrobić albo chwilę pobawić się dildem; dla odważniejszych polecam też rimming) oraz porządnie nasmarowana (nie należy oszczędzać lubrykantu). Jeśli kolega ma duży lub bardzo duży sprzęt, to akcja może się nie udać za pierwszym razem. Czasem trzeba kilku podejść. Oczywiście wskazana jest delikatność, nie pchanie penisa na siłę. Dla początkujących mogę polecić pozycję na jeźdźca. Wtedy pasywny partner, siadając na penisie, sam reguluje tempo i siłę wprowadzania go w odbyt.
Co do odczuć, to z mojego doświadczenia każdy ma trochę inne. Poza tym trudno to opisać. Jest to zbliżone do tego gdy palcujesz pupę lub penetrujesz czymś innym grubszym (dildem lub jego namiastką), ale - moim zdaniem - na pewno nie to samo.
Życzę udanego pierwszego razu! Pozdrawiam.
 
 
miro123 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 193
Skąd: krk
Wysłany: Wto 17 Wrz, 2019   

tomtom15, przygotuj się lewatywa te sprawy no i lubrykant. nic na siłę
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 17 Wrz, 2019   

Ja co prawda tej przyjemności nie miałem, ale jakbym chciał mieć, to bym wcześniej zaopatrzył się w dildo i popróbował samemu czego się można spodziewać.

Powodzenia
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Wto 17 Wrz, 2019   

miro123 napisał/a:
tomtom15, przygotuj się lewatywa te sprawy no i lubrykant. nic na siłę

Z lewatywą ostrożnie. Zbyt głęboka lewatywa może spowodować odwrotny efekt i niechcianą niespodziankę. Jeśli w ogóle jest taka potrzeba (zwykle odbytnica jest pusta), to polecam wyłącznie przepłukanie z pomocą gruszki do płukań (niekoniecznie taką dużą przeznaczoną do lewatyw, może być inna, mniejsza).
Oczywiście można zrobić bardzo długą, intensywną lewatywę, która wymyje wszystko aż do żołądka (to żart, chodzi o to, że bardzo solidnie i głęboko), ale jest to niezwykle niezdrowe dla jelit. Narusza takie płukanie florę bakteryjną oraz rozleniwia jelita (jeśli jest często praktykowane) i może być przyczyną poważnych przewlekłych problemów. "Mycie" okrężnicy jest stanowczo nie wskazane.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 17 Wrz, 2019   

Bez lekkiej lewatywy to bym nawet nie próbował. Bo jak wyskoczy niespodzianka to po zabawie :P
 
 
miro123 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 193
Skąd: krk
Wysłany: Sro 18 Wrz, 2019   

Per Rectum, no aż tak to się nie znam bo sam nie robiłem, przynajmniej moja kobieta tak robiła jak się w to bawiliśmy
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Sro 18 Wrz, 2019   

miro123 napisał/a:
Per Rectum, no aż tak to się nie znam bo sam nie robiłem, przynajmniej moja kobieta tak robiła jak się w to bawiliśmy
Najwyraźniej fachowo wszystko robiła skoro było w porządku w czasie zabawy. W moim wpisie przestrzegałem po prostu żeby z tym nie przesadzać, bo albo można osiągnąć odwrotny efekt, albo zaszkodzić swoim jelitom. Było to info głównie dla tych, którzy piszą "aż tak to się nie znam". ;)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 19 Wrz, 2019   

tomtom15, pamiętaj nic na siłę, jeżeli w trakcie pierwszego razu będziesz czuł się nie komfortowo po prostu powiedz to swojemu partnerowi, powinien to zrozumieć.
 
 
miro123 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 193
Skąd: krk
Wysłany: Czw 26 Wrz, 2019   

Per Rectum, nie znam się bo sam sobie nigdy nie robiłem :D nie było potrzeby hehe
 
 
kamil15cm 

Dołączył: 01 Mar 2016
Posty: 6
Skąd: Waw
Wysłany: Nie 06 Paź, 2019   

Mnie pierwszy raz bardzo bolał i w sumie do dzisiaj seks analny nie sprawia mi przyjemności. Nie Wiem czy są jakieś sposoby na to żeby nie bolało mnie aż tak? I zawsze używam dużo lubrykantu wiec to nie kwestia nawilżenia
 
 
 
miro123 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 193
Skąd: krk
Wysłany: Czw 10 Paź, 2019   

kamil15cm, no widocznie to nie jest to co sprawia tobie przyjemność :P
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 13 Paź, 2019   

kamil15cma rozmawiałeś o tym z partnerem/partnerką?
 
 
penis.com.pl
viamax
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Pon 14 Paź, 2019   

Mniejsze dildo/strap-on i będzie dobrze.
_________________
http://zbiornik.com/go/9L3w!/ <-- skopiuj całość i przejdź do mojego konta na zbiorniku :)
 
 
miro123 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 193
Skąd: krk
Wysłany: Sob 19 Paź, 2019   

A właśnie o jakim rozmiarach pisaliście tomtom15 i kamil15cm?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group