Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mały/duży problem
Autor Wiadomość
Kris96 

Dołączył: 06 Lip 2019
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 06 Lip, 2019   Mały/duży problem

:oops:
Cześć! Od jakiegoś czasu mam problem z akceptacją samego siebie. Nigdy dotąd nie miałem takiego problemu, raczej nawet wręcz przeciwnie. Byłem całkiem przystojny, wysportowany, dziewczyn (mówię o czasach sprzed paru laty ;) ) było wokół mnie zawsze sporo i zeiekszoscia coś teges. Jednakże z tego wysportowanego, młodego chłopaka zbyt wiele dzisiaj nie jest, po dość dotkliwej kontuzji kręgosłupa nie mogłem trenować, co za tym idzie sylwetka trochę osiadła, zdrowy tryb życia odszedł w zapomnienie i tak ... patrząc w lustro zauważałem coraz to kolejne „niedoskonałości”. Okej - nad większością z nich jestem w stanie popracować. Jednakże zacząłem zwracać uwagę również na penisa, którego rozmiar... no właśnie. Patrząc z góry zawsze wydaje się mniejszy, aczkolwiek mój wydaje się być mało wystarczający. Nie mówię, ze jest mały, bo ... no czytało się o tych po 8-9-10 cm.
Jeśli mogę prosic Was, Panie i Panowie o krótka ocenę - czy faktycznie jest to powód do ciągłych rozmyślań:czy naprawdę zaspokoje tym kobietę? ;czy może będzie się jej podobał?

https://zapodaj.net/67471fa86d0f0.jpg.html
https://zapodaj.net/ab1e5bfc17c7d.jpg.html
https://zapodaj.net/3f780d65427bc.jpg.html
 
 
potrzebny 

Wiek: 28
Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 116
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 06 Lip, 2019   

Kris96, witaj na forum. 😉 Moim zdaniem wszystko w porządku z Twoim sprzętem. Rozmiarowo w normie, jest kształtny długi, odpowiednio gruby. Ma dobre proporcje. Nie wypowiem się w imieniu kobiet, ale moim zdaniem wszystko gra i masz powód do dumy. :lol:

Słusznie zauważyłeś że są elementy nad którymi sam możesz popracować. Trzymam kciuki za poprawę sylwetki.😉
 
 
 
Kris96 

Dołączył: 06 Lip 2019
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 06 Lip, 2019   

potrzebny,

Witam :) Bardzo dziękuję za odpowiedź, nie ukrywam - dodała mi ciut wiary w siebie. Być może ponownie się zaprzyjaźnię z tym kolegą! ;)
Plan w tym roku jest taki, aby wrócić na rehabilitacje, stad gdy tylko kręgosłup nabierze choć odrobine elastyczności będę mógł pozwolić sobie na dozę szaleństwa na siłowni. Wszystko siedzi w głowie. Jest wiele ciekawych wątków na tym forum, z pewnością nie będzie to jedyny temat, na który się wypowiedziałem.

Pozdrawiam,
Ktoś :)
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
potrzebny 

Wiek: 28
Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 116
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 06 Lip, 2019   

Kris96, z tego co wiem, to w Twoim przypadku, nawet jeszcze podczas rehabilitacji super wyjściem byłyby wizyty na basenie. Pływanie świetnie wpływa na kręgosłup, zwłaszcza pływanie na plecach, a w dodatku mocno spala kalorie. Polecam.😊
 
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 11 Lip, 2019   

Kris96, wszystko z nim ok nie masz co się martwić
 
 
sikora92 

Wiek: 31
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 198
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Czw 18 Lip, 2019   

Kris96, nie wiem jak wygląda twój sprzęt bo zdjęć już nie ma, ale uważam że nie powinieneś właśnie sugerować się wyglądem czy wielkością swojego penisa aby czuć się bardziej dowartościowany. Penis penisowi nie równy i ilu mężczyzn tyle penisow. Każdy pewnie ma coś w sobie :)
_________________
sikora92
 
 
miro123 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 193
Skąd: krk
Wysłany: Czw 18 Lip, 2019   

Kris96, nie ma ziomka to chyba nie odświeży zdjęć
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group