Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     ćwiczenie na utrzymanie wzwodu
Autor Wiadomość
jurek8887

Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 5
Wysłany: Wto 09 Sty, 2007   ćwiczenie na utrzymanie wzwodu

witam. czy ktoś ma w tym temacie doświadczenie. mam czasami problemy z utrzymanie wzwodu ( stoi tak na 80%). Czy ktoś ma podobny problem i czy sa jakieś działające w tym temacie ćwiczenia. pozdrawiam
 
 
Gość

Wysłany: Sro 10 Sty, 2007   

Z tego co wiem polecic tu mozna wszelkie cwiczenia miesnia PC. Znajdziesz je w ebooku i wszedzie w internecie. Powodzenia.
 
 
Vassil

Wiek: 37
Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 158
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 03 Kwi, 2007   

Najlepiej położyć się na plecach i ściągać skórkę na penisie w dół czyli do podstawy, tak by żołądź był na wierzchu. Sukces gwarantowany!!!
_________________
Vassil
 
 
penis.com.pl
masturbator
potencja

Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 5
Wysłany: Sob 21 Kwi, 2007   

Problem z potencja.
Czasami stres brak snu wplywaja nie korzystnie na potencje. papierosy i wodeczka czy piwko rowniez
Np dochodzi do erekcji ale po chwili staje sie on miekki. TO mzoe byc od papierosow poniewaz powoduja to ze zastawki sie nie domykaja i krew odplywa
Co poradzic?
Mniej pali wiecej spacerowac, starac sie nie stresowac
Duzy problemczesto stanowi psychika Strach przed czyms
Warto wejsc nastrone www.skleptop.pl nawet nie ze wzgledu nazakupy ale po to zeby przeczytac jak dziala meski organ i od czego zalezy czy jest duzy czy nie. Zreszta ten preparat jest bardzo dobry wiec jezeli ktos ma jakies problemy ze wzwodem polecam go serdecznie Ponadto on powieksza enisa do 30% Zreszta tam wszytsko mzona przeczytac
 
 
marekwppl 

Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: Sieradz
Wysłany: Sob 26 Maj, 2007   

a czy ktoś wie jak należy się odżywiać żeby zwiększyć potencje. co należy jeść a co nie. słyszałem ze po pomidorach zwiększa się??? a jak pije się dużo mleka??
 
 
lemur013 

Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 23 Cze, 2007   

czy ktoś jest jeszce na tym forum? jak tak piszcie !
prubowałem jak mówił vassil ali mi to nic nie daje
jak ktoś zna jakiś sposób na utrzymanie penisa w stanie wiotkim piszcie plis :?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group