Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     obrzezanie!! Ważne pytanie
Autor Wiadomość
dziadek

Dołączył: 21 Lis 2005
Posty: 7
Wysłany: Wto 09 Sty, 2007   obrzezanie!! Ważne pytanie

Czy jak się obrzeza penisa to skóry na żołędziu w ogóle nie ma?? Czy jest obrzezanie jakieś częściowe? Czy tak potem z żołędziem na wierzchu nie jest jakoś dziwnie w portkach? Jak na to laski w ogóle patrzą? Ja do końca podczas erekcji nie mogę zsunąć skórki, albo jest to duży trud dla mnie. Jest coś takiego jak jakieś obrzezanie w małym stopniu?
 
 
rafix86

Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 6
Wysłany: Wto 09 Sty, 2007   

częsciowego obrzezania nie ma ale jest podcinanie wiązadła. jezeli naplet schodzi ale tylko częściowo. Tobie bym jednak polecał obrzezanie, tylko zadbaj o dobrego chirurga. a co do odczuc to nie doradze bo nie mam takiego problemu. 3m sie
 
 
dziadek

Dołączył: 21 Lis 2005
Posty: 7
Wysłany: Sro 10 Sty, 2007   

tzn więzadło miałem już podcięte, ale moim zdaniem problem tkwi w tym, że żołądź podczas erekcji nie chce wyjść do końca ze skóry albo podczas mocniejszego napięcia normalnie czuję jakby rozrywał skórę. To jest mała stulejka pewnie, ale dziwnie tak z żołędziem na wierchu będzie chodzić 24 na dobę. Można jakoś rozszerzyć tą skórkę??
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Adamus-3005
[Usunięty]

Wysłany: Sro 10 Sty, 2007   

dziadek napisał/a:
... Można jakoś rozszerzyć tą skórkę??


Można. Skóra jest najbardziej elastyczną i rozciągliwą tkanką ciała ludzkiego. Proponuję rozciąganie w stanie spoczynku. Nakleży wsunąć pod napletek dwa palce (mogą być małe) i zwykłe rozciąganie. Można jeszcze innymi technikami - już kiedyś opisywałem ten temat (chyba w 2005 roku).

A jeśli chodzi o obrzezanie - kwestia przyzwyczajenia - nie przeszkadza w niczym. A partnerka nie zwróci uwagi. Są natomiast kobiety, które preferują obrzezanych partnerów.
 
 
muchomorek 


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 229
Skąd: clikash?
Wysłany: Czw 11 Sty, 2007   

Fuck off madafaka spamers!!!!!! :evil: :evil: :evil: Z góry przepraszam.
 
 
stal

Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 3
Wysłany: Pią 12 Sty, 2007   

a ja mam pytanie z obrazeniami skory na stulejce tzn czesto m isie zrasta a pozniej skora peka np gdy penis staje.To z tym problemem do ktorego lekarza msuze sie wybrac?? urolog czy dermatolog??
 
 
sebaXseba

Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 6
Wysłany: Sob 13 Sty, 2007   

stal napisał/a:
... do ktorego lekarza msuze sie wybrac?? urolog czy dermatolog??


jezeli dobrze cie zrozumialem to musisz isc do dermatologa bo to z urologiem nic nie ma wspolnego (jezeli dobrze zrozumialem twoj problem
 
 
Arek13

Dołączył: 25 Sty 2007
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 25 Sty, 2007   

stal napisał/a:
a ja mam pytanie z obrazeniami skory na stulejce tzn czesto m isie zrasta a pozniej skora peka np gdy penis staje.To z tym problemem do ktorego lekarza msuze sie wybrac?? urolog czy dermatolog??

To tzw zrastanie napletka idz do urologa
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group