Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jakieś niedobre coś na penisie (foto)
Autor Wiadomość
arek28

Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 3
Wysłany: Nie 07 Sty, 2007   Jakieś niedobre coś na penisie (foto)

Słuchajcie, mam problem
Wyglada to tak
http://img391.imageshack....=biednieat1.jpg

Po ostatnim seksie zrobiły mi się takie czerwone plamki i ogólnie boli to troche. Dodam ze problemy z dziewczyna mamy juz od dawna. Wczesniej nawet bylem u lakarza ale nic nie stwierdził...

Ginekolog do ktorej chodzi dziewczyna tez nic nie stwierdzil, zadnych chorob widocznych czy cos. Ogolnie jest tak, ze po seksie mam natarty penis i nie nadaje sie do uzytku. Tzn mozemy robic seks tylko raz na tydzien. Po tym wyglada jakby walczyl na wojnie i musi minac tydzien zeby znow był uzyteczny.

Dermatolog/Wenerolog po ogledzinach stwierdziła ze ogolnie członek nie jest chory tylko jest mechanicznie poobcierany i zeby mu robic okłady.
 
 
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 13 Sty, 2007   

No i myślę, że pani doktor miała rację... Ewidentnie masz poobcierany naskórek żołędzi - dostają się tam bakterie i robi się taki właśnie stan zapalny.

Przyczyn mogę dostrzec dwie: albo twoja dziewczyna ma zbyt suchą pochwę (bo np. w momencie stosunku nie jest jeszcze dośc podniecona i przez to zbyt sucha, bądź też po prostu ma problemy z dostatecznym nawilżeniem - czasem tak bywa) albo po prostu jedziesz zbyt ostro :wink:

Jesli to pierwszy przypadek to doradzam stosowanie dodatkowego nawilżenia, np. specjalnych lubrykantów firmy Durex czy innych dostepnych w aptekach i w hipermarketach. Jeśli to ten drugi problem, no to cóż... wyhamuj trochę :wink: Albo do ostrych numerków zakładaj prezerwatywę (najlepiej taką nawilżaną).
 
 
arek28

Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 3
Wysłany: Sob 13 Sty, 2007   

Dzieki za odpowiedz.

Uzywamy żelu Durex, a wczesniej uzywalismy KY Jelly - własnie aby zapewnic odpowiedni slizg. Jesli chodzi o ostrą jazdę to nie wydaje mi się żeby to były jakieś rajdy Paryż-Dakar, więc tą hipotezę bym odrzucił.

Żel zapewnia poślizg na zewnątrz, ale moze to jest tak ze nie ma go w środku i tam wystepuje otarcie;(

W kazdym razie lekarz przepisał na wszelki wypadek lek Macmiror i standardową maść Clotrimazol. Na razie tego uzywamy. Nie sadze by to byla jakas choroba bo trwa to własciwie od poczatku a lekarze nie widza objawow choroby.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Dariob5

Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 5
Wysłany: Czw 01 Lut, 2007   Dot.

Proponuję XIII Księg ę Pana Tadeusza (penisa nacierał sadłem).Ja proponuje np oliwkę dla dzieci!
 
 
gorob 

Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 12
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: Sob 24 Mar, 2007   

UFFF . WIDZĘ ZE NIE TYLKO JA MAM TAKI PROBLEM...DZIĘKI KOLEGO ZA ZAMIESZCZENIE TEGO POSTA
_________________
:) najważniejsze to higiena :)
 
 
tomaszek24

Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 29
Wysłany: Nie 25 Mar, 2007   

Witam.

Kolego z tego co widac jest to najpospolitsza opryszczka narządów płciowych. Nie jest to za bardzo grozne i łatwo można sobie z tym poradzic. MIalem z żoną ten sam problem. Otóż opryszczka narządów plciowych jest powodowana przez ten sam wirus co opryszczka wargowa. Człowiek raz zarażony jest nosicielem wirusa przez całe życie, choc niekoniecznie choroba może się uaktywnic. Najprostszy sposób - domiejscowo maśc na opryszczkę - VRATIZOLIN lub inna i niestety konieczna będzie kuracja antywirusowa - idz do lekarza niech przypisze ci lek o nazwie HEVIRAN - niedrogi i skuteczny. Kurację przechodzą obydwaj partnerzy. Po kuracji masz spokój na jakis czas. Ja tak mialem i przez dwa lata nie pojawiło się nic. Jeśli sie powtórzy - kurację robicie jeszcze raz. Moj penis wyglądał identycznie jak twoj. Nie przejmuj sie - będzie dobrze, jak cos to na PW zapraszam.


PS Zanim blizny się nie zagoją powstrzymajcie się od współżycia - w trakcie kuracji stosuj koniecznie gumkę - wiem to nie jest fajne ale na prawdę pomaga...
 
 
karol1580

Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 1
Wysłany: Sro 28 Mar, 2007   

Mniej konia walic :D pomoze na stówe :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group