Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     kto tyle ma?
Autor Wiadomość
malapalka

Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 114
Wysłany: Sro 03 Sty, 2007   kto tyle ma?

kurde no mam na tym punkcie zajebiste kompleksy i mnie to wkur..a juz! Mam w zwodzie 15 cm a w obwodzie 11 cm i kurde on jest nie dosc ze maly to jeszcze cienki nie wspominajac juz jaki maly jest w stanie spoczynku :( mam 16 lat i chyba juz nie urosnie??? TAKA MOJA PROSBA DO WAS ABY MNIE TROCHE PODBUDOWAC! KTO MA IDENTYCZNIE TYLE SAMO CO JA NIECH PISZE! Jesli ktos ma wiecej niech nie pisze! i napiszcie moze ktos pamieta jak mial 16 lat i czy mu potem urosl jeszcze? z gory dzieki pozdro
 
 
lumfr 

Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 65
Skąd: Marek
Wysłany: Sro 03 Sty, 2007   

kolejna prowokacja .... ja mam 14.5 cm i 12.5 w obwodzie ... twoja jak i moja pala to norma
 
 
aartii
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Sty, 2007   Re: kto tyle ma?

malapalka napisał/a:
Mam w zwodzie 15 cm a w obwodzie 11 cm (...) KTO MA IDENTYCZNIE TYLE SAMO CO JA NIECH PISZE!

Ja. I ani trochę mi to nie przeszkadza. Mam 18 lat.
malapalka napisał/a:
i napiszcie moze ktos pamieta jak mial 16 lat i czy mu potem urosl jeszcze? z gory dzieki pozdro

Raczej już nie powineneś liczyć na wzrost penisa, chociaż to oczywiście zależy od sposobu Twojego rozwoju. Jednakowoż nie jest to powód do zmartwienia, ponieważ Twoje wymiary są prawidłowe.
 
 
penis.com.pl
andropenis
malapalka

Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 114
Wysłany: Czw 04 Sty, 2007   

jakie prawidlowe obwod 11 cm to minimalna szerokosc w tej niby "normie" wiec lipa :(
 
 
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 04 Sty, 2007   Re: kto tyle ma?

aartii napisał/a:
malapalka napisał/a:
Mam w zwodzie 15 cm a w obwodzie 11 cm (...) KTO MA IDENTYCZNIE TYLE SAMO CO JA NIECH PISZE!

Ja. I ani trochę mi to nie przeszkadza. Mam 18 lat.
malapalka napisał/a:
i napiszcie moze ktos pamieta jak mial 16 lat i czy mu potem urosl jeszcze? z gory dzieki pozdro

Raczej już nie powineneś liczyć na wzrost penisa, chociaż to oczywiście zależy od sposobu Twojego rozwoju. Jednakowoż nie jest to powód do zmartwienia, ponieważ Twoje wymiary są prawidłowe.


aartii mówisz że jest ok?a miałeś już jakąś partnerkę?było jej dobrze?masz foto w galerii?
_________________
Ani smutku ani łez moje życie jest the best :)
 
 
aartii
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Sty, 2007   Re: kto tyle ma?

Strikerx napisał/a:
aartii mówisz że jest ok?a miałeś już jakąś partnerkę?było jej dobrze?masz foto w galerii?

Według mnie jest ok. Nie mam partnerki, bo jestem gejem. Nie mam fotki w galerii. Pozdrawiam.
 
 
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 04 Sty, 2007   odp

aaaaaa no to na moje to trochę zmienia jednak postać rzeczy co do penisa...
_________________
Ani smutku ani łez moje życie jest the best :)
 
 
malapalka

Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 114
Wysłany: Czw 04 Sty, 2007   

no to wychodzi na to ze tylko ja mam takiego malego k...!!! to sie zalamalem
 
 
skywalker 


Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 663
Skąd: Zasiedmiogórogród
Wysłany: Czw 04 Sty, 2007   

http://www.penis.com.pl/forum/viewtopic.php?t=1054
Liczył już ktoś ile takich tematów jest na tym forum? Niektórzy nie umieją szukać , innym sie nie chce a jeszcze inni nie umieją czytać... A to wynika z "czytania" napisów na murach typu "HWDP" czy "szkoła óczy i wyhowóje" stąd brak kultury u niektórych... to smutne...
_________________
"I gotta girl in Paris I gotta girl in Rome
I even gotta girl in the Vatican Dome
I gotta girl right here I gotta girl right there
and I gotta girlfriend everywhere"
 
 
malapalka

Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 114
Wysłany: Czw 04 Sty, 2007   

spoko dzieki za ten temacik nie zauwazylem go a przegladalem praktycznie cale forum bo k... mam takie kompleksy na temat mojego malego ze sie zalamuje z dnia na dzien gdy pomysle ze niedlug ose bede ruchal... ehh oby zgrubial choc troche!
 
 
raaphael 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 49
Skąd: Tarnowitz
Wysłany: Pon 19 Maj, 2008   

chopek masz dopiero 16 lat, napewno jeszce Ci urośnie, a poza tym nie masz się czym przejmować, bo pena masz w maire duzego pzdr
_________________
Usuń ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem wyzwanie....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group