Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     pomocy poważny problem
Autor Wiadomość
peja100

Dołączył: 01 Sty 2007
Posty: 11
Wysłany: Wto 02 Sty, 2007   pomocy poważny problem

gdy uprawiam z dziewczyna sek i mam wytrysk to przed i w czasie wytrysku lewe jadro ucieka pod gore w strone penisa nie wisi już tylko jest napiete czy to coos poważnego aha mój penis przypomina banana czy można to jakos zmienic
 
 
kocurek 


Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Wto 02 Sty, 2007   

banana [lubię te owoce, podkreślam, że chodzi mi o owoc :P ]. jest wygięty w górę czy w dół? a co do jądra to pierwszy raz słyszę o czymś takim. może masz skurcz nasieniowodu i dlatego ci się podnosi, ale jeżeli boisz się, że to coś poważnego to idź do lekarza.
 
 
aartii
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Sty, 2007   Re: pomocy poważny problem

peja100 napisał/a:
gdy uprawiam z dziewczyna sek i mam wytrysk to przed i w czasie wytrysku lewe jadro ucieka pod gore w strone penisa nie wisi już tylko jest napiete czy to coos poważnego

Nie wydaje mi się to niczym poważnym, choć dziwne jest, że ucieka tylko jedno jądro.
peja100 napisał/a:
aha mój penis przypomina banana czy można to jakos zmienic

Można, ale tylko operacyjnie. Co chyba nie jest konieczne, wziąwszy pod uwagę, że bez przeszkód uprawiasz seks.

Pozdrawiam.
 
 
penis.com.pl
viamax
Adamus-3005
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Sty, 2007   

peja100 napisał/a:
lewe jadro ucieka pod gore ...mój penis przypomina banana czy można to jakos zmienic


Nie wiem czy powinienem odpowiadać... - już kiedyś obszerniej pisałem na ten temat - być może mój post już wygasł (jak większość z 2005r)...

Jeżeli chodzi o jądro - asymetria jest naturalnym zjawiskiem w przyrodzie: różny kolor tęczówek, lewe ucho większe, prawa kość policzkowa bardziej wystająca, lewy nasieniowód krótszy... Podczas skurczów ejakulacyjnych mogą się unieść oba jądra, jedno albo wcale - nie ma znaczenia. Ważne, żeby działały prawidłowo - z tego co opisałeś chyba działają. (a przy okazji nie masz problemu, że jedno jest wyżej a drugie niżej? - to też jest normalne - standard)

Jeśli zaś chodzi o wygięcie - owszem można to poprawić operacyjnie, tylko po co? Są wygięcia w górę, w dół, w bok... (ile tego widać na filmach...) i raczej nikomu to nie przeszkadza - oczywiście są wyjątki i wtedy zalecany jest zabieg hirurgiczny. Ale jak opisałeś, nie przeszkadza w stosunku, więc nie ma problemu. Niewielkie wygięcie można wytrenować i jest to korzystniejsze, bo nieinwazyjne. Cały dowcip polega na zrozumieniu budowy penisa... I tu wszystkie materiały ogólnodostępne zwykle są niekompletne... Otóż ciała jamiste są w oplocie włókien ścięgnowych (o których prawie nigdzie się nie pisze) i to właśnie ten oplot nadaje kształt... Jak wiadomo wszystkie ścięgna są podatne na rozciąganie i można je wydłużyć poprzez systematyczny trening. W przypadku penisa jest to utrudnione - musi być usztywniony, a nie można przesadzić, żeby nie naderwać ścięgna, bo wtedy oprócz ostrego bólu można nabawić się tzw. złamania penisa - skrzywienbie w przeciwną stronę bąć nawet skręcenie. Wtedy już tylko nóż...

Pozostawiam do przemyślenia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group