Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     POMOCY PROSZE !
Autor Wiadomość
szalaput

Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 5
Wysłany: Nie 31 Gru, 2006   POMOCY PROSZE !

Witam mam 17 lat i nigdy wcześniej nie miałem problemów z penisem. Dawno temu zauważyłem ze na moim panisie od dołu do góry przy głównej żyle gdzie płynie krew pojawiła się taka cienka biała żyłka przypominająca cieniutką strunę od gitary. Żyłka ta jest pod skórą i mogę ją trochę przesuwać. Myślę ze pojawiła się ona od nadmiernej masturbacji... :/ gdy byłem młodszy jakieś 2 lata temu robiłem to bardzo często i tak to się właśnie zaczęło... Od pewnego czasu zauważyłem że żyłka znika gdy nie uprawiam stosunków dosyć często jak robię to np: 1 raz na 2 tygodnie to wszystko jest ok ale gdy robie to ze 3 razy w tygodniu albo gdy zabawiam się z partnerką dosyć długo, żyłka znowu się pojawia. POMOCY !!! jak ją zlikwidować ? jak sobie z tym poradzić BŁAGAM POMOCY!!! czekam na odpowiedzi.

ps. nie za bardzo chce mi się iść do lekarza (wstydzę się) :/
ps2. żyłka pojawia się tylko podczas erekcji w stanie spoczynku nie ma jej, znika, przepada.
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Nie 31 Gru, 2006   

boli Cie ona?moj chopak kiedys miał cos takiego ale nam to nie przeszkadzało a żyły na penisie to chyba normalna sprawa wiec wydaje mi sie że nie ma sie czym przejmowac!!!
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
szalaput

Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 5
Wysłany: Nie 31 Gru, 2006   

właśnie nie boli przy stosunkach też nie przeszkadza ale czuje dyskomfort nieestetycznie to wygląda nie wiem co to za żyłka z pewnością przez nią nie płynie krew ani nic innego:) HELP ;]
 
 
penis.com.pl
viamax
szalaput

Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 5
Wysłany: Wto 02 Sty, 2007   

Błagam niech mi ktoś pomoże .... czekam na odpowiedzi !!!!!!! :cry:
 
 
kocurek 


Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Wto 02 Sty, 2007   

szalaput napisał/a:
Błagam niech mi ktoś pomoże .... czekam na odpowiedzi !!!!!!! :cry:


wiesz nawet jeżeli nie płynie przez nią krew [to wtedy na bank nie jest to żyła] to może jakiś płyn limfatyczny lub coś, a może to jest przebarwienie skórne, które ukazuje się w trakcie erekcji. jeżeli się tego tak boisz to przełam wstyd i pójdź do lekarza - załatwisz to szybko i pewnie
 
 
szalaput

Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 5
Wysłany: Sro 03 Sty, 2007   

Na pewno nie przebarwienie i nie jakiś płyn :) to jakaś żyłka nie jestem niedorozwinięty jak by to było przebarwienie to miał bym to tam gdzie słońce nie dochodzi :) POMOCY
 
 
Adamus-3005
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Sty, 2007   na moje oko

Witam!
Na moje oko to jest naderwane ścięgienko. Nie widziałem ale tak myślę - może prześlesz foto. Jeśli NAderwałeś sobie to ścięgienko już dawno, to z pewnością już przyrosło, tylko w sytuacji nadwerężenia będzie się pojawiać pod skórą. Nie musisz nic z tym robić, ale jak Ci to tak przeszkadza wizualnie, to poczekaj aż będziesz nieprzyzwoicie bogaty i zrobisz sobie drobny zabieg hirurgiczny, czego osobiście nie polecam, bo to zawsze ingerencja. Myślę, że powinieneś to zaakceptować i przestać się przejmować. Żadna panna tego nie zauważy, jeśli nie zwrócisz jej na to uwagi.

Na pocieszenie mogę tylko dodać, że powinieneś się cieszyć z tego, że to tylko jedno ścięgienko i to wzdłóżne. Wyobraź sobie sytuację naderwania kilku skośnych z oplotu ciał jamistych. Wtedy członek podczas wzwodu mógłby się skręcać... I co Ty na to?

Pozdrawiam.
 
 
szalaput

Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 5
Wysłany: Pią 05 Sty, 2007   

Wielkie dzieki o niebo lepiej juz :) hehehe ale wyobrazcie sobie taka sytuacje ide do lekarza ... :P i on mowi co Ci dolega pokazuje interes i co :P jajco nic nie widac to co mam se konia zwalic przy nim zeby wyskoczylo ?:P hahahah :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group