Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Powstrzymywanie wytrysku....
Autor Wiadomość
Home

Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 32
Skąd: z nienacka
Wysłany: Czw 28 Gru, 2006   Powstrzymywanie wytrysku....

Witam i pozdrawiam wszystkich, dawno nie pisalem :twisted: ale przejdzmy do rzeczy....

Otóz nurtuje mnie pytanie czy szkodliwe jest długie powstrzymywanie wytrysku? np. masturbujesz sie i juz masz finalizowac ale sie powstrzymujesz przestajac na chwile (moze minutke) przerwy i dalej i tak pare raz...

I czy masturbacja codzienna ma jakis wpływ na organizm? tzn.czy człowiek moze stać sie bezpłodny albo takie tam...

P.S. Czy macie jakies swoje sposoby na odmówienie swojemu wadzkowi pieszczot(masturbacji) :?:
 
 
alex1
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Gru, 2006   

Hmm niewydaje mi sie zeby miało to jakiś szkodliwy wpływ. Negatywny wpływ jest taki, że sie uzależniasz :]. Ja masturbowałem sie codziennie, ale od kilku miesiecy ograniczam sie i wale tak 2-3 razy w tygodniu. Pozdro
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Pią 29 Gru, 2006   

nie wiem po co powstrzymywac wytrysk??

nie wydaje mi sie to szkodliwe ale napewno uzależnia i trzeba sie kontrolowac

chlopaki radzili już w kilku mniejscach żeby pompki porobic to sie troche odechciewa
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
penis.com.pl
viamax
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Pią 29 Gru, 2006   

dokladnie... szkodliwe nie jest .. uzaleznia .. powstrzymywanie wytrysku bezsensowne, bynajmiej dla mnie .. zawsze mozesz wystrzelic odczekac z 20 min i zaczac od nowa :P
_________________
zawsze do usług ...
 
 
basmus2

Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 9
Wysłany: Pią 29 Gru, 2006   

ja tez tak czasem robie...bo za szybko dochodze :? . Jak mam dojsc w 20 sekund, to wole poczekac.... :)
 
 
aartii
[Usunięty]

Wysłany: Sob 30 Gru, 2006   

Otóż powstrzymywanie wytrysku jest szkodliwe, jeśli do niego ostatecznie w ogóle nie dochodzi. Wtedy coś się tam cofa i tak dalej, nie znam się na tym. Ale jeśli powstrzymujesz o 20 sekund to nic się nie stanie, chociaż skądinąd to daje całkiem przyjemne doznania, przynajmniej u mnie. Orgazm jest dłuższy, przyjemniejszy, a ciśnienie spermy większe.
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Sob 30 Gru, 2006   

zawsze sa dwie strony medalu ...
_________________
zawsze do usług ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group