Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     2 problemy
Autor Wiadomość
basmus2

Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 9
Wysłany: Czw 28 Gru, 2006   2 problemy

witam, mam 17 lat. Od jakiegos czasu zauwazylem jakis dziwny kolor na calej podstawie czlonka(na samym dole), bardzo ciemny. Nie wiem czy to jest normalne, widzialem to kilka razy gdzies na fotkach. Czy to cos powaznego?
Drugi problem to bol czlonka, lecz pojawia sie dopiero wtedy kiedy go dotkne. Gdzies indziej wyczytalem, ze to wystepuje z wzgledu zbyt czulego czlonka. Pomozecie?
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Pią 29 Gru, 2006   

wyczytales dobrze .. jesli chodzi o bol ..

a esli chodzi o to sciemnienie .. hmmm .. a myjesz sie mydlem caly ? :D nie no zart .. co do tego nie wiem :P
_________________
zawsze do usług ...
 
 
basmus2

Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 9
Wysłany: Pią 29 Gru, 2006   

A ten bol nie bedzie utrudniac pozniejszych relacji z moja kobieta? :D
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Sob 30 Gru, 2006   

moze miec .. dlatego musisz go hartowac :P
_________________
zawsze do usług ...
 
 
basmus2

Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 9
Wysłany: Sob 30 Gru, 2006   

harold mckee napisał/a:
moze miec .. dlatego musisz go hartowac :P

co masz na mysli mowiac hartowac? :D
 
 
aartii
[Usunięty]

Wysłany: Sob 30 Gru, 2006   

Witaj.
Jeśli chodzi o to przebarwienie - jeżeli jest to po prostu ciemniejsza skóra o regularnym gradiencie kolorów, to jest w porządku. Jeśli natomiast ma postać raczej plamy albo nieregularnego przebarwienia - dermatolog.
Co do bólu, na pewno nie jest zjawiskiem normalnym. W przypadku, gdy boli na przykłąd na skutek otarcia po masturbacji albo zbytniej eksploatacji, chyba jest to normalne. Ale jeśli boli stale, może Ci to przeszkadzać we współżyciu, jak mniemam. Pozdrawiam.
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Sob 30 Gru, 2006   

basmus2 napisał/a:
harold mckee napisał/a:
moze miec .. dlatego musisz go hartowac :P

co masz na mysli mowiac hartowac? :D


hmmm no .. nos np ze sciagnietym naptletkiem .. a majtkach .. albo bokserkach .. zeby sie obcieral :P
_________________
zawsze do usług ...
 
 
Piotrek87

Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 140
Wysłany: Sob 30 Gru, 2006   

harold mckee napisał/a:
basmus2 napisał/a:
harold mckee napisał/a:
moze miec .. dlatego musisz go hartowac :P

co masz na mysli mowiac hartowac? :D


hmmm no .. nos np ze sciagnietym naptletkiem .. a majtkach .. albo bokserkach .. zeby sie obcieral :P
ty to uskuteczniasz? ja bym och*jał niechybnie, poza tym napletek sam mi sie nasuwa jak nie mam wzwodu
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Sob 30 Gru, 2006   

nie ja tego nie uskuteczniam .. bo nie mam takiego problemu .. mowie to co napisali kiedys tutaj inni uzytkownicy na ten temat !
_________________
zawsze do usług ...
 
 
Piotrek87

Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 140
Wysłany: Wto 02 Sty, 2007   

ale nie zawsze ma to sens :lol: (podobnie jak spora część Twoich wypowiedzi, mam czasem wrażenie że po prostu dopisujesz się w każdegym możliwym temacie nawet jeśli nie masz nic do powiedzenia)
idąc Twoim tokiem rozumowania skoro nie mialeś takiej potrzeby to znaczy że masz wrazliwość żołędzi w normie. teraz odpowiedz sobie (ew nam), czy notoryczne ocieranie bielizny o ową żołądź nie sprawiałoby Ci dyskomortu? dalej, jeśli autor cierpi na nadwrazliwość, to co dopiero on musi odczuwać?
(a teraz pomyśl czy to co piszesz ma jakiś tam sens i jest konstruktywne...)
  
 
 
kocurek 


Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Wto 02 Sty, 2007   Re: 2 problemy

basmus2 napisał/a:
witam, mam 17 lat. Od jakiegos czasu zauwazylem jakis dziwny kolor na calej podstawie czlonka(na samym dole), bardzo ciemny. Nie wiem czy to jest normalne, widzialem to kilka razy gdzies na fotkach. Czy to cos powaznego?
Drugi problem to bol czlonka, lecz pojawia sie dopiero wtedy kiedy go dotkne. Gdzies indziej wyczytalem, ze to wystepuje z wzgledu zbyt czulego czlonka. Pomozecie?


to moze byc naturalne sciemnienie skory ale na twoim miejscu udalbym sie z tym do lekarza glownie z tym bolem a przy okazji mozesz spytac o przebarwienie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group