Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Pompka...czy warto??
Autor Wiadomość
marcin060685 

Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 40
Skąd: szczecin
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2007   

pompka to pompka. proznia to proznia.. te drogie zabawki maja dodatkowe mechanizmy z wibracjami zebyscie podczas pompowania dostali orgazmu. dodatkowo sa ladniejsze. moze maja ciut lepsze gruszki do wysysania powietrza.. jak ktos zarabia miiony to nei kupi sobie zegarka sharpa tylko jakis wypas za 10 000 zl.. ale i ten zegarek i tamten beda ta sama godzine pokazywaly.. wiec po co przeplacac ;) lepiej kupic tania pompke i krem do tego :) i oczywiscie gumki zeby bezpiecznie bzykac :D :lol:
_________________
marcin060685
 
 
Stawros 

Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 04 Paź, 2007   

Pompki działają ale nie u każdego mężczyzny. Zakres jakiejkolwiek efektywności mieści się w granicach od 60% do 70% mężczyzn. Zależy to też od wieku użytkownika pompki mianowicie im człowiek starszy tym szanse są mniejsze na szybki efekt. Ja stosuje pompkę od 6 miesięcy i efekt nie jest duży ale jest widoczny. Każy który się nie boi powinien spróbować.
 
 
roojek 

Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 27
Skąd: Rojno
Wysłany: Czw 06 Gru, 2007   

Efekt (nie twierdzę czy zły czy dobry) daje każda, ktora wywoła podciśnienie, nie ma innej możliwiści. Tylko potem musisz je regulować na wyczucie albo masz ciśneiniomierz. A ciśnieniomierz i tak służy do tego, zeby wyczuć "przy tym wskazaniu mnie cisło, a przy tym nie".
Ja pompowałem własnej roboty gratem i efekt lekki był, ale zaprzestałem, bo zmieniły mi się warunki mieszkaniowe i o regularności nie ma mowy. Ogólnie dziwne, ale się robi jakby czulszy. A pompowałem bardzo lekko
 
 
penis.com.pl
masturbator
lolovan1 

Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 3
Skąd: krakow
Wysłany: Czw 27 Gru, 2007   

witam chciałem sie zapytac czy sa jakies metody zeby powiekszyc penisa ale bez pompki??

lolovan1 :lol:
 
 
danger12 

Wiek: 34
Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 16
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 05 Sty, 2008   

sa. np cwiczenia.. co prawda żmudne ale daja efekty.. :) albo sa jescze przyżady które sie nosi i cwicza za nas :)
 
 
Oleczki 

Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 3
Skąd: Francja
Wysłany: Nie 27 Kwi, 2008   

[quote="lolovan1"]witam chciałem sie zapytac czy sa jakies metody zeby powiekszyc penisa ale bez pompki??

mozesz sobie wydluzyc do 4.5CM PO 9 mie to nie kit sprawdz stronke andropenis maja 99% czyli prawie kazdy mezczyzna i ten ekstender jest zalecany przez chirurgow nawet na prostowanie ja osobiscie nosze ten aparat po 9godz dziennie i mam wzrost ok 2.8cm
 
 
PITER666 

Wiek: 42
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 2
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: Wto 04 Lis, 2008   

Witam. No właśnie dużo ludzi chwali , mniej krytykuje. Ja na początku byłem zafascynowany rezultatami toy joya, potem już odsysałem powietrze żeby ciśnienie zwiększyć, bo mi było mało----aż penis wypełniał cały klosz , aż się nie dało chodzić później jak był w zwisie... Wszystko fajnie tyle że teraz skóra mi mocno ściemniała , ( 2 miesiące pompowania) przestałem pompować już 2 tyg , a kolor skóry się nie zmienia???? No i wątpliwości się robią ..... początkowo myślałem że to siniaki , ale to mocno ciemny odcień skóry..... Może ktoś z was miał podobne problemy????? Co do efektów , to jak na razie jest owszem większy z 18 cm w wzodzie na 19 i zostało jak na razie. Ale co z tego jak na ciemno zabarwiony,,,
 
 
PITER666 

Wiek: 42
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 2
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: Wto 04 Lis, 2008   

Właściwie to nigdy nie narzekałem na długość i grubość, po prostu ciekawość i w końcu się wkręcasz , bo właśnie te efekty są duże , tyle że te siniaki , przecholowałem chyba z cisnieniem. muszę się 19 nastką zadowolić.....
 
 
pikesol 

Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 7
Skąd: lublin
Wysłany: Sob 29 Lis, 2008   

Do ludzi którzy wierza w skuteczność pompki - jaką firmę możecie mi polecić? http://www.allegro.pl/ite...sza_pompka.html może być tooo?
 
 
karciarz 

Wiek: 44
Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 1
Skąd: Wawa
Wysłany: Sob 29 Lis, 2008   

ta aukcja jest z sex shopu http://intymnosc.pl/ nie raz się u nich zaopatrywałem i jestem za, nie mam do nich zastrzeżeń aczkolwiek mam zastrzeżenia co do skuteczności pompki 8)
 
 
jazda11 

Wiek: 37
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2
Skąd: lipa
Wysłany: Sob 11 Kwi, 2009   

Prosze o pomoc !!! kupilem pompke i pompuje juz 3 dni,ale nie mam zielonego pojecia do jakiego momentu pompowac,ten koles od ktorego kupilem niechce mi odp,szmata,ostatnia szansa na tym forum,po 1 wyskoczyly mi na penisie czerwone kropki to chyba pod skorne pekniecia zylek , po 2 moj grzyb tez sie zrobil w jednym miejscu siny,prosze pomozcie mi dowiedziec sie jak z tego korzystac ile razy dziennie,do jakiego momentu pompowac,po ile minut,i jeszce jedno czy jak pompuje do danego momentu u mnie pokazuje na wskazniku 10 i jak spada cisnienie to dopompowywac do 10 czy poczekac jak spadnie do minimum i jeszce raz do 10 napompowac ? licze na was pzdr
 
 
potency 


Dołączył: 01 Cze 2008
Posty: 25
Skąd: Włoszczowa
Wysłany: Czw 23 Kwi, 2009   

Pompka moze byc niezlym urozmaiceniem gry wstepnej, warto dla samego zobaczenia zdziwka kobiety po takim 10minutowym pompowaniu.
 
 
przemko110 

Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 12
Skąd: Zielona Gora
Wysłany: Pon 27 Kwi, 2009   

Do jazda 11

Opis jak używac pompki powinien byc na stronie producenta na której kupiłes pomke, no chyba że kupiłeś ją na ryneczku
_________________
Powiekszanie penisa

Przedwczesna ejakulacja
 
 
penis.com.pl
bathmate
arturbmx 

Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Pon 05 Lip, 2010   To działa

Witam! Jezeli ktos ma wątpliwości co do działania i efektów używania pompki to ja mogę je natychmiast rozwiać i zarazem bardzo nakłaniam do jej stosowania. Zakupiłem pompkę w jednym ze sklepów internetowych, za ok 100zł (super trafnie wydana kasa;)) i stosowałem ją od 2 miesięcy razem z jednym z ćwiczeń na powiększanie penisa tj. rozciąganie w stanie spoczynku. Zacząłem od używania pompki 2 razy dziennie po 15 min, po każdej sesji warto założyć pierścień uciskowy u nasady penisa, co powstrzymuje krew przed szybkim odpłynięciem (na prawdę widok po pompowaniu jest nieziemski, penis jak u wieloryba :D ) + co wieczór rozciąganie 4 serie po 4 strony x 10 sek na każdą tak jak jest napisane w ćwiczeniach zamieszczonych na stronie. Co do efektów, szczerze mówiąc są oszałamiające! Prowadzę dziennki ćwiczeń, wszystko skrupulatnie zapisuję i pierwszy przyrost pojawił sie juz po 4 dniach stosowania - jakies 5mm, oczywiście myślałem, ze to poprostu spuchnięty penis od pompowania ale stosujac dalej przyrost powiekszał sie i powiekszał przy tym stając sie grubszy (pomiary zawsze wykonywalem tylko wieczorem, gdy pewnis nie był bezpośrednio po wpływie pompowania). Po miesiącu stosowania zaczynając od w wzwodzie: dł: 15cm, obw: 14,5cm, w spoczynku: dł:10,1,obw:11 doszedłem do 16,5, obwód 16 w wzwodzie. Na dzień dzisiejszy pompka leży w szafie a penis ma 17,5 co przede wszystkim mi osobiście w zupełności wystarcza i mojej idealnej kobiecie;) Podsumowując, nie słuchajcie tych którzy mówią, ze to nie działa, bo z tego wynika, że albo nigdy nie próbowali albo źle używali! nie zniechęcajcie sie! pompujcie i rozciągajcie! Marzenia sie spełniają! pozdrawiam!
 
 
marion29 

Wiek: 48
Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Pon 20 Wrz, 2010   

Dobra rada
jak wam sie zjedzie stara pompka należy kupić w samochodowym zaworek zwrotny kawałek wężyka paliwowego i zwykła duża strzykawka do odsysania
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group