Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Różnice w wielkości penisów - trzon penisa
Autor Wiadomość
adi87 

Dołączył: 03 Gru 2016
Posty: 18
Skąd: Czestochowa
Wysłany: Wto 01 Sty, 2019   Różnice w wielkości penisów - trzon penisa

Witam forumowiczów i forumowiczki :)

Tak ostatnio napadał mnie taka dygresja, skąd tak naprawdę wynikają różnice w rozmiarach penisów. Przeglądając to forum i zdjęcia zamieszczone od innych użytkowników dochodzę do wniosku że wynika to chyba jedynie z długości trzonu penisa, bo żołądź penisa Panowie mają raczej podobnej wielkości czyli około 4 cm. Poniżej zamieszczam zdjęcia podglądowe mojego penisa:

zdjecie1
zdjecie2
zdjecie3
zdjecie4

W moim przypadku długość całego penisa wynosi jakieś 14 cm a sam trzon 10 cm. Panowie, którzy wstawili zdjęcia z miarką mając penisa długości 18-19 cm, ich trzon ma mniej więcej tyle co mój cały penis 14-15 cm no i jeszcze żołądź, która jak w przypadku krótszych penisów jak mój ma też 4 cm... Nie wiem jak to jest u pozostałych, zgadzacie się z tymi wnioskami? :)
 
 
exhibi37 

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 35
Skąd: z Nienacka
Wysłany: Sro 02 Sty, 2019   

adi87 napisał/a:
Panowie, którzy wstawili zdjęcia z miarką mając penisa długości 18-19 cm....


Z ciekawości, to ilu takich zdjęć się doliczyłeś?
 
 
adi87 

Dołączył: 03 Gru 2016
Posty: 18
Skąd: Czestochowa
Wysłany: Sro 02 Sty, 2019   

exhibi37
Kompletnie wykluczając tu osoby wychwalające się pól metrową pała a nie mające odwagi wystawić zdjęcia (czyli większość osób tutaj niestety), no to powiem Ci ze w dziale "Cwiczenia" jest parę naprawdę autentycznych zdjęć, do tego dochodzą zdjęcia gdzie autorzy zazwyczaj próbowali sobie podciągnąć wynik o przysłowiowy centymetr co nie zmiana faktu że mieli duże penisy. Sam widziałem kilka zdjęć z miarką na portalu zbiornik.com gdzie mają bez dociskania 20 cm, pomimo że ciężko mi to sobie wyobrazić jakbym stanął obok to wyglądałbym jak kilku letni chłopiec z siusiaczkiem, bo tacy mają więcej w całkowitym opadzie niż ja w pełnym wzwodzie. W ogóle mam wrażenie jakby na zbiorniku średnia była co najmniej 18 cm choć nie wiem z czego to wynika bo przecież podobno średnia to 13.7 cm to jakoś czuje się bardzo mały.
 
 
penis.com.pl
andropenis
Koliber94 

Wiek: 30
Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 172
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 02 Sty, 2019   

adi87, Dla mnie te 20 cm to też już jest ciężko wyobrazić sobie. I tak jak piszesz, taki normalny penis przy nich to jak by maluch przy polonezie :wink: Choć z drugiej strony rozumiem, że jak ktos ma tak dużego to lubi się nim chwalić. A co do tych co się przechwalają, to wiadomo, że krowa która dużo ryczy mało mleka daje. Nie bez przyczyny nie chcą udokumentować tego fotograficznie.
Dla mnie twój penis jest jak najbardziej ok i uważam, że nie powinieneś mieć kompleksów w wyglądzie jak i rozmiarowo. Tak jest, że natura jednemu dała mniej a drugiemu więcej. Ważne, że jesteśmy w średniej. Bo z drugiej strony nie uważasz, że te bardzo duże okazy nosić w spodniach to tez jest nie wygodne? Ciekawe czy tacy posiadacze mają jakiś dyskomfort być właścicielami takich penisów?
 
 
adi87 

Dołączył: 03 Gru 2016
Posty: 18
Skąd: Czestochowa
Wysłany: Nie 06 Sty, 2019   

Koliber94,

Zapewne masz rację, że jest to mniej wygodnie co nie zmienia faktu że każdy z takim rozmiarem mocno przeciętnym chciałby sobie dodać mimo wszystko kilka cm :D
 
 
Koliber94 

Wiek: 30
Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 172
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 06 Sty, 2019   

adi87,
Wiadomo, że jakby każdy mógł to by sobie dodał kilka centymetrów, żeby mieć bardziej okazałego :) Tylko wiesz dla jednego przeciętny to 10, a dla drugiego 18 ;)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 08 Sty, 2019   

adi87, jest rozwiązanie znajdź postronną osobę która zrobi pomiar, nie będziesz miał wpływu na wynik :)
 
 
adi87 

Dołączył: 03 Gru 2016
Posty: 18
Skąd: Czestochowa
Wysłany: Nie 13 Sty, 2019   

onesa
Hehe dobre :D Osoba postronna mierzyła (wyszło 14 cm), tylko problem w tym, że kobiety raczej nie mają za dużego pojęcia jak prawidłowo się mierzy penisa :D No przynajmniej większość... :mrgreen:
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 14 Sty, 2019   

No to poinstruuj lub wydrukuj jakaś instrukcje będzie łatwiej :D
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 17 Sty, 2019   

adi87, kobiety na oko wiedzą ile facet ma :D hehe
 
 
adi87 

Dołączył: 03 Gru 2016
Posty: 18
Skąd: Czestochowa
Wysłany: Czw 17 Sty, 2019   

zbychwawawa
Na oko to podobno chłop w szpitalu zmarł :D
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 18 Sty, 2019   

oj tam nie mamy centymetra w oku :P
 
 
Czuly91 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Wrz 2018
Posty: 91
Skąd: Ruciane-Nida
Wysłany: Pią 18 Sty, 2019   

gadanie takie :D z racji tego, ze dziennie po kilkadziesiąt razy używam miary z racji swojej pracy, to jestem w stanie prawie z 0,5 cm dokładnością ocenić wymiar od 1 do 20 cm :D także "na oko" też czasem się da coś powiedzieć :D

Co do wielkości penisa... cóż, moja partnerka mówi, że w pełni ją zadowala, jest dość gruby, przez co zawsze dobrze go czuje, poza tym uprawiając seks w niektórych pozycjach sięgam do końca jej fizycznych możliwości, więc na długość chyba też jest wystarczający. Oczywiście, ja chciałbym te 2-3 cm więcej, gdyż na pewno daje to sporo pewności siebie no ale... jak się nie ma co się lubi :D
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
zwirek0074 

Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 63
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 18 Sty, 2019   Re: Różnice w wielkości penisów - trzon penisa

adi87 napisał/a:
Witam forumowiczów i forumowiczki :)

Tak ostatnio napadał mnie taka dygresja, skąd tak naprawdę wynikają różnice w rozmiarach penisów. Przeglądając to forum i zdjęcia zamieszczone od innych użytkowników dochodzę do wniosku że wynika to chyba jedynie z długości trzonu penisa, bo żołądź penisa Panowie mają raczej podobnej wielkości czyli około 4 cm. Poniżej zamieszczam zdjęcia podglądowe mojego penisa:


W moim przypadku długość całego penisa wynosi jakieś 14 cm a sam trzon 10 cm. Panowie, którzy wstawili zdjęcia z miarką mając penisa długości 18-19 cm, ich trzon ma mniej więcej tyle co mój cały penis 14-15 cm no i jeszcze żołądź, która jak w przypadku krótszych penisów jak mój ma też 4 cm... Nie wiem jak to jest u pozostałych, zgadzacie się z tymi wnioskami? :)


Moja żołądź tez 4 cm, wiekszosc chyba ma podobna, tylko faktycznie długościa trzonu sie roznia
 
 
radek0909 


Wiek: 37
Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 39
Skąd: Poznan
Wysłany: Nie 27 Paź, 2019   

Ja z racji wykonywanego zawodu niedawno poszedłem sie kąpać z najlepszym kolegą do tzw odkrytego prysznica. Mam 181cm a kolega 165cm. Gdy zdjeliśmy bielizne poczułem sie jak chłopiec. Jego penis w spoczynku był o wiele grubszy niz moj w zwodzie. Moze nie był długi ale grubosc Mnie zamurowała. Po dłuzszej rozmowie wyznał ze od zawsze mial problemy z kobietami ze wzgledu na grubosć
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group