Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problem ze spermą
Autor Wiadomość
młodyy94 

Wiek: 29
Dołączył: 16 Gru 2018
Posty: 2
Skąd: wlkp
Wysłany: Nie 16 Gru, 2018   Problem ze spermą

Witam. Jestem tu nowy. Szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, które nie daje mi spokoju a mianowicie od dłuższego czasu w mojej spermie pojawiły się tak jak by żółte galaretowate grudki gdy zachowuje wstrzemięźliwość od seksu czy masturbacji jest ich znacznie więcej byłem z tym u lekarza przeprowadził badanie usg i stwierdził że nie ma żadnych niepokojących zmian czytałem o tym w internecie i chyba do końca nie jest to normalne
miał może ktoś podobny problem jeśli tak to jak sobie z tym poradziliście
sorki za błędy ortograficzne :wink:
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Nie 16 Gru, 2018   

A konkretnie po ilu dniach abstynencji te grudki się pojawiają? Ja u siebie też takie zaobserwowałem kiedyś, ale abstynencja trwała wtedy przynajmniej 2 tygodnie. Najwyraźniej sperma się starzeje i żółknie. Trzeba regularnie ją usuwać z siebie, powiedzmy raz na tydzień ,ale nie za często (czyli niecodziennie) bo stanie się wodnista i przezroczysta. Wbrew temu co niektórzy gadają, sperma się nie wyczerpuje, ani plemniki. :wink:
 
 
raf.jaw 

Wiek: 29
Dołączył: 25 Maj 2014
Posty: 63
Skąd: Zawiercie
Wysłany: Nie 16 Gru, 2018   

młodyy94, mam dokładnie ten sam problem z grudkami, dodatkowo sperma ma przezroczysto-żółtawy odcień, co widać zwłaszcza na białym tle. Mam tak od dawna, ale jeszcze nie byłem u lekarza.
_________________
skype: raf.jaw
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 17 Gru, 2018   

grudki pojawiły się od momentu przerwy czy były również przed?
 
 
młodyy94 

Wiek: 29
Dołączył: 16 Gru 2018
Posty: 2
Skąd: wlkp
Wysłany: Pon 17 Gru, 2018   

U mnie barwa, gęstość jest dość normalna grudki pojawiły się parę lat temu i są one podczas każdego wytrysku jeśli robię to często (co dzień) jest ich jak by mniej a gdy zachowuje wstrzemięźliwość (parę dni do tygodnia) jest ich więcej nie blokują jakoś wytrysku ale nie pokoi mnie to jednak że się pojawiają
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 24 Gru, 2018   

młodyy94, to może udaj się do drugiego lekarza, może zdiagnozuje coś innego ?
 
 
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Sob 29 Gru, 2018   

Ja te grudki mam od kiedy pamiętam. Czytałem, że to może być problem z prostatą, albo taka natura.
Nawet kiedy codziennie trzepałem, po kilka razy to i tak grudki były. W mniejszej ilości, ale jednak.
Przy pierwszej zwałce też mam biało-żółtawy kolor spermy, każdy kolejny wytrysk to już biała, lecz rozrzedzona konsystencja.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 29 Gru, 2018   

Jak kogoś niepokoją grudki to najlepiej żeby poszedł do urologa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group