Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     bielizna
Autor Wiadomość
piotr.99 

Wiek: 24
Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 34
Skąd: jelenia góra
Wysłany: Sob 25 Sie, 2018   bielizna

chlopaki, jaki macie stosunek do innej niz boxy bielizny u facetow?
na basenie ostatnio widzialem mlodego kolesia w kapielowkach slipkach/ boxach ale bardzo krotkich. generalnie to odbijal mu sie sprzet- jak takie cos postrzegacie? niby spoko ale czy nie ma glupich mysli ze "o ja pier***e stoi mu na basenie"

2 sprawa to ogolem bielizna- czy myslicie ze fajne slipki sa bleh? sam mam ochote sobie kupic ale nie wiem jak zareaguja na to np inni faceci na silowni dajmy na to

3 to czy wypada np miec jockstrapy na silce czy tez sa glupie spojrzenia?

i na zakonczenie- mowcie gdzie i jakie gacie kupujecie! linki mile widziane- moze mnie lub innych zainspirujecie
 
 
potrzebny 

Wiek: 28
Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 116
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 25 Sie, 2018   

1. Serio zdarzyło Ci się kiedyś widzieć że stoi komuś na basenie? Chyba jakikolwiek rodzaj kąpielówek ktoś miałby na basenie, to i tak byłoby widać erekcję.

2. Wielokrotnie widywałem na siłowni facetów w slipkach. Chyba nie ma reguły, ale większość i tak nosi bokserki.

3. Z jockstrapami na siłowni jeszcze się nie spotkałem, przyznam. 😀

4.Ja zwykle kupuję raczej dopasowane bokserki w sklepach stacjonarnych, choć mam też luźne bokserki które czasem zakładam. Ptak ma wtedy szansę swobodniej polatać.😉
 
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 25 Sie, 2018   

5. zamykam ten temat a autor niech zrobi rachunek sumienia plus ogarnie opcje szukaj
 
 
penis.com.pl
bathmate
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group