Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czy to zadługi napletek ??
Autor Wiadomość
Boskizigolo 

Wiek: 22
Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 12
Skąd: Elbląg
Wysłany: Sro 15 Sie, 2018   Czy to zadługi napletek ??

...

Zaczolem nosić penisa z odsłonięta zoledziąl i chyba mam zadługi napletek. Chodzę tak już sporo czasu ale najgorzej jest w nocy bo się zsuwa wiec „obklejam” papierem i na to gumkę do włosów i wtedy się nie zsuwa ale niechce mi się tego robić.
_________________
Hejooooo
 
 
raf.jaw 

Wiek: 29
Dołączył: 25 Maj 2014
Posty: 63
Skąd: Zawiercie
Wysłany: Czw 16 Sie, 2018   

Skoro nie chce Ci się tego robić, to po co się męczyć? :) Już pisałem o tym w Twoim poprzednim temacie. Po co chodzisz ze zsuniętym napletkiem? I tak dzięki temu nie pozbędziesz się "nadmiaru" skóry, jedynie z biegiem czasu może rzadziej nachodzić na żołądź. Zresztą, z tego co widzę, Twój napletek wcale nie jest za długi (Onesa zaraz skasuje zdjęcia). Nie lepiej go polubić? :D Ma wiele praktycznych zastosowań, m.in. chroni wrażliwą żołądź przed otarciami, ale można go też ciekawie wykorzystać (patrz: docking) 8) . A gdybyś jednak zdecydował się go pozbyć, to chyba najbardziej skutecznym wyjściem będzie obrzezanie, kiedy będziesz pełnoletni.
_________________
skype: raf.jaw
 
 
Boskizigolo 

Wiek: 22
Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 12
Skąd: Elbląg
Wysłany: Czw 16 Sie, 2018   

Dlaczego zdjęcia mi usunie?
Niechodzi mi teraz o to ze chodzę bez napletka tylko o to czy on jest zasługi bo robi się taka jakby oponka i nwm co to jest.
_________________
Hejooooo
 
 
penis.com.pl
bathmate
raf.jaw 

Wiek: 29
Dołączył: 25 Maj 2014
Posty: 63
Skąd: Zawiercie
Wysłany: Czw 16 Sie, 2018   

Dlatego, że we wcześniejszym poście napisałeś, że masz 16 lat. Moim zdaniem wszystko z nim w porządku, ale może ktoś jeszcze się wypowie.
_________________
skype: raf.jaw
 
 
Koliber94 

Wiek: 30
Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 172
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 16 Sie, 2018   

Moim zdaniem też wszystko w porzadku. Słuchaj tak jest, że niektorzy mają wiecej napletka i im się marszcz, a nie ktorzy mniej i im schodzi całościową. U Ciebie jest go wiecej i dlatego sie tak marszczy a co za tym idzie tworzy się oponka. Po prostu skóra tak jest i tyle. Jak raf.jaw pisał możesz iść do lekarza na zabieg i ten nadmiar usunąć, lecz jak ci to nie przeszkadza to nie widzę powodu zebyś to robił.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 16 Sie, 2018   

Jeżeli napletek nie jest zwężony, czyli wsuwa i zsuwa się z żołędzi podczas wzwodu bez problemu, to jest z nim wszystko ok. Więcej skórki do zabawy po prostu. Napletek jest po to, żeby żołądź zakrywać, szczególnie podczas oklapniecia penisa. To co widać na zdjęciach jest ok. Nie ma powodu do niepokoju. Myć regularnie, masturbować z umiarem i się cieszyć. ;-)
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sob 18 Sie, 2018   

Boskizigolo, do tego wpisujesz w profilu Wiek: 19 a w poście potem 16
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 18 Sie, 2018   

Boskizigolo, zdjęcia skasowane
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group