Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     To nie dziala - dowód
Autor Wiadomość
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 11 Lip, 2018   

ja bym chetnie zobaczyl badania ktore naukowcy przeprowadziliby na duza skale - tzn. reprezentatywna probka badawcza, i grupy facetow ktorzy trenowaliby tylko jedna metoda, jedni z pompka, drudzy jelq, trzeci np. extenderami, czwarta grupa mieszana. I po ok 5 latach sprawdzic wyniki. badanie mega skomplikowane, moze ktos kiedys sie tego podejmnie?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 11 Lip, 2018   

To wrzucaj porządnie linki to nie będą kasowane.
 
 
Amanti 

Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 23
Skąd: ślunsk
Wysłany: Sob 14 Lip, 2018   

Endriu2212 napisał/a:
Jakoś mnie to nie przekonuje, to dlaczego niby w afryce przedłużaja kobiety szyje poprzez nakładanie obręczy? Przeciez to jest jeszcze bardziej skomplikowane niż powiększanie penisa bo kark posiada jeszcze kregi szyjne


Proponuję się dokształcić albo oglądnąć program Martyny Wojciechowskiej "Kobieta na krańcu świata " Wtedy będziesz wiedział ze pierścienie nie powodują wydłużenia szyi tylko obniżają barki poprzez nacisk.Długotrwała deformacja barków i kości obojczykowych . Nie da się wydłużyć żadnych części naszego ciała. Żadnych. Gdyby to było możliwe to ludzie na potrzeby wyników w sporcie lub potrzeby w pracy wydłużali by sobie nogi ręce. A na świecie nie było by zakompleksionych mężczyzn. Jedyne można nabrać lub zgubić masę tłuszczową i mięśniową. Ale jak widać wy w to nie chcecie wierzyć bo idea forum by upadła . Wiec jest tu paru takich co napędzają ta machinę wymyślając bzdury na temat ich sukcesów z powiekszaniem. Jeżeli kiedykolwiek ktoś opracuje bezinwazyjną metodę wydłużania czego kolwiek w naszym organizmie , świat o nim usłyszy a on sam będzie w sławie leżał na pieniądzach.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 14 Lip, 2018   

tylko bez kłótni
 
 
pompka 

Wiek: 32
Dołączył: 13 Gru 2014
Posty: 11
Skąd: ffdgafdgagsdfg
Wysłany: Pią 26 Paź, 2018   

Odświeżam temat:

Powiększałem penisa:
1. próba: długość/grubość: 13cm/13cm --> 13,5/13,5cm. Długa przerwa. 2 próba:
13,5/13,5cm --> 14cm/14m5cm. 3. próba..trwa...

Dlaczego pisze tego posta? Moim zdaniem oszustem jestem Bear. Nie ulega wątpliwościom. Rzetelni wg mnie są Nosferatis oraz Kadeon.
Byłem sceptyczny ponieważ udowodniłem dlaczego Bear fałszował swoje wyniki Udowodnił to też inny użytkownik, nie pamiętam jego nazwy. To mnie utwierdzało w przekonaniu, że reszta pewnie też ściemnia.
Jestem w 3 próbie. Jeżeli nastąpi progres to Wam dam znać i sam dla siebie będę pewien że powiększanie ma sens. Pozdro. Piszcie jak Wasze efekty,
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 27 Paź, 2018   

Już nie znęcaj się nad bearem, bo to nie ma sensu.
 
 
ffuu 

Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 82
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 27 Paź, 2018   

pompka napisał/a:
Odświeżam temat:

Powiększałem penisa:
1. próba: długość/grubość: 13cm/13cm --> 13,5/13,5cm. Długa przerwa. 2 próba:
13,5/13,5cm --> 14cm/14m5cm. 3. próba..trwa...

Dlaczego pisze tego posta? Moim zdaniem oszustem jestem Bear. Nie ulega wątpliwościom. Rzetelni wg mnie są Nosferatis oraz Kadeon.
Byłem sceptyczny ponieważ udowodniłem dlaczego Bear fałszował swoje wyniki Udowodnił to też inny użytkownik, nie pamiętam jego nazwy. To mnie utwierdzało w przekonaniu, że reszta pewnie też ściemnia.
Jestem w 3 próbie. Jeżeli nastąpi progres to Wam dam znać i sam dla siebie będę pewien że powiększanie ma sens. Pozdro. Piszcie jak Wasze efekty,



Hej. Czytam to co napisałeś już któryś raz i dalej nie wiem o co Ci chodzi?
W pierwszym poście napisałeś że nie wierzysz w możliwość powiększenia, a teraz podajesz (chyba?) swoje wyniki, z których jasno widać że liczby rosną. A więc o co chodzi?
Ja sam również jestem bardzo sceptycznie do tego nastawiony i też trudno mi uwierzyć komukolwiek. Bawię się w to już prawie pół roku, systematycznie, zmieniając co jakiś czas ćwiczenia i jedyne co według mnie udało mi się narazie osiągnąć to polepszenie erekcji, które daje mi 5mm więcej na długości. Ale równie dobrze może to być efekt rzadszych masturbacji, zwiększona aktywność fizyczna, inna dieta + dodatkowo zawsze możliwy jest błąd pomiarowy.

Także dalej traktuję to tylko jako eksperyment, patrze na to z takiej perspektywy, że bez ćwiczeń nic się nie zmieni, a ćwicząc MOŻE tak. Oczywiście marzy mi się mieć wielką pałę wisząca po kolana na widok której wszystkie laski bylyby mokre, ale trzeba myśleć realistycznie. A realizm podpowiada mi że nawet gdybym to osiągnął to i tak dalej byłbym tym samym człowiekiem - wiecznie zapracowanym, skromnym, nie towarzyskim, małomównym i nie pijącym, czyli dokładnie takim, którego dziewczyny zawsze mają głęboko w dupie.
 
 
pompka 

Wiek: 32
Dołączył: 13 Gru 2014
Posty: 11
Skąd: ffdgafdgagsdfg
Wysłany: Nie 28 Paź, 2018   

No bo właśnie nie wiem czy tempo kary nie wynikają z błędu pomiarowego. Ile ćwiczysz w kloszu ? Jak długo trzymasz penisa w kloszu i jakie podciśnienie?
 
 
ffuu 

Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 82
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 28 Paź, 2018   

Ja już skończyłem z pompką definitywnie. Zmądrzałem i nie chcę już więcej ryzykować. Jak jej używałem to po około 1.5h wieczorem i 1h rano. Ciśnienie zazwyczaj około 20cm/hg, czasami max. 35cm/hg. Pomimo wysokiego ciśnienia w moim przypadku nie możliwe było wyciągnąć go bardziej niż 1cm ponad naturalny rozmiar, nie wiem jakim cudem innym się udaje. Tak samo wypełnienie klosza na szerokość na całej długości udało mi się tylko raz, poza tym ciągłe problemy z podciśnieniem i ogólna frustracja. Według mnie szkoda czasu i za duże ryzyko uszkodzenia, chociaz faktycznie efekt grubego i ciężkiego fiuta jest niesamowity, ale jak już wszystko wróci do pierwotnego stanu to nieźle to demotywuje.
 
 
Jarodnb 

Wiek: 36
Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 29 Paź, 2018   

pompka napisał/a:
No bo właśnie nie wiem czy tempo kary nie wynikają z błędu pomiarowego. Ile ćwiczysz w kloszu ? Jak długo trzymasz penisa w kloszu i jakie podciśnienie?

Nie chcę wchodzić w waszą polemikę czy ktoś oszukuje czy nie ale nie mogę się z Tobą zgodzić że grubość penisa jest największą w tym miejscu gdzie patrzymy na nia od góry, bo np mam dość duży garb wzniesienie nie wiem jak to nazwać, co u mnie stawia grubość taką samą jak patrzymy od góry i jak patrzymy na niego z boku, a wiem przy moim pompowaniu że robilem się grubszy w obwodzie w tym miejscu co twierdzisz że nie ma opcji, ja się nie bawiłem w fotki bo nie czuje potrzeby zabawy w tematy o powiekszaniu chodź bawię się w to ponad rok, udało mi się dojść po treningu jak mierzyłem do grubości 18cm z groszem, a startową średnia z całego członka wynosiła 15cm. Teraz nie chce mi się w to bawić bo partnerki nie lubia tak grubych fiutów bo już to je boli, więc wolę założyć gumę erekcyjny zrobić krótkie szybkie jlq i walić łaskę z 16cm obwodu. Dlugosc mam 16 i w całe dłuższy nie potrzeby, filmów nie kręcę żeby fajnie to wyglądało .
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 31 Paź, 2018   

pompka, kolejny detektyw
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group